Wychodzi cos konkretnego?

Bo nie jestem na czasie jesli chodzi o te bety itp. Jest cos na co warto czekac i dobrze sie zapowiada?

Nic, czego by ktoś nie zhejcił bez namysłu. Moim zdaniem, faworyt - Life is Feudal i Black Desert Online. A nawet faworyci.

@DOWN przypomniał mi o Albion Online. To dopiero Alpha, więc nie myślę namiętnie nad tytułem. Ale gdy tylko dostanę to w swoje łapy...

Ja oczekuję z niecierpliwością na Black Desert( bo grafika :D ) EverQuest Next, Albion Online i dodatek do WoWa.

BTW #GorkyFactory , fajny avatar tylko włosy dziwne :D

2.5d Ragnaroka nastepca zwie sie Tree of Savior mid 2015, w tym roku cb

Warlords of Draenor(wow)

Black Desert

i EverQuest Nest

Black Desert

B&S

SkyForge

SkyForge

Niestety 2015 wygląda na posuchę.

Interesujące tytuły:

- Black Desert

- Camelot Unchained

to chyba bardziej 2016. Nie mam ochoty na bety po koreańsku/rosyjsku czy jakiemuś.

W międzyczasie Cabal 2 i Skyforge mogą dostarczyć trochę zabawy i urozmaicić oczekiwanie, ale mam mieszane uczucia co do tego czy któryś z nich na dłużej mógłby mnie zająć.

Wybaczcie, ze odkopuje dosc stary temat ale nie chce zakladac nowego. Cos wiecej wiadomo o wychodzacych grach tego roku? Od 4 miesicy nie sledzilem newsow, wiec zostalem z tylu :) Jakies ciekawostki wychodza?

Po za Black Desrtem ktorego mozna testowac w KR nie widze nic ciekawego :(

Bo nie jestem na czasie jesli chodzi o te bety itp. Jest cos na co warto czekac i dobrze sie zapowiada?