Skyrim LE-Czy spolszczenie będzie legalne?

Otóż chcę sobie kupić tego skyrimka :D (przyznam, że na piracie źle mi się gra :( ) https://www.g2a.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-steam-cd-key-global.html Tylko problem polega na tym, że nie jest on po polsku, a same skyrima po polsku poprostu uwielbiam :3( czego chcesz jaszczurko ~ Kowal Alwor z Rzecznej puszczy mówiący do Argonianina ) Więc czy gdybym pobrał spolszczenie to było by ono legalne i nie dostał bym bana na steam? Bo szkoda by mi było tego konta jak i hajsu :P Oraz co to jest Steam Gift i jak działa?

Otóż chcę sobie kupić tego skyrimka (przyznam, że na piracie źle mi się gra ) https://www.g2a.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-steam-cd-key-global.html Tylko problem polega na tym, że nie jest on po polsku, a same skyrima po polsku poprostu uwielbiam ( czego chcesz jaszczurko ~ Kowal Alwor z Rzecznej puszczy mówiący do Argonianina ) Więc czy gdybym pobrał spolszczenie to było by ono legalne i nie dostał bym bana na steam? Bo szkoda by mi było tego konta jak i hajsu Oraz co to jest Steam Gift i jak działa?

Otóż co do pierwszego pytania się nie orientuje jednak mogę ci powiedzieć co to steam gift ;) To jest przedmiot do ekwipunku(gra) która możesz podarować jednemu ze znajomych jako prezent.

Legalne. W formie moda.

ok dziękuję :) Czyli bana nie będzie więc spokojnie mogę kupić :)

Hej, jeżeli będziesz posiadać tylko angielską wersję językową i w opcjach nie będziesz miał możliwości zmiany na polski, to zawsze możesz napisać do supportu a oni możliwe, że zmienią ci na polską wersję i wtedy będziesz miał pl bez jakiegokolwiek spolszczenia, za powód możesz wtedy podać np. że się pomyliłeś podczas zakupu :)

ok dziękuję Czyli bana nie będzie więc spokojnie mogę kupić

Nawet chiński byś zainstalował, nikt by się nie przejął. To działa na zasadzie moda, bo gra sama w sobie jest modowalna. Warsztat Steam, NexusMods - pliki zostały oddane do przeróbek. Kupować, nic się nie bać.

Moja legendarna edycja na Steam ma polski język, więc myślę, że sklep po prostu olał nasz język jako mało istotny, ale powinieneś mieć go do wyboru.

OK Dziękuję wszystkim za pomoc :) Temat można zamknąć :P

P.S Chwilka gdzie cały czas są hejterzy? Bo jakoś nie wiedze ani jednego negatywnego komentarza, a zwłaszcza na to, że jeszcze posiadam piracką wersję :P?

@LoRoW, bo pewnie każdy miał pirackiego Skyrima. :P
Co do tematu. Język polski nie został uwzględniony na karcie gry w tym sklepie, ale jako że jest to wersja Skyrima na Steam'a, to mogę ci zagwarantować że będziesz grał po polsku (bez modowania).

OK Dziękuję wszystkim za pomoc Temat można zamknąć P.S Chwilka gdzie cały czas są hejterzy? Bo jakoś nie wiedze ani jednego negatywnego komentarza, a zwłaszcza na to, że jeszcze posiadam piracką wersję ?

Nadużywasz słowa "hejter". Akurat krytyka za piracenie była by jak najbardziej uzasadiona, ale nic z niej byś nie wyciągnął a jedynie rzucał się jak zwierze, próbując udowodnić że masz rację. I szanujemy fakt, że chcesz owego Skyrima kupić - a nie cisnąć na pirackiej wersji.

Też kupowałem tą wersje z tej strony i powiem tak, język polski jest w niej zawarty :)

Otóż chcę sobie kupić tego skyrimka :D (przyznam, że na piracie źle mi się gra :( ) https://www.g2a.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-steam-cd-key-global.html Tylko problem polega na tym, że nie jest on po polsku, a same skyrima po polsku poprostu uwielbiam :3( czego chcesz jaszczurko ~ Kowal Alwor z Rzecznej puszczy mówiący do Argonianina ) Więc czy gdybym pobrał spolszczenie to było by ono legalne i nie dostał bym bana na steam? Bo szkoda by mi było tego konta jak i hajsu :P Oraz co to jest Steam Gift i jak działa?