Witam czcigodnych graczy :3

Hejo , Dawid się zwę .
By się nie rozpisywać napiszę tylko że nie wiem czego chcę. Jedyne co mnie trzyma w domu to gry , chociaż wieczorami uwielbiam się położyć na łóżku i oglądać seriale :3

Grywałem m.in. Tibia , Metin2 , CS 1.6 , WoT , DC universe online , Marvel heroes , Infinity online ( nic nie jest w stanie tego zastąpić ) , Aion , Archeage , Warframe , Star conflict


Obecnie jest tylko : LoL , Blacklight retribution i Warface

przydałby się ktoś do gry , szczególnie w lolu na kolejny sezon , jakaś drużyna rankingowa czy coś , no ale bywa ... nikt mnie nie chce :D
dodam że lubię się kłócić ... Co prawda nie dlatego by zrobić komuś na złość , tylko dlatego że wiele z tego można się nauczyć :3

Hejo , Dawid się zwę .By się nie rozpisywać napiszę tylko że nie wiem czego chcę. Jedyne co mnie trzyma w domu to gry , chociaż wieczorami uwielbiam się położyć na łóżku i oglądać seriale Grywałem m.in. Tibia , Metin2 , CS 1.6 , WoT , DC universe online , Marvel heroes , Infinity online ( nic nie jest w stanie tego zastąpić ) , Aion , Archeage , Warframe , Star conflict Obecnie jest tylko : LoL , Blacklight retribution i Warface przydałby się ktoś do gry , szczególnie w lolu na kolejny sezon , jakaś drużyna rankingowa czy coś , no ale bywa ... nikt mnie nie chce dodam że lubię się kłócić ... Co prawda nie dlatego by zrobić komuś na złość , tylko dlatego że wiele z tego można się nauczyć

Witaj. W lol'a możemy zagrać jak się spotkamy (gram raczej koło południa) więc jak chcesz wyślij zapro do przyjaciół: Nephius.

P.S.: Chciałeś raczej powiedzieć, że lubisz dyskutować.

dyskutować powiadasz? Nie :D

Siemka,życzę miłego pobytu na forum

I nie daj się strollować xD

Dzień dobry.

Infinity Online, takich gier się nie zapomina [*]

Czesław

Cześć jestem misza i lubię w d*pę :)

Helloł Dawid

Cześć jestem misza i lubię w d*pę

Jeśli chcesz się przedstawić to załóż swój temat. Będziesz mógł więcej napisać o swoich zainteresowaniach. ;)

Cześć jestem misza i lubię w d*pę

a co jeśli nie kręcą mnie tyłki ? Idź se gdzieś indziej :D

Witamy Dawida :v

Siema cześć i czołem

Witam !

Witamy na padole tym padole!

Mam nadzieje że zagościsz na dłużej :).

Siema! Lubisz się kłócić? PM ME, mam dla Ciebie świetne towarzystwo do lola :P

Witaj Dawidzie :D. Jeśli szukasz kogoś do lola to chętnie zagram o ile nie przeszkadza ci noobska dywizja Silver :D Nick:vG Nomad

hey :)

Siema! Lubisz się kłócić? PM ME, mam dla Ciebie świetne towarzystwo do lola

Jakież to towarzystwo ? Jakieś nicki ?

Przydałoby się aby grali na EUNE :D

Witamy

hmm nie wiesz czego chcesz, czy nie chcesz zdradzić tego? :) W każdym bądź razie siemanko, baw się dobrze na forum i szukaj jakichś ambitniejszych zajęć niż gry. ;) Powodzenia!