TW2 Nie mogę dołączyć do innych graczy

tak jak w temacie nie mogę dołączyć do innych rozgrywek w Two Worlds 2 przy próbie połączenia wyskakuje komunikat ''Połączenie z gospodarzem nieudane'' podobnie maja się sprawy jak ktoś chce dołączyć do mojej rozgrywki. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić.

Dodam ze mam nowego lapka z win 8.1

Moze zapora albo jakis antywirus blokuje?

Wiem że w pierwszej części były problemy z serwerami i bez hamachi niedało się wspólnie grać. W dwójce możliwde że jest ten sam problem (niegrałem online).

antywir wyłączony z zapora tez się bawiłem dałem wyjątek na te grę i nawet próbowałem z wyłączoną zaporą ale niestety problem pozostał. Od siebie mogę dodać ze na poprzednim pc jak i u brata wszystko normalnie działa jeszcze spróbuje na innym internecie się podłączyć możne coś pomorze

Miałem to samo, niestety ale multi w tej grze jest niedopracowane i daje mało możliwości, kupując grę spodziewałem się czegoś na podobę MMO.

tak jak w temacie nie mogę dołączyć do innych rozgrywek w Two Worlds 2 przy próbie połączenia wyskakuje komunikat ''Połączenie z gospodarzem nieudane'' podobnie maja się sprawy jak ktoś chce dołączyć do mojej rozgrywki. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić.

Dodam ze mam nowego lapka z win 8.1