Karta graficzna

Witam . Jakiś czas temu padła mi karta graficzna na dniach planuje kupić nową i tu zaczyna się problem , ponieważ mam kłopot z wyborem odpowiedniej , nie wiem także na co mam zwracać uwagę przy zakupie .
Sprzęt przeznaczony bardziej do gier , Mój budżet to max 500 zł , nie wymagam za taką cene czegoś extra .

Płyta główna : GIGABYTE GA-EP35-DS3L
na zasilaczu mam napisane :Qoltec Q42512 i XtremPOWER Q52514 525 W

Procesor: intel core 2 duo E6700

Moja stara grafika : Radeon x1950 series

Obudowa :Qoltec GlareStripe 5692B

Zakup jedynie w sklepie komputronik albo activia , przez internet nie wchodzi w grę . Interesują mnie jedynie karty graficzne które można kupić na miejscu bez czekania , nie mam zamiaru czekać Bóg wie ile ( mam kolege , który czekał ponad miesiąc) ;d

wiem , dziwne troszkę ale zależy mi na czasie , jak odłożę kupno karty o kilka dni to potem już nie będę miał szansy ;d

jeśli szukasz karty aby se pograć by pograć i nie patrzeć na ustawienia czy lutra czy low to polecam gt 440 dorwiesz spokojnie za 180zł nówkę albo jakiegoś gts 450 albo gtx 650 do 500zł spokojnie znajdziesz

Tylko komputronik, hmm... tylko te karty są godne twojej uwagi: http://www.komputronik.pl/category/13352/Sprzet_komputerowy_Podzespoly_Radeon_R7_260X.html

Tylko ten zasilacz... ciekawe czy utrzyma tą kartę i sam sie nie spali, bo zasilacz masz wiesz...

@edit

Jak zamówisz przez internet i dostawę kurierem to będziesz mieć sprzęt w ciągu 2 dni. Jak kupisz coś do 15 to następnego dnia będziesz miał w domu.

Tylko komputronik, hmm... tylko te karty są godne twojej uwagi: http://www.komputronik.pl/category/13352/Sprzet_komputerowy_Podzespoly_Radeon_R7_260X.htmlTylko ten zasilacz... ciekawe czy utrzyma tą kartę i sam sie nie spali, bo zasilacz masz wiesz...@editJak zamówisz przez internet i dostawę kurierem to będziesz mieć sprzęt w ciągu 2 dni. Jak kupisz coś do 15 to następnego dnia będziesz miał w domu.

Zasilacz jest aż tak stary ? czy chodzi o moc ?

Ten zasilacz jest dla mnie bardzo wątpliwy. Pierwszy raz słyszę o tej firmie i znalazłem tylko jedną recenzję tego zasilacza: http://realitynet.pl/e107_plugins/content/content.php?content.170.complete

Ten zasilacz raczej nie da raczej rady mocniejszym kartom. Nie chciał bym aby cały twój komputer uleciał z dymem.

Można poszukać słabszej karty graficznej lub karty graficznej i zasilacza ale już gdzieś w sklepach internetowych. Wybór należy do ciebie

Witam . Jakiś czas temu padła mi karta graficzna na dniach planuje kupić nową i tu zaczyna się problem , ponieważ mam kłopot z wyborem odpowiedniej , nie wiem także na co mam zwracać uwagę przy zakupie .
Sprzęt przeznaczony bardziej do gier , Mój budżet to max 500 zł , nie wymagam za taką cene czegoś extra .

Płyta główna : GIGABYTE GA-EP35-DS3L
na zasilaczu mam napisane :Qoltec Q42512 i XtremPOWER Q52514 525 W

Procesor: intel core 2 duo E6700

Moja stara grafika : Radeon x1950 series

Obudowa :Qoltec GlareStripe 5692B

Zakup jedynie w sklepie komputronik albo activia , przez internet nie wchodzi w grę . Interesują mnie jedynie karty graficzne które można kupić na miejscu bez czekania , nie mam zamiaru czekać Bóg wie ile ( mam kolege , który czekał ponad miesiąc) ;d

wiem , dziwne troszkę ale zależy mi na czasie , jak odłożę kupno karty o kilka dni to potem już nie będę miał szansy ;d