Czołem

Czołem, od niedawna (właściwie od wczoraj) się zarejestrowałem. Co tu dużo mówić? Jestem grafikiem-amatorem, moim hobby jest digital art. Interesuje się militariami (Może w przyszłości ASGej - pozdro dla kumatych). Oczywiście jestem pospolitym LoL'owcem, do tej pory grałem na koncie "dziedzicznym", ale od niedawna założyłem SWOJE konto. :) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powitać wszystkich bardzo serdecznie.

Kolanem.

Biodrem.

Witamy bardzo serdecznie(dotyczy nielicznych).

Obyś znalazł tu swój "kąt" itp.

PS:Oby z Air Soft Gun się powiodło.

Witamy bardzo serdecznie(dotyczy nielicznych).Obyś znalazł tu swój "kąt" itp.PS:Oby z Air Soft Gun się powiodło.

Mam nadzieję, że powiedzie się z przygodą w ASG, ale jak wiemy to tylko kwestia pieniędzy.

Witam

Ja tam wolę strzelanie z KBKSa :)

Tylko i wyłącznie LoL ? Grywałeś w coś jeszcze ? :D

tak przy okazji .... Witaj :D

Ejo! Nowi ludzie się rejestrują, jeeej!

Obyś zagościł u nas na dłużej. Nie zrażaj się głupotą niektórych, wszyscy tak naprawdę jesteśmy jak jedna wielka rodzinka :D!

Siemka.

Ejo! Nowi ludzie się rejestrują, jeeej!Obyś zagościł u nas na dłużej. Nie zrażaj się głupotą niektórych, wszyscy tak naprawdę jesteśmy jak jedna wielka rodzinka !

Kłamca jeden :D

Witamy serdecznie. Miłego pobytu.

:) Hey :)

Witam mam nadzieję że będziesz miło spędzał tutaj czas. No i może kiedyś do ciebie się zgłoszę abyś zrobił dla mnie jakoś grafikę :) Pozdrawiam

ooo ooo cześć cześć, grafiką powiadasz ^^. Pochwal się kiedyś jakimi pracami ;p

Czołem, od niedawna (właściwie od wczoraj) się zarejestrowałem. Co tu dużo mówić? Jestem grafikiem-amatorem, moim hobby jest digital art. Interesuje się militariami (Może w przyszłości ASGej - pozdro dla kumatych). Oczywiście jestem pospolitym LoL'owcem, do tej pory grałem na koncie "dziedzicznym", ale od niedawna założyłem SWOJE konto. :) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powitać wszystkich bardzo serdecznie.