Poszukuję gry

Witam mam od dawien dawna wieelki problem kiedyś jakoś przed rokiem 2010 grałem w mnóstwo gier przechodziłem miło kazdą grę do czasu gdy znalazłem pewną grę online i w nią grałem bite 4 lata ale zawsze coś kiedyś się kończy gra upadała znajomi odchodzili i mi się w końcu znudziła. teraz zacząłem szukać gry żeby znów pograć w wolnej chwili i stało się coś dziwnego

grając chwilę 5-10 minut to zabrzmi dziwnie ale czuje się jak bym miał się porzygać takie dziwne uczucie w brzuchu że aż nie mogę wytrzymać i wyłączam grę najgorsze jest to ze to się dzieje przy takich hitach które przechodziłem kilka x i wspominam je miło

Gothic,Prince of Persia, alien vs predator 2 titan quest baldur gate itp jedynie gry w które spokojnie pogram to minecraft/counter strike/gry na emulator pegasusa czy ps1

Więc szukam gry która będzie ciekawa najlepiej klimaty Fantasy lub strategie też w klimacie fantasy coś w stylu Warcraft 3 Władca pierścieni

komputer słaby bardzo słaby

procesor 2GHz

Ram 2GB

Karta graficzna 256mb

Vista

Może być RPG?

Fable Anniversary jest świetną grą. ^^

Fallout 3 , powinno , a kurde na bank pójdzie . Tylko nie używaj kodów bo spieprzysz se gre jak ja heh

A ja polecę terrarie, sandbox warty uwagi.

i tak z innego gatunku a mianowicie wyścigi samochodowe

RACE DRIVER GRID


Fallout 3, terrarie sprawdzę w Fable grałem i też mam to samo odczucie gdy wróciłem do niej.

wyścigów nie lubie

The elder scrols ? Nie widze zebys wymienil a to jest co Ty lubisz :)

nie wymieniałem wszystkich ale ok wymienie te co pamiętam

Elder Scroll morrowid i oblivion grałem średnio mi przypadły nie wiem czemu

Gothic 1+2

Fable 1

Baldur Gate

Titan Quest

PoP

Painkiller

Nitro Famili

Serious sam

warcraft

Rome total war

sacred

Diablo

Need For Speed

AvP

Fallout tactic

minecraft

noo było jeszcze setki innych jak coś się znajdzie na waszej liście to powiem czy grałem czy sprawdzę.

noo było jeszcze setki innych jak coś się znajdzie na waszej liście to powiem czy grałem czy sprawdzę.

Kurde no nieźly wariat jesteś hehe

aż chce się napisać:

I wanna play a GAME

Jak grałes w warcrafta3 to sciagnij sobie garena+ i mozesz tam grac przez lana z innymi osobami jak przez battleneta :D są tam różne mapy z modami. Możesz tam spotkac wiele rodzaji gier od rpg do do tower defense i wiele wiele innych wystarczy ze sciagniesz mape z jakiejs strony albo sciagniesz ja od innego gracza :D i mozesz sam grac lub z innymi graczami bardoz polecam a na dodatek jak wbijesz w garenie ponad 100lvl to jest mozliwosc sprzedania kata i mozna jakas sume zarobic :D

Kurde no nieźly wariat jesteś heheaż chce się napisać:I wanna play a GAME

hehe noo od 2005 grałem w wszelkie gry jakie mi wpadły z przyjemnością do 2010 później miałem 4 lata przerwy i teraz wracam do gier i tu taki suprise nie miły ;/

newerwinter hights

star wars knight of the old republic 1 i 2
black & white Battle of the gods
dawn of war
spellforce
władca pierścieni bitwa o sródziemie 1 i 2
władca pierscieni wojna o pierscien
warcraft 3
stalker

borderlands
deus ex
bioshock
Loki
hellgate
enclave
divine divinity
sacred

up z 1 listy grałem we wszystko

z drugiej listy te gry mi nie pójdą przynajmniej połowa

a w loki i sacreda z drugiej listy grałem

Fallour 3 niestety nie trybi ;(

Mozesz sprobowac final fantasy XIII (na minimalnych, ale powinno smigac), poza tym skoro lubisz gry fantasy + nie przeszkadzaja Ci emulatory, to PCSX2 v.1.2.1, utrzymuje teraz wiekszosc tytulow z plejki 2 na ~60fps, a tym samym dostajesz dostep do pokaznej kolekcji gier o tematyce fantasy, a tym samym siegniesz po tytul ktory zajmuje na wiecej niz jeden weekend, jak to ma miejsce w duze ilosci dzisiajszych gier...

Mozesz sprobowac final fantasy XIII (na minimalnych, ale powinno smigac), poza tym skoro lubisz gry fantasy + nie przeszkadzaja Ci emulatory, to PCSX2 v.1.2.1, utrzymuje teraz wiekszosc tytulow z plejki 2 na ~60fps, a tym samym dostajesz dostep do pokaznej kolekcji gier o tematyce fantasy, a tym samym siegniesz po tytul ktory zajmuje na wiecej niz jeden weekend, jak to ma miejsce w duze ilosci dzisiajszych gier...

wszystko fajnie pięknie ale próbowałem emulować i naprawdę wykorzystałem dużo poradników jak odpowiednio skonfigurować i niestety final fantasy x miałem max 12-15 fps i się nie miłosiernie cieło

A Risen-a próbiowałeś niedawno wyszła trzecia część. Niezły piracki klimat (2-3 część) a jedynka to Gothic w lepszej grafice.

Risena grałem w 1

Risen 2 mi nie ruszy

risen 3 tym bardziej :D

Co do 1 aa sprawdzę dawno grałem i nie przeszedłem do końca bo format pamiętam miałem

jeśli nie będę miał odruchu to git :)

Wiedźmin 1, 2

Dragon age (ostatnio był za free na originie)

Dragon Age nie rusza mi na minimalnych (wywala blue screen po zrobieniu start-game)

Wiedźmin to samo

A może jakaś część Mount and Blade ? Sam gram teraz w Warband i orginalnego pierwszego :P

Edit: Do tego ma małe wymagania :)