Kiseijuu

こんにちは;)

Co myślicie o tym anime? Dla mnie już od pierwszej sceny wymiata. Piękna kreska, udźwiękowienie (DUBSTEP w anime! sic! :P) ost jak i opening/ending wymiatają. Już w pierwszym odcinku miałem dreszcze, akcja i historia zapowiadają się niesamowicie no i co najważniejsze - nie ma cenzury jak w pierwszych odcinkach Terra Formars :D Jeśli nic się nie zmieni (na gorsze) obstawiam że będzie to hit sezonu :P

Zgadzam się

Anime poprostu świetne właśnie skończyłem szósty epek i jestem pod ogromnym wrażeniem ;d zmiany zachodzące w Shinie, fabuła trzyma w napięciu i muzyka niczego sobie^^ narazie 10/10 zobaczymy jak sie akcja potoczy ;)

Wiekszosc ludzi podchodzila do tego anime z lekkim niesmakiem. Kosmici? Kontrolowanie mozgu? Zjadanie ludzi? Blee. Pierwszy odcinek sredni, wiekszosc moich znajomych wymiekla. Ja wytrwalem do 6 odcinka i jestem zauroczony ! Na dzien dzisiejszy ma szanse dorowna mojemu Hunter X Hunter :) ( Mimo ze inny motyw ale jest my favourite ).

@Varkord - nie za krotka wypowiedz? lakonia na forum podobno grozi upomnieniem.

Ja po ostatnim odcinku jestem ciekawy zmiany (i czy wgle będzie) osobowości bohatera :D

--------

Podziękuje za spoilery - nie chce ich bo właśnie zauważyłem że jestem odcinek do tyłu xD Czekam aż dodadzą na animeon bo nie lubię latać od tłumacza do tłumacza ;x

Dobre anime...

Anime bardzo fajne :P

Jak dla mnie jedno z lepszych anime tego sezonu, strasznie podoba mi się pomysł z pasożytami, dobra muzyka oraz ciekawi mnie co zajdzie między głównym bohaterem a Migim bo jak na razie wszystko układa się w dobrym kierunku.

Fak! 6 odc. dosłownie mnie zgniótł :0 Od samego początku wiedziałem że to anime ma potencjał ale w tym momencie zyskuje szanse na bycie najlepszym jaki oglądałem :D

Btw. Inori~chan! :D

Omg, mówicie, że aż tak dobre? Muszę dzisiaj zobaczyć :D

Jedyna rzecz która jest irytująca według mnie to zachowanie głównego bohatera, który nie potrafi się ogarnąć w tym nowym świecie, chociaż w 6 odc. uległo to lekkiej poprawie.

Często jest tak, że główni bohaterowie to takie hmmm cieniasy i ktoś inny ich musi bronić. Strasznie mnie to irytuje :P

Anime jest całkiem spoko, ale nie będę się napalał. Od znajomego wiem, że manga jest świetna, a jak dobrze wiemy przy anime lubią "psuć" tytuły. Tak btw najlepszy muzycznie opening w tym sezonie to chyba w "Shingeki no Bahamut: Genesis". ;)

Co do głównego bohatera jako że on teraz dostał "boosta" to pewnie będzie brał udział w walkach, przynajmniej tak mi się wydaję.

Jak dla mnie op z SnB jest zbyt "ostry" bardziej podobają mi się op z Log Horizon 2 oraz nowego Fate/stay night.

W porównaniu do mangi wypadło bardzo słabo. Kreska dałbym 7/10 ponieważ cenzura zabija cały smak anime.

Cenzury i tak jest bardzo mało w porównaniu do takiego TokyoGhoul albo TerraFormas.

Obejrzałem wszystkie 6 odcinków. Bardzo mi się podoba. W jakie dni są nowe odcinki?

Czwartek lub piątek zależy od tłumacza.

Mam zamiar obejrzeć to anime jak dokończę toradore i black rock shootera, warto? :D