Zmiany w WoD dla poszczegolnych klas

Witam wlasnie dokupilem pre paida by kontynuowac przygode z WoWem po dlugiej przerwie. Jednak zauwazam wiele zmian. Nie jestem w temacie wiec zapytam sie was czy weszly jakies drastyczne zmiany dla monka WW oraz Rogue assa i combat. To sa wlasciwie moje ulubione klasy jednak przegladajac forum bn widze sporo placzkow. Jakie jest wasze zdanie na ten temat.

PS: Nie widze nawet zadnego monka w rankungu 2v2 3v3 5v5 nawet w top 50 czy to sprawa nowego patcha?

Po 1. Patch jest głownie balansowany już pod lvl 100, tak więc na lvl 90 próżno jest szukać balansu.

Po 2. Płaczków jest mnóstwo praktycznie w każdym dziale klasowym na oficjalnym forum WoWa. Wynika to z tego, że ludzie się po przyzwyczajali do mechanik z MoPa i nie za bardzo che im się adoptować do nowych zmian.

Po 3. http://www.wowhead.com/news=243674/patch-6-0-2-survival-guides-how-to-play-your-class-prelaunch-event-new-content-a Tam jest wszystko:)

Witam, chciałbym zapytać jak aktualnie wygląda balans klas. Nie grałem od dłuższego czasu (mniej więcej pół roku) i chciałbym wiedzieć jakie klasy teoretycznie dostały buffa, a jakie nerfa. Zamierzam właśnie kupić nowy dodatek i mam kilka 90'tek dlatego chciałbym się dowiedzieć kto się teraz najlepiej sprawuje. Interesuje mnie praktycznie tylko PVP, głownie areny 2v2 oraz okazjonalnie 3v3 czy BG. Nie piszcie żebym grał tym co mi się podoba, bo podoba mi się po prostu wow i mogę grać każdą klasą, a skoro mam wybór to chyba logicznym jest że w pierwszej kolejności będę maxował postać która aktualnie jest raczej uważana za OP niż coś na co każdy narzeka. Odpada jedynie lock i druid.

Polecam gladiatora dla mnie jest op . Rozegralem okolo 200 aren do dzis na wodzie skladem disci+retri . Zawsze byl problem z gladiatorem + rdudu .

Witam wlasnie dokupilem pre paida by kontynuowac przygode z WoWem po dlugiej przerwie. Jednak zauwazam wiele zmian. Nie jestem w temacie wiec zapytam sie was czy weszly jakies drastyczne zmiany dla monka WW oraz Rogue assa i combat. To sa wlasciwie moje ulubione klasy jednak przegladajac forum bn widze sporo placzkow. Jakie jest wasze zdanie na ten temat.

PS: Nie widze nawet zadnego monka w rankungu 2v2 3v3 5v5 nawet w top 50 czy to sprawa nowego patcha?