Journey To The West Online - Gramy!

Siemka, tak jak w nowym info na stronie, 8 listopada startuje :

Journey To The West Online

i teraz tak, żeby się obeszło :

Jestem weteranem Perfect World'a , a cubizone jest jak mamusiowy cycuszek dla graczy PW ( gracze PWI mogą nie wiedzieć o co dokładnie chodzi, ale to nie jest istotne)

Więc deklaruję że będę grał w tą grę jak tylko wyjdzie.

Jeżeli ktoś chce się przyłączyć to sypać posty poniżej. Nie ukrywam, jeżeli chętnych będzie dużo, to na pewno zawiążemy jakąś polską społeczność.

Proszę tylko o posty jeśli ktoś jest chętny na granie, hejtów nie potrzebuję :)

I tak na koniec, widziałem komentarze typu "ta gra jest dla ludzi którzy nie mają oczu" , i wiecie co, ślepi też potrafią grać w gry! :)

Pozdrawiam, Zefir vel Violet aka Greniek :)

Siemka, tak jak w nowym info na stronie, 8 listopada startuje :Journey To The West Onlinei teraz tak, żeby się obeszło :Jestem weteranem Perfect World'a , a cubizone jest jak mamusiowy cycuszek dla graczy PW ( gracze PWI mogą nie wiedzieć o co dokładnie chodzi, ale to nie jest istotne)Więc deklaruję że będę grał w tą grę jak tylko wyjdzie.Jeżeli ktoś chce się przyłączyć to sypać posty poniżej. Nie ukrywam, jeżeli chętnych będzie dużo, to na pewno zawiążemy jakąś polską społeczność.Proszę tylko o posty jeśli ktoś jest chętny na granie, hejtów nie potrzebuję I tak na koniec, widziałem komentarze typu "ta gra jest dla ludzi którzy nie mają oczu" , i wiecie co, ślepi też potrafią grać w gry! Pozdrawiam, Zefir vel Violet aka Greniek

Taa...pewnie programiści pisali ją brailem :D

Wiadomo coś o rozgrywce? Questy czy raczej grind?

To tej gry jeszcze nie ma? Gameplayów na yt z roku 2013 jest od groma .

Siemka, tak jak w nowym info na stronie, 8 listopada startuje :

Journey To The West Online

i teraz tak, żeby się obeszło :

Jestem weteranem Perfect World'a , a cubizone jest jak mamusiowy cycuszek dla graczy PW ( gracze PWI mogą nie wiedzieć o co dokładnie chodzi, ale to nie jest istotne)

Więc deklaruję że będę grał w tą grę jak tylko wyjdzie.

Jeżeli ktoś chce się przyłączyć to sypać posty poniżej. Nie ukrywam, jeżeli chętnych będzie dużo, to na pewno zawiążemy jakąś polską społeczność.

Proszę tylko o posty jeśli ktoś jest chętny na granie, hejtów nie potrzebuję :)

I tak na koniec, widziałem komentarze typu "ta gra jest dla ludzi którzy nie mają oczu" , i wiecie co, ślepi też potrafią grać w gry! :)

Pozdrawiam, Zefir vel Violet aka Greniek :)