Scion sword+shield

Kojarzy ktoś jakiś SPRAWDZONY build opierający się na sword&shield? Najlepiej na sciona. Ważne też aby nie wymagał kilkudziesięciu exów na start.

Pogrzebałem trochę na forum poe i znalazłem tylko coś takiego:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1088438

Wygląda całkiem zachęcająco. Szkoda tylko, że brak mu komentarzy innych graczy.

Wiem, że sword&shield to niezbyt popularne połączenie. Ale mam już za sobą kilka +70lvl magów, którzy mi się po prostu znudzili. :)

A myslales moze o buildzie na ST? Zazwyczaj są one bardzo tanie...

Edit:

Przy obecnej deflacji chaosów, ciężko cokolwiek ugrać bez exaltów...

Parę exów mam. Chodziło mi to, aby build nie był kosmicznie drogi.

Na ST już grałem. Szukam czegoś nowego, najlepiej melee.

Molten strike, Dominating blow, Infernal blow - ten ostatni jest na gołe ręce z facebreakerami ^^

Osobiscie polecam Molten strike, w dobrym połączeniu z supportami jest po prostu genialny! :)

~ ~ ~

Każdy build, jak dochodzisz do poziomu ~70-75 ma taką bariere, że jak nie wydasz więcej orbów, to stoisz albo z przeżywalnością, albo z DPS'em...

Ja obecnie utknąłem swoim RF'em(na rampage), bo potrzebuje Doryani mace z nAtziri, który chodzi od 2 - 4 exaltów -_-

Gdzie 1ex na rampagu kosztuje od 49 do 56 chaosów. Paranoja. >.>

__Edit__

A myslales o jakims CoC albo CoMK?

Wiem, że w pewnym momencie trzeba coś tam wydać. Nigdy nie miałem z tym problemów, bo staram się nie schodzić poniżej 5-6 exów w plecaku (taki fundusz awaryjny).

To miło, że polecasz molten strike, ja z kolei mogę polecić incinerate. Tani, a bardzo skuteczny. :)

Chodzi mi o konkrety tj. najlepiej link do jakiegoś dobrze opisanego, mającego dużo wyświetleń i komentarzy buildu.

Co do tego ms, to poszukałem trochę i znalazłem coś takiego:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/945675

Poczytam trochę, pooglądam filmiki i zobaczymy.

Coc to raczej tanie buildy nie są, co? Po za tym wymagają w większości Vols devotion, który, o ile dobrze pamiętam jest niedostępny na rampage.

W coc mam zamiar bawić się na poważnie gdy dorobię się już mjlonira.

CoC do podstawowego działania potrzebuje ~40-50 % CC na samym początku i już zaczyna ładnie wychodzić, shadowem nie tak trudno dorwać 20-25%, a początkowo jedyny ekwipunek jaki potrzebujesz to Rat Nest i rękawiczki maligaro (to jeżeli chodzi o sam trigger) później broń z jakims duzym CC, np wand z 11,5% :D i leci aż miło ię patrzy jak komputer nie wydala :P reszta ekwipunku to podbijanie cc i przeżywalnosc, nic więcej nie potrzeba :)

CoMK jest bardzo fajny jezeli chodzi o Molten strike'a, bo na niskich poziomach moby padają częto i gęsto więc podłączony skill do CoMK jest praktycznie cały czas w ruchu.

pomyśl nad tym ^^

Mjolnir to spory wydatek, ale już nie tak jak wczesniej rzędu 120ex xD

Kojarzy ktoś jakiś SPRAWDZONY build opierający się na sword&shield? Najlepiej na sciona. Ważne też aby nie wymagał kilkudziesięciu exów na start.

Pogrzebałem trochę na forum poe i znalazłem tylko coś takiego:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1088438

Wygląda całkiem zachęcająco. Szkoda tylko, że brak mu komentarzy innych graczy.

Wiem, że sword&shield to niezbyt popularne połączenie. Ale mam już za sobą kilka +70lvl magów, którzy mi się po prostu znudzili. :)