Pomocy TELEFON

Siema mam Samsung Galaxy Young miałem na nim blokadę wiecie takie 9 kropek które się łączy nie pamiętałem kodu więc łączyłem obojętnie co i teraz wyskoczyło żeby podać email i hasło na konto gmail które było przypisane do telefonu ale jak za nic sobie nie przypomnę i czy da się jakoś to odblokować ? Może jak kupie nową baterie to bendzię wszystko git PROSZĘ BŁAGAM O POMOC !!!

Jeżeli nie pamiętasz danych google czyt. gmail i hasło to chyba pozostaje hard reset.

Może jak kupie nową baterie to bendzię wszystko git

Śmiechłem srogo.

kup tą nową baterie, może pomoże!

Dokładnie kup nową baterie. Też tak miałem i mi pomogło.

Jeżeli nie pamiętasz danych google czyt. gmail i hasło to chyba pozostaje hard reset.Śmiechłem srogo.

Czy nie da się inaczej a jak juz cos to jak zrobić hard reset

Dokładnie kup nową baterie. Też tak miałem i mi pomogło.

Na sto procent tak miales bo jak kupie baterie to nie mogę oddać

warn_ico.png
DP ~ NS
Na sto procent tak miales bo jak kupie baterie to nie mogę oddać

You-dont-say.jpeg

warn_ico.png
Spam ~ NS

Tu masz:

http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-y-s5360-hard-reset.html

Google nie gryzie.

Najpierw spróbuj wymienić baterie na nową. Wymiana baterii zawsze pomaga.

Ja osobiście bym wolał kupić nową baterię. Zawsze świeższa bateria i nie trzeba robić tego hard resetu który czyści ci wszystko z fona.

jak nie pamięta loginu i hasła to tylko hard reset i założenie nowego konta (jak sobie login przypomni to odzyska), ale mi tu śmierdzi znalezionym lub skradzionym telefonem lub skończonym idiotą, który nie zapisał sobie tych danych.

Zamiast nowej baterii kup lepiej coś na poprawę pamięci

Siema mam Samsung Galaxy Young miałem na nim blokadę wiecie takie 9 kropek które się łączy nie pamiętałem kodu więc łączyłem obojętnie co i teraz wyskoczyło żeby podać email i hasło na konto gmail które było przypisane do telefonu ale jak za nic sobie nie przypomnę i czy da się jakoś to odblokować ? Może jak kupie nową baterie to bendzię wszystko git PROSZĘ BŁAGAM O POMOC !!!