Szukam osób do RP w lore ArcheAge, pbf i in-game

Witam,

Szukam chętnych osób do role-play w świecie ArcheAge, zarówno w grze jak i na forum. Jeśli nie gracie w ArcheAge to nie ma problemu, chętnie przyjmę również osoby grające jedynie przez forum.

Pomysł powstał stosunkowo niedawno, więc powoli wszystko się rozkręca. Role-play polegałby na stworzeniu Karty Postaci oraz odgrywaniu tejże postaci, będąc lub nie będąc fabularnie w gildii zwanej Steel and Magic. Na forum powstanie Siedziba Gildii wraz z pomieszczeniami oraz różne lokacje z ArcheAge które będzie można odwiedzać, odkrywać czy walczyć w nich z przeciwnikami. Jednym zdaniem będzie to po prostu otwarty pbf z wieloma lokacjami.

Role-play w grze będzie podobny, luźne wieczory role-play, poznawanie się w siedzibie i tak dalej z tym, że niektóre eventy mogą być odgrywane np. tylko in-game, a inne tylko na forum. Jednak tak jak mówiłem, nie trzeba odgrywać i tu i tu.

Będzie to wolna społeczność, więc możecie śmiało, po dostaniu się do gildii wywiesić ogłoszenie i stworzyć własny event, np przeszukiwanie pobliskich katakumb, a może coś weselszego jak konkurs w piciu piwa?

Wszelkie pytania możecie pisać do mnie pod tym tematem, na PW lub na stronie gildii

www.steelandmagic.pl

RP - http://steelandmagic.pl/index.php?option=com_kunena&view=category&catid=86&Itemid=245

Gildia znajduje się na serwerze Orchidna, po stronie Nuian. Jednak w przypadku chęci grania pbf, nie widzę problemu jeśli ktoś z was ma konto na innym serwerze czy po innej stronie konfliktu :)

Serdecznie zapraszam,

Aye.

Bardzo ciekawy pomysł :). Może nawet się skuszę na co takiego (: .

Mam wieloletnie doświadczenie w PBFach, aczkolwiek nie mam zbyt wiele czasu na grę w samego ArcheAge, przynajmniej na przestrzeni tych kilku pobliskich tygodni. Na jakim serwerze gracie? Z ciekawości pytam, oczywiście.

Na jakim serwerze?

Oj, faktycznie zapomniałem o takich podstawowych informacjach :) Gramy po stronie Nuian na serwerze Orchidna. Husky, tak jak pisałem - można śmiało grać tylko w pbfie, obecność ani posiadanie konta w grze nie jest wymagane - wystarczy dostosować się do lore, czyli nie robić ras których nie ma itd :)

Akurat ja ogłaszam o Role-play, który próbuje rozkręcić, mam nadzieje że to dobry temat, bo w zwykłym dziale ArcheAge o naszej gildii jest już conieco, jednak wolałem dodać coś od siebie bo poszukuje graczy ^^

Troszkę na sewerach rp pogrywałem ale w sampa i w arche age, też bym sobie coś takiego pograł. Mógłbym nawet zmienić serwer (gram na Aierze), tylko, jak wyobrażacie sobie odgrywanie w grze? Są tam jakieś podstawowe komendy /me? :)

Nigdy nie odgrywałem w grach mmorpg, więc nie wiem za bardzo na czym to właściwie polega :)

Szczerze przyznam, że żadna 'sesja' w grze nie miała jeszcze miejsca, jednak znalazłem już całkiem fajną siedzibę - z salą kominkową, dużą salą z długim stołem i masą krzeseł, jest nawet gabinet, który już jest zaklepany jako oficerski ^^ Ogólnie całkiem ciekawy zamek, więc tam będą te luźne wieczorki czy inne spotkania. Poza tym, ArcheAge oferuje wiele fajnych rozwiązań takich jak np. statki, co może wzbogadzić możliwości o kilka ciekawych eventów. Komendy /me nie znam, mistrzem RP nie jestem, jednak sugerowałbym odgrywanie w stylu.

[23:48] Aye: Witam *powiedział wchodząc do głównej izby w której obecny był jedynie Nikusek*

[23:50] Nikusek: Zamyślony spojrzał na przybysza mówiąc - Ah, to ty, dobry wieczór

Tak wyglądałby dialog, oczywiście byłyby również różne akcje czy walki, myśle że wszystko jest wyjaśnione na forum Steel and Magic, chyba że coś pominąłem :) Nasza gildia, licząc osoby które nie interesują się RP średnio 20-30 osób online, niestety tych z RP jest ledwie kilku - ale tak jak mówie wszystko dopiero rusza.

Gra ma też wiele różnych komend, takich jak /dance (podczas którego można się przemieszczać, pierwszy raz chyba w historii mmo) itd.

Znajdzie się czas, to i spróbuję założyć postać na tym serwerze i coś może przy Was ugrać :P

idiotyzm grać w taki sposób w takiego crapa ^^ nie macie czegoś kreatywnego do roboty w życiu HAHA banda Debili.

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

Odpowiedź na poziomie jak widzę. Ten temat i jego treść nie brzmi " Co sądzicie o graniu RP w ArcheAge i o samej grze? " tylko jest to ogłoszenie dla chętnych.

Nikusek - nawet przed przeniesieniem postaci na serwer, albo kompletnie bez przenoszenia możesz już zacząć działać na forum ;)

Przypominam i wciąż zapraszam :)

Witam,

Szukam chętnych osób do role-play w świecie ArcheAge, zarówno w grze jak i na forum. Jeśli nie gracie w ArcheAge to nie ma problemu, chętnie przyjmę również osoby grające jedynie przez forum.

Pomysł powstał stosunkowo niedawno, więc powoli wszystko się rozkręca. Role-play polegałby na stworzeniu Karty Postaci oraz odgrywaniu tejże postaci, będąc lub nie będąc fabularnie w gildii zwanej Steel and Magic. Na forum powstanie Siedziba Gildii wraz z pomieszczeniami oraz różne lokacje z ArcheAge które będzie można odwiedzać, odkrywać czy walczyć w nich z przeciwnikami. Jednym zdaniem będzie to po prostu otwarty pbf z wieloma lokacjami.

Role-play w grze będzie podobny, luźne wieczory role-play, poznawanie się w siedzibie i tak dalej z tym, że niektóre eventy mogą być odgrywane np. tylko in-game, a inne tylko na forum. Jednak tak jak mówiłem, nie trzeba odgrywać i tu i tu.

Będzie to wolna społeczność, więc możecie śmiało, po dostaniu się do gildii wywiesić ogłoszenie i stworzyć własny event, np przeszukiwanie pobliskich katakumb, a może coś weselszego jak konkurs w piciu piwa?

Wszelkie pytania możecie pisać do mnie pod tym tematem, na PW lub na stronie gildii

www.steelandmagic.pl

RP - http://steelandmagic.pl/index.php?option=com_kunena&view=category&catid=86&Itemid=245

Gildia znajduje się na serwerze Orchidna, po stronie Nuian. Jednak w przypadku chęci grania pbf, nie widzę problemu jeśli ktoś z was ma konto na innym serwerze czy po innej stronie konfliktu :)

Serdecznie zapraszam,

Aye.