Zdjecie obudowy-GT70

Witam

Cos Dzieje mi sie z ramem. Moj laptop jest jeszcze rok na gwarancji więc po raz pierwszy probowalem dostac sie do srodka.

Odkrecilem wszystkie sróbki ale mimo wszystko dolna klapka trzyma i nie chce zejsc. Mało to, zatrzaski nie chcą załapać więc jestem w kropce i pisze z zle zalozoną klapą od laptopa a malo to też wcale tak łatwo nie chcą schodzić(Mam juz cale czerwone palce od nich x0x). .. xd

Tragedia jakas.

Pomysly co mozna zrobic by zdjąć tą klapę?

Jeśli otworzysz tego laptopa to pożegnaj się z gwarancją bo złamiesz wewnętrzne plomby gwarancyjne. Jeśli wiesz co dokładnie jest nie tak i potrafisz to zrobić to możesz zrezygnować z gwarancji jeśli nie to oddaj do serwisu.

Dzwonilem do serwisu. Moge spokojnie wymieniac ram-dysk, montować nowe rzeczy samemu. Nie mozna mi ruszać jedynie procesora.

Mało, laptop ma miejsce na dodatkowe 3 dyski SSD.

Moje zadanie to zdjecie tej przeklętej klapy i demontaż wadliwej kosci ram którą oddam na serwis.

Skoro tak to może coś to pomoże ;p https://www.youtube.com/watch?v=bxVzseg1RRc

No jakby to tak gładko schodziło to by problemu nie było (BTW: Ten głos niczym z iwony :D

Witam

Cos Dzieje mi sie z ramem. Moj laptop jest jeszcze rok na gwarancji więc po raz pierwszy probowalem dostac sie do srodka.

Odkrecilem wszystkie sróbki ale mimo wszystko dolna klapka trzyma i nie chce zejsc. Mało to, zatrzaski nie chcą załapać więc jestem w kropce i pisze z zle zalozoną klapą od laptopa a malo to też wcale tak łatwo nie chcą schodzić(Mam juz cale czerwone palce od nich x0x). .. xd

Tragedia jakas.

Pomysly co mozna zrobic by zdjąć tą klapę?