Siemanko :D - Ania

Witajcie!

Mam na imię Ania. Mam 19 lat. Jestem graczką z powołania :) Przeważnie RPG. Idę teraz na studia Pedagogika we Wrocławiu. Tam też mieszkam :)

Grałam w takie gry jak Lineage II, WOW, Cabal, Metin, Tibia, Ragnarok, MU Online, Guild Wars. Poświęciłam nawet czas aby zapoznać się z Ultima Online ^^

Obecnie gram i kocham grać w Guild Wars 2 i czasami w LoL'a lub DotA 2.

Interesuję się anime i mangą. Bardzo lubię dzieci. Nie palę, nie piję i nie bzykam się na lewo i prawo xD

Jestem otwarta i szczera - czasami zbyt bardzo.

W grze występuję pod nickiem Marvelus lub podobnym :D

Witam, może mały powrót do Tibi? Aktualnie szukamy nowych graczy, mamy tsa git ekipe :q Gramy dla przyjemnosci, jeśli byłabyś chętna to zapraszam Ciebie jak i innych. :)

Witaj Aniu.

Popraw proszę maną na mangą bo serduszko moje wręcz płacze ;(

Rule 37 - jak najdzie ochota na dotę, to zapraszam, z chęcią pogram~

Also witamy w naszych progach i życzymy wytrwałości!

Czesc Ania, kto tam o bzykaniu odrazu mowi, najpierw mozna sie poznac hehe

Witam serdecznie droga Aniu. Moje serce cieszy się że dołączyła do naszego grona kolejna dziewczyna/kobieta. Mam nadzieję że spędzisz tutaj miłe i nie zapomniane chwile :) Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie droga Aniu. Moje serce cieszy się że dołączyła do naszego grona kolejna dziewczyna/kobieta. Mam nadzieję że spędzisz tutaj miłe i nie zapomniane chwile Pozdrawiam serdecznie

Tez mam nadzieję :)

Witaj Aniu. Popraw proszę maną na mangą bo serduszko moje wręcz płacze ;(

Już poprawiłam :) Dziękuję!

Witam, może mały powrót do Tibi? Aktualnie szukamy nowych graczy, mamy tsa git ekipe :q Gramy dla przyjemnosci, jeśli byłabyś chętna to zapraszam Ciebie jak i innych.

Tibia nigdy mnie nie wciągnęła i jestem oddana i wierna jednemu tytułowi i jednemu ugrupowaniu :)

Rule 37 - jak najdzie ochota na dotę, to zapraszam, z chęcią pogram~Also witamy w naszych progach i życzymy wytrwałości!

Dam znać :)

Czesc Ania, kto tam o bzykaniu odrazu mowi, najpierw mozna sie poznac hehe

Wybacz ale z Tobą już nie mam ochoty się poznać :) Ty masz czarne myśli, jesteś szowinistą i myślisz tylko jak poznać kobietę i ją przedymać :P Takie odczułam wrażenie.

Witam serdecznie :)

//edit

I tak nie zamoczycie...

Witaj młoda damo.

Popieram to co napisał Pan wyżej.

witam witam Ania :)

Siemanko maleńka, jakieś pytania, problemy. Wal do mnie jak w dym, zawsze pomogę.

Witaj.

Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej.


Bardzo lubię dzieci. Nie palę, nie piję i nie bzykam się na lewo i prawo xD
to fajnie

flash zarywa (ง ͠ ͠° ﻝ͜ °)ง

Jak cos tez moge popykac w dote. Milego pobytu na forum.

to fajnieflash zarywa (ง ͠ ͠° ﻝ͜ °)งJak cos tez moge popykac w dote. Milego pobytu na forum.

A ze mną nigdy grać nie chciałeś. Dziewczyna przyszła, to od razu zaproszenie poszło. :<

Ania fajna, zadna kobieta na forum jeszcze nie uzyla tyle razy slowa "bzykanie" co Ty hehe

Wreszcie ktoś normalny i o ludzkich zainteresowaniach. Do tego dziewczyna? Impossible. :D Witam, witam. ;) Ja nie będę do gry zapraszał. Dużo klasyków na liście. Brakuje tylko starego maple. ;p

hehe

Ale rozwinął się temat :) Tylko dlatego, że dziewczyna przyszła?

hehe

Nawet sam admin zrobił hehe xD

Wreszcie ktoś normalny i o ludzkich zainteresowaniach. Do tego dziewczyna? Impossible. Witam, witam. Ja nie będę do gry zapraszał. Dużo klasyków na liście. Brakuje tylko starego maple. ;p

Grałam w Maple ale tylko chwilkę. Nie wciągnął mnie na długo ten side scroller :)

No siema

Ale rozwinął się temat Tylko dlatego, że dziewczyna przyszła?

Sięgając pamięcią jesteś tu chyba siódmą dziewczyną z czego tylko jedna się udziela forum, bo moderator. Jesteś jak ostatni hamburger wśród grubasów.

Dobra jest jeszcze Sewei. Zapomniałem o niej. To dwie udzielające się.