[GW2] Fenix Sparta 2 :) - zaprasza nowych lub przyszłych graczy GW2

logo.jpg


WWW.FENIX.CF



Witajcie! Piszę w imieniu naszego lidera :)



Od niedawna gildia Fenix Sparta w grze Guild Wars 2 - wznowiła swoją działalność. Tzn jest nas bardzo niewiele.



Zapraszam serdecznie do przeczytania historii - ciekawa.


http://www.fenix.cf/p/historia-gildii.html



A teraz do rzeczy. Co oferuje i jaki jest cel gildii? Co nowego i oryginalnego? :D



Dla graczy którzy nie zakupili nowego Guild Wars 2, nie grali lub zastanawiają się nad kupnem oferujemy konto testowe aby każdy mógł sobie zobaczyć jak się gra PvP, PvE czy WvW :)



Czyli po prostu pożyczamy GW2 aby sobie sprawdzić i ewentualnie z nami zagrać :)



Co jeśli posiadasz GW2?


Możesz do nas wstąpić i nie oczekiwać, że dostaniesz wszystko na tacy. My rozpoczynamy wszystko na nowo, rekrutujemy, bawimy się i zbieramy ekipę :) Przede wszystkim kształtujemy się od początku :D Wiek nie gra roli o ile Twoje zachowanie jest w porządku.



Plany na przyszłość?


Nasz lider ma doświadczenie w kierowaniu różnymi grupami :) Chcemy postawić i wykorzystać wszystko z GW2 co możliwe - PvE, PvP, WvWvW oraz sesje Role Play. Pomysłów jest wiele, fundusze też się znajdą na organizacje wydarzeń. Stawiamy na jakość nie ilość :)



Komunikacja?


Tak korzystamy z komunikatora Raidcall. Wykluczyliśmy TS3, Mumble czy VT. Stawiamy na innowacje i jakość :). Raidcall nie jest złym komunikatorem, działa bardzo dobrze i ma bardo dobrą jakość dźwięku przy naprawdę niskim zużyciu zasobów PC i Internetu.



RAIDCALL ID: 281637



Więcej o tym na stronie:


http://www.fenix.cf/p/komunikator-gosowy.html



Zaplecze?


Jak wspomniałam podnosimy się z ziemi. Strona jest jaka jest - będzie lepsza


Forum - puki co bazujemy na forum od Google.



Może nie jest najładniej ale stabilnie i czytelnie.



Gdzie i z kim rozmawiać?


Najlepiej udać się na komunikator i pogadać sobie swobodnie - znajdziecie tam mnie, lidera lub kilku naszych członków. Większość czasu siedzimy wieczorem.



Możecie również napisać do naszego lidera na GG: 4136117



Edit.


PS. SERWER GŁÓWNY DO WvWvW


BLACKTIDE



ale przyjmujemy z każdego serwera - potwierdzone info od lidera :D




Tak więc zapraszamy do wspólnej gry!


Jeszcze info o serwerzy by sie przydalo :)

Przy obecnym megaserwerze nazwa serwera na jakim grają nie ma dużego znaczenia. Bardzo dobra opcja z udostępnieniem konta, powiem świeżości, coś nowego :) gratulacje

Widzisz wlasnie ze ma bo WWW razem nie pograja na inych serwerach :)

Jeszcze info o serwerzy by sie przydalo

Już edytowałam posta - serwer główny do WvWvW to Blacktide. Natomiast przyjmujemy wszystkich, niezależnie od serwera :)

a ilu posiadacie aktywnych gracz ?? jeżeli można spytać dzienny online

a ilu posiadacie aktywnych gracz ?? jeżeli można spytać dzienny online

4-5 graczy ;)Fujivarr - nie chcemy do nikogo dołączać :) A zwłaszcza do Isuzu/Robik (Novasociety) :)

moja droga ja już nic nie mam z nimi wspólnego od czasu do czasu spędzam tam czas z ekipą z SWTOR a pytanie było z ciekawości. W tej chwili gram w gildii Penta[gram] z portalu gram.pl. Może kiedyś gdzieś się znajdziemy :P Dziękuję za odpowiedź i powodzonka :)

pozdrów Sankess'a :)

moja droga ja już nic nie mam z nimi wspólnego od czasu do czasu spędzam tam czas z ekipą z SWTOR a pytanie było z ciekawości. W tej chwili gram w gildii Penta[gram] z portalu gram.pl. Może kiedyś gdzieś się znajdziemy Dziękuję za odpowiedź i powodzonka pozdrów Sankess'a

Pozdrowię ;-)

Serdecznie zapraszamy. Dziękuję za pozdrowienia Fujivar :-) Wpadnij czasami pogadać ze mną na Raidcall'a.

Koleżanka zapomniała dodać, że mamy w planach pewne zmiany - wymiana witryny, organizacje pełnych i ciekawych eventów Role Play oraz tradycyjnych ;-)

Cieszę się, że powoli udaje się nam odbudowywać starą ekipę / porządny zespół :)

logo.jpg


WWW.FENIX.CF



Witajcie! Piszę w imieniu naszego lidera :)



Od niedawna gildia Fenix Sparta w grze Guild Wars 2 - wznowiła swoją działalność. Tzn jest nas bardzo niewiele.



Zapraszam serdecznie do przeczytania historii - ciekawa.


http://www.fenix.cf/p/historia-gildii.html



A teraz do rzeczy. Co oferuje i jaki jest cel gildii? Co nowego i oryginalnego? :D



Dla graczy którzy nie zakupili nowego Guild Wars 2, nie grali lub zastanawiają się nad kupnem oferujemy konto testowe aby każdy mógł sobie zobaczyć jak się gra PvP, PvE czy WvW :)



Czyli po prostu pożyczamy GW2 aby sobie sprawdzić i ewentualnie z nami zagrać :)



Co jeśli posiadasz GW2?


Możesz do nas wstąpić i nie oczekiwać, że dostaniesz wszystko na tacy. My rozpoczynamy wszystko na nowo, rekrutujemy, bawimy się i zbieramy ekipę :) Przede wszystkim kształtujemy się od początku :D Wiek nie gra roli o ile Twoje zachowanie jest w porządku.



Plany na przyszłość?


Nasz lider ma doświadczenie w kierowaniu różnymi grupami :) Chcemy postawić i wykorzystać wszystko z GW2 co możliwe - PvE, PvP, WvWvW oraz sesje Role Play. Pomysłów jest wiele, fundusze też się znajdą na organizacje wydarzeń. Stawiamy na jakość nie ilość :)



Komunikacja?


Tak korzystamy z komunikatora Raidcall. Wykluczyliśmy TS3, Mumble czy VT. Stawiamy na innowacje i jakość :). Raidcall nie jest złym komunikatorem, działa bardzo dobrze i ma bardo dobrą jakość dźwięku przy naprawdę niskim zużyciu zasobów PC i Internetu.



RAIDCALL ID: 281637



Więcej o tym na stronie:


http://www.fenix.cf/p/komunikator-gosowy.html



Zaplecze?


Jak wspomniałam podnosimy się z ziemi. Strona jest jaka jest - będzie lepsza


Forum - puki co bazujemy na forum od Google.



Może nie jest najładniej ale stabilnie i czytelnie.



Gdzie i z kim rozmawiać?


Najlepiej udać się na komunikator i pogadać sobie swobodnie - znajdziecie tam mnie, lidera lub kilku naszych członków. Większość czasu siedzimy wieczorem.



Możecie również napisać do naszego lidera na GG: 4136117



Edit.


PS. SERWER GŁÓWNY DO WvWvW


BLACKTIDE



ale przyjmujemy z każdego serwera - potwierdzone info od lidera :D




Tak więc zapraszamy do wspólnej gry!