KPDO pokemon

Witam! OTS raczej nie podchodzi pod piractwo, więc postanowiłem tutaj o nim napisać.

Dla wszystkich fanów pokemon, którzy lubią dopracowane otsy pod tym względem, wszystkie generacje, mega kontent oraz sporo graczy.... zapraszam na serwer Brazylijski jednak z widoczną częścią polskiej społeczności. OTS nazywa się EXAIOROS. Posiadają własnego klienta, latanie, pływanie, teleport także jest. Evolucje za pomocą kamyków jak i odpowiedniego poziomu. Ludzi zależnie od serwera (gram na Pandorze, na której w godzinach szczytu jest 300-350 graczy). Nie można narzekać na nudę. 16 gymów, możliwość bycia trenerem dowolnego gatunku pokemon po zdobyciu wszystkich odznak. Np. Sea King, Twister Trainer, Dragon Trainer etc etc.
Shiny nie ograniczają się tylko do zwykłych pokemonów. Na serwerze można znaleźć LEGENDY które same przemierzają wszystkie mapy i losowo pojawiają się na spawnach. Exp jest przyjemny, jedyny minus to chyba szansa na złapanie pokemonów. Chociaż można to także uznać za plus :)
Polecam wszystkim i każdemu z osobna!!!

http://www.exaioros.com/?subtopic=rules

Zagram, tylko powiedz mi z jakim pokemonem jest najlepiej zacząć? bo widze tutaj obszerny wybór , i zastanawiam sie, którego wziąć . Trawiasty na wodne? czy jakiś ognisty jednak bądz wodny na trawiaste lub kamienne eh :D

Ja mam 54 lvl i cały czas chodzę z Turtwigiem :D

Hmm, nie wiem, nie polecasz nic na poczatek? :D bo sie nie moge zastanowić, chciałem wziąc pilpupa bo jest zajebi*** :D ale nie wiem czy na geo dam rade na poczatku

PS. jaki masz nick?

dasz radę :D Yakugari

dasz radę Yakugari

To jak tam masz cos na poczatek jako podarunek to bylbym wdzieczny, jakies balle, obojetnie :3

Nie mam nic póki co :)

Też chętnie zagram :D

Mój nick w grze : Ryousu

PS:Każdy pokemon jest dobry,ja nabiłem już 30 lvl trenera i 37 poka.Wszystko co robiłem to tylko łowiłem xD

Te serwery czymś się różnią bo widze tu 4?

Expem, catchem i ludnością

Ściągam ;s pewnie nick będę miał DrPokemonek

Mój to Yakugari

Pisać!

BUMP póki co jest nas 3 :) pokami na start moge poratować

Nie mogę kompletnie ogarnąć tej gry :D co chwile padam, opłaca się od początku łapać inne poki? jeśli tak to jak, no i jak tu walczyć jakoś ogarnięcie ?

Jakiego poka masz na start? Posiadasz ts?

właściwie chciałem zagrać tu po Twojej reklamie, a co się okazało mam tu 53 lvl z bardzo dobrymi pokemonami, tylko sobie przypomniałem, że wyrzucałem te na 100+ lvl jak kończyłem tu grę :D bo trzymałem je dla siebie, ale skoro nie chciało mi się tu grać to je wyrzuciłem :D zostawiłem sobie tylko te które mogę używać :D

Graj na nowo z nami ^^

Ogólnie bieda jakaś w porównaniu do pxg. ;/

Czy ja wiem czy bieda. Poki z 6 kontynentów, spora ludność, legendy, shiny ^^ Wszystko czego można sobie zamarzyć

Kontent jest spoko, nawet posiadają kilka własnych pomysłów. Zastrzeżenia mam do lagów, grafik, szybkości bicia lvla i braku balansu jakiegokolwiek. ;/ Dopiero co zrobiłem postać, a już mam 33 lvl.