Ave

Z racji tego iż jestem tu na forum od dłuższego czasu, a jeszcze nie miałem okazji się przedstawić zrobię to teraz.

Cześć. Mam na imię Damian i dokładnie 26 grudnia skończę 20 lat.

W gry MMORPG gram już od dawna i w wiele z nich już zagrałem.

Obecnie oczekiwając na The Crew pykam sobie w Wakfu pod nickiem Nephius, często można mnie spotkać w LoL'u pod tym samym nickiem.

Gram również w GTR Evolution pod nickiem Krzyzyk na multi jednak z racji zgonu mojej kierownicy mam krótką przerwę.

Cóż mogę dodać. Skończyłem technikum informatyczne,maturę zdałem, a obecnie jestem osobą "nie pracującą". W przyszłym roku wybieram się na studia. Interesuję się motoryzacją, a co za tym idzie mechaniką samochodową (w tej dziedzinie potrafię dokonać nawet zaawansowanych napraw oraz dokonać tzw. chip tuning'u), oprogramowaniem oraz sprzętem komputerowym, a także prawem.

Gry są tylko i wyłącznie moją pasją.

Co do charakteru. Jestem spokojnym i zazwyczaj miłym człowiekiem, nie szukam z nikim zwady. Umiem natomiast się obronić jeśli dojdzie do takiej ewentualności.

Nie piję, nie palę i nie biorę narkotyków.

Co do upodobań muzycznych. Słucham głównie Rock'u, a obecnie słucham takich kapel jak Red, Skillet, Flyleaf,Luxtorpeda oraz Motorhead.

Od czasu do czasu lubię również posłuchać rapu, a tu z kolei takich grup jak 52 Dębiec, Pięć Dwa, Stachu (FunBox), Macca Squad.

Nie neguje również łagodniejszych gatunków muzycznych z czego nie trawię za bardzo disco polo.

Pozdrawiam.

Witaj

Witamy i liczymy na przyjemną współprace!

@Up. Ja również.

Ulubiona piosenka Skillet'u ? :D

Ulubiona piosenka Skillet'u ?

Hmm... trudno powiedzieć ale najczęściej słucham Not Gonna Die Tonight.

Siemka,życzę miłego pobytu na forum :P

Nie daj się strollować

KaJ'ek wszystkim to samo wkleja xD

Hejo <3!

Witamy.

Hey B)

"Nie neguje również łagodniejszych gatunków muzycznych z czego nie trawię za bardzo disco polo."

Kazdy tak mówi a na róznego rodzaju imprezach, czy to weselach lub urodzinach każdy zna tekst piosenki disco polo, czy to majteczki w kropeczki lub jesteś szalona :).

Swoja drogą Witaj :)

"Nie neguje również łagodniejszych gatunków muzycznych z czego nie trawię za bardzo disco polo." Kazdy tak mówi a na róznego rodzaju imprezach, czy to weselach lub urodzinach każdy zna tekst piosenki disco polo, czy to majteczki w kropeczki lub jesteś szalona . Swoja drogą Witaj

Po kilku głębszych to mi w sumie i disco polo przestaje przeszkadzać, co nie zmienia faktu, że go nie trawię. ^_^

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Z racji tego iż jestem tu na forum od dłuższego czasu, a jeszcze nie miałem okazji się przedstawić zrobię to teraz.

Cześć. Mam na imię Damian i dokładnie 26 grudnia skończę 20 lat.

W gry MMORPG gram już od dawna i w wiele z nich już zagrałem.

Obecnie oczekiwając na The Crew pykam sobie w Wakfu pod nickiem Nephius, często można mnie spotkać w LoL'u pod tym samym nickiem.

Gram również w GTR Evolution pod nickiem Krzyzyk na multi jednak z racji zgonu mojej kierownicy mam krótką przerwę.

Cóż mogę dodać. Skończyłem technikum informatyczne,maturę zdałem, a obecnie jestem osobą "nie pracującą". W przyszłym roku wybieram się na studia. Interesuję się motoryzacją, a co za tym idzie mechaniką samochodową (w tej dziedzinie potrafię dokonać nawet zaawansowanych napraw oraz dokonać tzw. chip tuning'u), oprogramowaniem oraz sprzętem komputerowym, a także prawem.

Gry są tylko i wyłącznie moją pasją.

Co do charakteru. Jestem spokojnym i zazwyczaj miłym człowiekiem, nie szukam z nikim zwady. Umiem natomiast się obronić jeśli dojdzie do takiej ewentualności.

Nie piję, nie palę i nie biorę narkotyków.

Co do upodobań muzycznych. Słucham głównie Rock'u, a obecnie słucham takich kapel jak Red, Skillet, Flyleaf,Luxtorpeda oraz Motorhead.

Od czasu do czasu lubię również posłuchać rapu, a tu z kolei takich grup jak 52 Dębiec, Pięć Dwa, Stachu (FunBox), Macca Squad.

Nie neguje również łagodniejszych gatunków muzycznych z czego nie trawię za bardzo disco polo.

Pozdrawiam.