Tera, rift, archage czy margonem

Witam, szukam mmo. Wiadomo, przyjście z pracy środek tygodnia, człowiek chce się wyluzować i poklikać trochę (casual). Która gra będzie do tego najlepsza. Nie chcę gry z abonamentem. Chcę się zrelaksować, pogadać z kimś na czacie, tsie itp.

mod_ico.png
To nie dział Szukam MMO. Jeżeli się pytasz, która z tych 4 jest lepsza - popraw treść. Masz na to 24h - Might

Cześć, w margonem chętnie zagram od nowa, posiadam dużą wiedzę, gdyż przegrałem w to ponad jakieś 5 lat :) Możnaby nawet dziś zacząć od początku.

Rift jest bardzo dobrą grą która może usidlić nie jednego gracza na długie godziny,dni,miesiące a nawet lata. End-game to największy atut tej gry który jest bardzo rozbudowany i może równać się z takim tytułem jak World of Warcraft. Dodatkowo rozwój postaci jest rozbudowany polegającym na łączeniu 3 klas w jedną. Dungeony oraz raidy są bardzo wymagające od gracza dużego skupienia oraz zorganizowania danej grupy graczy z przypadkowymi osobami ciężko ci to pójdzie. No cóż ale decyzja należy do ciebie.

Witam, szukam mmo. Wiadomo, przyjście z pracy środek tygodnia, człowiek chce się wyluzować i poklikać trochę (casual). Która gra będzie do tego najlepsza. Nie chcę gry z abonamentem. Chcę się zrelaksować, pogadać z kimś na czacie, tsie itp.

mod_ico.png
To nie dział Szukam MMO. Jeżeli się pytasz, która z tych 4 jest lepsza - popraw treść. Masz na to 24h - Might