Kupno nowego telefonu

Witajcie kolejny raz proszę was o poradę tym razem w sprawie kupna nowego telefonu.

Telefon będzie głównie używany do gier i przeglądania internetu i żeby twitch działał :).

Mój stary K800i już trochę nie domaga więc potrzebuję nowego telefonu.

Prosiłbym o jakieś propozycje tak od 600 do 650zł.

Tak jak na górze pisałem telefon będzie używany do gier praktycznie tak więc proszę o jakieś telefony na których gry nie będą się ścinały.

Dziękuje za pomoc :).

Poleciłbym ci Kruger&Matz Soul, fajny telefonik za dobrą cenę, niestety wczoraj mi spadł 2 raz odkąd go mam i pękła szybka i panel dotykowy (3/4 ekranu) nie działa. Koszt naprawy 350 złoty więc ponad połowa telefonu. ;s

Podsumowując, telefon fajny, ale musisz na niego uważać.

Samsung S3

Na telefonach sie nie znam za dobrze, ale myślę że Samsungi serii S będą się nadawały do tych celów. Ewentualnie może Sony serii Z.

Szajsungi ? xD serio ? Chłopie jak chcesz kupić telefon to zrób temat na pc-lab itp forach a nie tutaj.
Samsungi to najgorszy szajs na rynku telefonicznym

Jakiś używany telefon może być?

Co powiesz na ten:

http://allegro.pl/lg-l9-ii-generacji-jak-nowy-gwarantuje-18-06-2014-i4708348981.html

Za 700 zł

http://allegro.pl/lg-nexus-4-16-gb-android-4-4-4-stan-bdb-i4704820838.html

Telefon lepiej jak by był nowy ale jeżeli w bardzo dobrym statnie używany też może być.

Samsung galaxy s3

w twoim przedziale cenowym to lg l90, lg g2 mini, xperia m2 i moto g (o ile nie przeszkadza ci brak slotu na karty sd) - jesli maja byc nowe. W uzywkach wiekszy wybor i wieksza szansa natrafienia na szrot.

Samsung jest ok jak sie wgra custom rom bo na stockowych to tragedia :P

Jak wyżej Motorola Moto G. Tani, szybki i dobrze zrobiony smarfon. Wymienna bateria. W tej cenie niestety tylko wersja 8GB bez slotu na kartę SD.

Pod koniec tego lub w przyszłym miesiącu aktualizacja do Androida 5.0 więc to też na pewno na plus.

S3/Xperia Z/Nexus 4/Moto G polecam wszystkie, w szczególności Nexusa, bo szybki czysty i śliczny (dla mnie) jedynym minusem jest chyba 16gb pamięci i brak slotu na kartę micro SD :)

Jeszcze jakieś propozycje czy nie ?

Lenovo A850

Radzę dołożyć 100 PLN i kupić Motorolę Moto G LTE (z Polskiej dystrybucji oczywiście). Nic lepszego za podobną kwotę nie znajdziesz.

Witajcie kolejny raz proszę was o poradę tym razem w sprawie kupna nowego telefonu.

Telefon będzie głównie używany do gier i przeglądania internetu i żeby twitch działał :).

Mój stary K800i już trochę nie domaga więc potrzebuję nowego telefonu.

Prosiłbym o jakieś propozycje tak od 600 do 650zł.

Tak jak na górze pisałem telefon będzie używany do gier praktycznie tak więc proszę o jakieś telefony na których gry nie będą się ścinały.

Dziękuje za pomoc :).