Poszukuję graczy do Tibii (real bądź ots) - tylko hardcore bez bota

Witajcie,

Od wieki wieków poszukuję normalnych graczy 18, najlepiej 20+, chociaż mogą być i 16+, pod warunkiem, że są to normalne osoby. Jeżeli chodzi o mnie, skończyłem grać w Tibię, gdy miała numerek 7.6, zaś rozpoczynałem przygodę od 7.1. Aktualnie powróciłem i pogrywam sobie na świecie Nika z kolegą, ale ten ostatnio czasu nie ma zbytnio na grę.

Wymagania:

- ts3

- wiek 16/18/20+(preferuję)

- głos nie ma znaczenia

- pieniądze na pacca (facc nie jest opłacalny w tych czasach)

- bezkonfliktowość, normalność psychiczna

- gra ma się opierać głównie o FUN, nie PVP (w tym gildie, wary - to nie dla mnie), oczywiście możemy pokazać kilku osobom, które się nas uczepią kto tu rządzi, już byli tacy niejeden raz... :)

- wytrwałość co do niskiego EXPA

- oczekuję od takiej osoby, aby nie waliła w klawiaturę, nie zabijała w pobliżu własnych rodziców, ani nie klęła po ujrzeniu napisu "YOU ARE DEAD" - to non sens... gra to gra, a nie całe życie...

- gramy BEZ BOTÓW

Możemy pograć na Tibianicu (OTS), bądź na jakimś świecie PvP (preferuję nikę, bądź antice) - RL TIBIA.

No to tyle - jacyś chętni? :)

Na OTSa z Tobą Dawidzie zawsze <3

Na OTSa z Tobą Dawidzie zawsze

:D haha

Jak na ots to mogę pograć bo nie mam czasu na Real.

Jak na ots to mogę pograć bo nie mam czasu na Real.

na OTSIE jest jeszcze mniejszy exp jak na real, uwierz mi tam trzeba jeszcze więcej czasu...

Wyślij mi szczegóły tego ots jaki chcesz lub jak coś można innego poszukać.

Obrońcy praw i regulaminu za 3... 2... 1...

Wyślij mi szczegóły tego ots jaki chcesz lub jak coś można innego poszukać.

tibianic tylko ten ots wchodzi w grę...

Obrońcy praw i regulaminu za 3... 2... 1...

??

Ajj to lipa widzę że stawiasz na hardcorowe PVE trochę lipa. :/

Ajj to lipa widzę że stawiasz na hardcorowe PVE trochę lipa. :/

głównie :) przykro mi.

Chodzi mi o to, że zaraz przyjdzie ktoś zgłaszając cię za pisania o otsach bo to zabronione. Żenada trochę, bo na otsach gra więcej osób niż na rlu. ;p

Chodzi mi o to, że zaraz przyjdzie ktoś zgłaszając cię za pisania o otsach bo to zabronione. Żenada trochę, bo na otsach gra więcej osób niż na rlu. ;p

wywalone mam w to, przecież nie piszę o żadnych otsach (nie reklamuję ich, nie opisuję, nie robię nic)...po prostu pytam grzecznie czy ktoś zagra...

siemanko, bardzo chętnie zagram. Od dłuższego czasu rozmyślałem nad powrotem ale jakoś nie mogłem się przełamać do poszukania ludzi, dlatego też odpowiadam w tym temacie :)

- ts3

- wiek 21

-pacc od kopa

- bezkonfliktowość, normalność psychiczna

- 4fun ale ale w razie czego system obronny PK zawsze w gotowości

- wytrwałość - tu przede wszystkim na to liczę żeby nie posypało się to po tyg

- grać mogę w godzinach 17 30 (najwcześniej) do 24 (najpóźniej) => praca

- ręczne expienie :P jakkolwiek to brzmi

czekam na odp co i jak.

jak gracie na ots to moge sobie z wami jakis czas pograc i spelniam wszystkie warunki, moze poza glosem xD napewno nie mam takiego jak wiekszosc facetow xD

jak gracie na ots to moge sobie z wami jakis czas pograc i spelniam wszystkie warunki, moze poza glosem xD napewno nie mam takiego jak wiekszosc facetow xD

heh, gramy na rl, ale mogę z Tobą pograć na otsie jakimś :)

Hejka Carran i Dumel7336! Ja mam 21 lat i bardzo chciałbym pograc w takiej właśnie bardzo małej grupie osób. Takiej grupie mozna zauwać. Odać passy nawet. O to mi chodzi. Ja gram praktycznie tylko PvE, ale wybieram otsy PVP, bo na takich ludzie dbają o swoja reputacje itp. Bardzo chciałbym pograć, nAwet od 0 jezeli bedzie trzeba. Znaleźć mnie można na youtube, piszcie pw na kanał >>>https://www.youtube.com/channel/UCjdgtoaEBU4dYU2Zj2K6MXA<<<

Jestem teź na TS ale to serv prywatny więc nie chcę tak rozżucać IP po internecie. Na FB mam profil "Mateusz Kirin Wojcieszak" - tu też latwo mnie obczaić. Czekam na waszą odezwę!!!

siema! :) jeśli chodzi o gre... to narazie od paru dni nie mam kontaktu z kolegą Carranem.. więc nie wiem czy to już koniec wspólnej gry czy też nie.. w razie gdyby to gramy na serwerze Nika.

Właśnie zakładam konto :) dużo was gra ?

@edit

Czemu nika, a nie morta z retro pvp ?

Jeśli gracie na jakims dobrym ots, prosze o namiar.

Cześć,

mam 20 lat i chętnie pogram z ludźmi o podobnej skali wiekowej na OTS Tibianic. Wersja 7.6 więc wszystko od Tibii co najlepsze. Jeżeli ktoś już tam gra lub jest zainteresowany zacząć to zapraszam na priv :D