Fajne laski też grają w gry

Siema, chciałbym was zaprosić do polubienia nowego fanpaga o tematyce dziewczyn grających w gry, na którym znajdziecie zdjęcia seksownych dziewczyn z pilotem do konsoli w dłoniach lub przed laptopem czy desktopem klikających myszke w trakcie grania oraz filmy i różne inne znaleziska związane z tym tematem. Także bardzo polecam, strona jest świeża, ale jej zawartość będzie się zwiękaszać, może ktoś z was ma taki fetysz to będzie miał na co popatrzeć. Również mile widziane są zdjęcia od was przyszłych fanów, które po sprwdzeniu i zakwaliwikowaniu na pewno trafią na oś czasu. Zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Fajne-laski-te%C5%BC-graj%C4%85-w-gry/353670078140003

Powiadasz? :)

Bosze... Nie mam nic do tego, ale fp tego typu to taki scum, że szkoda gadać. Już pomijając fakt, ze mijają się całkowicie z rzeczywistością i większość jest najzwyczajniej w świecie pozowana.

Gdy przeczytałem nazwe tematu domyśliłem się że to znowu ty.

To już twoja któraś z rzędu próba zarobienia grosza, prędzej wstawiłeś film gdzie jakaś dziewczyna gra w tibie, potem jakiś trailer anime z linkiem do pobrania gdzie trzeba było zrobić ankiete by pobrac, teraz nie wiem co kombinujesz pewnie potem będą na tym fp płatne skracacze linków

Czemu autor tego tematu nie ma już od dawna perma? Przecież to spamer i scamer, chcący tylko zarobić a z MMO i grami ma tyle wspólnego co nic.

Gdy przeczytałem nazwe tematu domyśliłem się że to znowu ty.To już twoja któraś z rzędu próba zarobienia grosza, prędzej wstawiłeś film gdzie jakaś dziewczyna gra w tibie, potem jakiś trailer anime z linkiem do pobrania gdzie trzeba było zrobić ankiete by pobrac, teraz nie wiem co kombinujesz pewnie potem będą na tym fp płatne skracacze linków

Nie martw się, już dawno zmieniłem strategie zarabiania na internecie, żadnych płatnych scamów itp.

Czemu autor tego tematu nie ma już od dawna perma? Przecież to spamer i scamer, chcący tylko zarobić a z MMO i grami ma tyle wspólnego co nic.

Jesteś pewien ?

Nie wiem jaki jest sens lajkowania takich fanpage'ów :D

samo to że piszesz " laski " odtrąca myśli o wchodzeniu w ten link :D

Nie wiem jaki jest sens lajkowania takich fanpage'ów samo to że piszesz " laski " odtrąca myśli o wchodzeniu w ten link

Dlaczemu ? Tak piszesz, a pewnie zdjęcia już zapisane w fap-folderze :D

Dlaczemu ? Tak piszesz, a pewnie zdjęcia już wklejone do fap folderu

Dlatemu, że takie fp, to zwykły scum. Powiem Ci tajemnicę - mniej kombinowania i więcej wkładu. Nie rzucaj się na wszystko, co jest aktualnie modne, bo nigdy nie dojdziesz do czego większego. Ludzie nie chcą pięćdziesiątej kopii tego samego. Zastanów się z tydzień nad czymś dobrym i dopiero działaj, bo to co teraz wklejasz to zwykłe gówno i chęć na wybicie się na fali tematu, który akurat na forum został poruszony.

Dlaczemu ? Tak piszesz, a pewnie zdjęcia już zapisane w fap-folderze

Wiesz .... Ja wolę kobiece nóżki niż to że trzymają pada w dłoni ....

to że Ciebie to podnieca do tego stopnia, powodzenia w życiu ....

Dlatemu, że takie fp, to zwykły scum. Powiem Ci tajemnicę - mniej kombinowania i więcej wkładu. Nie rzucaj się na wszystko, co jest aktualnie modne, bo nigdy nie dojdziesz do czego większego. Ludzie nie chcą pięćdziesiątej kopii tego samego. Zastanów się z tydzień nad czymś dobrym i dopiero działaj, bo to co teraz wklejasz to zwykłe gówno i chęć na wybicie się na fali tematu, który akurat na forum został poruszony.

E tam gadasz, akurat zdobycie dużej bazy prawdziwych followerów to klucz, potem na takim fanpagu możesz promować co chesz, w moim wypadku to gry MMO, dzięki temu będzie to trafiało do namierzonej rzeszy odbiorców, poza tym nie ma aktywnego polskiego fanpaga o tej tematyce. Załóżmy, że mam już pare tysięcy lajków, ale prawdziwych, nie z jakihś wymian lajków itp., dodam tam filmik z gry którą promuję, albo posta ze strony, jak ludzie zaczną klikać Share to się rozprzestrzeni w necie, świetna metoda na zdobycie wizyt i linków zwrotnych.

Weź się za normalną prace, szybciej się dorobisz~

Nie martw się, już dawno zmieniłem strategie zarabiania na internecie, żadnych płatnych scamów itp.

I ile do tej pory zarobiłeś ? :lol:

I ile do tej pory zarobiłeś ?

Troche zarobiłem, ale nie mam jeszcze z tego na tyle dochodu, żeby rzucić stałą prace, jednak trzeba brać pod uwage, że zacząłem sie w to bawić dopiero początkiem tego miesiąca. Znam takich co żyją tylko z marketingu partnerskiego dlatego uważam, że to całkiem pratycznie możliwy sposób na zarobek.

Troche zarobiłem, ale nie mam jeszcze z tego na tyle dochodu, żeby rzucić stałą prace, jednak trzeba brać pod uwage, że zacząłem sie w to bawić dopiero początkiem tego miesiąca. Znam takich co żyją tylko z marketingu partnerskiego dlatego uważam, że to całkiem pratycznie możliwy sposób na zarobek.

znajdź oryginalniejszy pomysł na fanpage, będzie więcej chętnych może ;3

''twojej dziewczyny grającej w tibie tu nie ma?'', tak poza tym słaby pomysł na zdobywanie like-ów.

''twojej dziewczyny grającej w tibie tu nie ma?'', tak poza tym słaby pomysł na zdobywanie like-ów.

Jest o tutaj

ale juz nie gra w Tibie, przerzuciła się na Xboxa i kazała CIę pozdrowić

Tiaaaa ... Szkoda tylko że te zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością . Nie mówie że nie ma ładnych dziewczyn grających w gry , ale z taką lepiej porozmawiać na temat wspólnych zainteresowań (gry) , a niżeli oglądać ich zdjęcia z komputerami : O

Tiaaaa ... Szkoda tylko że te zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością . Nie mówie że nie ma ładnych dziewczyn grających w gry , ale z taką lepiej porozmawiać na temat wspólnych zainteresowań (gry) , a niżeli oglądać ich zdjęcia z komputerami : O

Chciałbym jakąś poznać .... :D

Ja mam nawet znajomą ze Słowacji(Słowaczke), która poznała swojego obecnego męża z USA(Amerykanina) w grze MMORPG, niedawno urodziła im się dzidzia i żyją "happy ever after". Zanim wzięli ślub w realu to byli małżeństwem w grze :lol: