Elementalista

Cześć i czołem. Postawiłem sobie za cel skończyć elementalistę, gdyż miałem w zwyczaju zaczynać i nie kończyć altów. Czy mogę liczyć na kilka zdań odnośnie buildu, ktory aktualnie warto stosować wvw/pve ? Oczywiście, mógłbym wstukać to w google, lecz by coś znaleźć trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia, a możliwych buildów jest masa. Liczę na jakąś pomocną głowę :)

no dobra ale chodzi Ci już o end game czy samo lewerowanie?

Tak tak, endgame.

Dobra w takim razie jeżeli rozmawiamy o elementaliście to przede wszystkim polecam Ci kanał użytkownika DEKeyz2Chaos.

Jeżeli chodzi Ci o dungeony to zdecydowanie polecam build dagger/focus ze zmianą na staff przy trudniejszych bosach (tutaj znajdziesz detale: http://www.youtube.com/watch?v=4Sr5tJKLfZk).

Jeżeli chodzi o WvW to moje doświadczenie jest znikome. Mogę jedynie powiedzieć tyle, że zazwyczaj w WvW od elementalisty wymaga się używania staffu oraz przeżycia (power toughness vitality). AoE Water fields i static to dwa podstawowe skile jeżeli chodzi o inicjacje walki i utrzymywanie sojuszników przy życiu, taka gra dla wielu osób jest jednak nudna dlatego często eksperymentują. Jeżeli jesteś członkiem jakiejś gildii i zależy Ci na jak najlepszym ich wspieraniu powinieneś starać się dostosować swój build do ich potrzeb. Ogarnięci elementaliści z jakimi rozmawiałem albo widziałem streamy zazwyczaj używają mieszanki zbroi celestial/berserker w różnych proporcjach - ale żeby tutaj przetrwać potrzebujesz zgranej ekipy która wyhealuje Cię w razie potrzeby.

Np. Dagger/Dagger daje wiele radochy ponieważ posiada największy burst w grze i możesz stopić wiele graczy dosłownie w sekundzie - niestety z wzajemnością. (tutaj raczej gra solo)

Wiec jesli chodzi o dungeony, to full zerker? Czy tez sustain typu Soldier's ?

Co do filmiku, zaczarował mnie jej głos wiec zostałem :D

do dungeonów tak jak masz w filmiku, nic nie będę dodawał, powiedziała wszystko co było można...

Cześć i czołem. Postawiłem sobie za cel skończyć elementalistę, gdyż miałem w zwyczaju zaczynać i nie kończyć altów. Czy mogę liczyć na kilka zdań odnośnie buildu, ktory aktualnie warto stosować wvw/pve ? Oczywiście, mógłbym wstukać to w google, lecz by coś znaleźć trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia, a możliwych buildów jest masa. Liczę na jakąś pomocną głowę :)