Ceneq - FanART

Witam mam zamiar wrzucać tutaj moje dzieła.




KalOnline - Division Of Poland



sta.sh/01b9ybc9laxi



Proszę o opinię.



Jak dla mnie fajne,fajna czcionka

jeśli twój malunek jako tło to powiem ci tak byś usuną napisy i zostawił sam malunek jeśli nie to ogólnie słabo....bo jeśli planowałeś by napis był jednością z tlę to polecam trochę bardziej go wtopić w nie...kolejna sprawa nie daje się tak napisu by zasłaniał kluczowy fragment malunku w tym wypadku postać z ostrzem...oraz na tym czarny ornamencie czy napisie obok kal online jest bezpotrzebny stroke biały lepiej już byłoby zrobić go dość mocnym czarnym by tak się wyróżniał....ogólnie jako grafik mogę ci powiedzieć ze stroke stosuje się jak najmniej bo idzie się tak na łatwiznę która dość często psuje ciekawe efekty.

Jak na moje oko to tło wydaje mi się dziwnie porozciągane. Napis wydaje mi się zwykły, d*py nie urywa mówiąc krótko - sama czcionka to nie wszystko. W oczy rzucają się również te "odpady" wokół napisów, nieestetycznie to wygląda. W samym tle również nie widzę żadnych efektów. Nie wiem jak to było robione, nie wnikam ale dla mnie to wygląda na zwykłą wycinankę.

Widać napracowanie. Suchy obrazek i tekst. Jedyna trudność chyba, jaką praca musiała sprawić, było znalezienie czcionki. Blado, bardzo blado. Nie ma się czym chwalić

Witam mam zamiar wrzucać tutaj moje dzieła.




KalOnline - Division Of Poland



sta.sh/01b9ybc9laxi



Proszę o opinię.