Irytujące pobieranie League of Legends

Otóż mam problem, że gdy pobieram League of Legends prędkość pobierania (gdy mam już 50%) z 3mb/s spada do 0kb/s po czym dochodzi do 52% i staje na amen. Uruchamiałem patchera ponownie ale to nic nie dało. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.

EDIT: Nie wiem jakim cudem ale z zerową prędkością pobierania doszło do 56%.

To jest najprawdopodobniej jakiś bug.

Teraz gdy nie maja juz kontraktu z patcherem ktory był przez cały czas, a zamiast tego jest inny patcher to on Pobiera pliki i co jakiś czas je instaluje w trakcje pobierania więc to nie jest ani bug, ani wina klienta on po prostu tak teraz działa. Taki patcher nie jest pierwszy raz spotykany w grach MMO więc wystarczy tylko przeczekać Instalowanie co w paru przypadkach trwa to dłużej niż normalnie.

@ ogólnie podali informacje że już pando media booster nie jest ich patcherem i że można go bezpiecznie usunąć z komputera i nie wpłynie to źle na gre, można troszke poczytać i nie dawać takich temacików wszedzie

Dobra dzięki wielkie za pomoc i chyba faktycznie instaluje bo cały czas 0kb/s a mam 73% i 278mb do pobrania.

ja rowniez mam z tym problem, 4 raz probuje i nic ;/ jakies rady?

u mnie zatrymalo sie na 781 mb (0kbs) 99%

Poczekać, logiczne jest gdy nie pobiera to instaluje pliki gry no nie ? Zależy od sprzętu, może trwać krócej albo dłużej. U mnie trwało jakoś 20-30 minut.

Pamiętajcie, że system LoLa jest oparty na Adobe Air :)
Pobrał pliki to sprawdza checksum'y - Czyli czy to co pobrał jest całe czy uszkodzone - Proces ten jest czasochłonny ale wystarczy odrobina cierpliwości.

PS jeżeli Wam muli ściąganie a macie Router polecam wyłączyć ściąganie P2P (jeżeli ktoś ma porty pozamykane)

Jeśli ci się ściąga a potem masz 0 kb/s to znaczy że te pliki chyba się skanują i instaluja potem dalej pobiera

Dokładnie tak. Jak mi zostało 276 MB to pliki się rozpakowują ( u mnie trwało to około 20-30 minut), potem normalnie pobiera resztę. Trzeba cierpliwie czekać

Otóż mam problem, że gdy pobieram League of Legends prędkość pobierania (gdy mam już 50%) z 3mb/s spada do 0kb/s po czym dochodzi do 52% i staje na amen. Uruchamiałem patchera ponownie ale to nic nie dało. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.

EDIT: Nie wiem jakim cudem ale z zerową prędkością pobierania doszło do 56%.