Problem w fifie world

Witam,

Problem polega na tym że nie mogę wydawać coinsów/golda czy jak to się nazywa, w każdym razie nie mogę wydawać waluty z gry, gdy wchodzę w okno transferów z liczby tejże waluty nagle robi się 0, a gdy próbuje kupić jakaś paczkę wyskakuje błąd, z tego co pamiętam pisze tam coś w stylu "Zakup nie powiódł się".

Jeśli ktoś miał ten sam problem i udało mu się go rozwiązać, bardzo proszę o pomoc.

A mieszkasz w Polsce? Jak tak - pisz do supportu. Jak nie, idź tym tropem.

Tak, mieszkam w Polsce, nie pomyślałem żeby napisać do supportu :P jestem przyzwyczajony do gier w których support ma kompletnie wyje... :/ Dzięki za odpowiedź, jeśli nie zapomnę to napiszę czy i co support mi odpisał i czy pomogło

Skoro to o problemie to nie bede nowego topica zakladal ... od patcha fify world mam problem z jej uruchomieniem :/ gdy uruchamiam gre pojawia sie na chwile okno gry z szarym ekranem i zaraz sie zamyka ... wie ktos moze jak to rozwiazac ? ( dodam ze probowalem juz reinstalla , uruchamiania w trybie zgodnosci , jako administrator , przeinstalowalem nawet stery do grafiki ... dalej to samo )


Bez pomysłow co dalej ...

Witam,

Problem polega na tym że nie mogę wydawać coinsów/golda czy jak to się nazywa, w każdym razie nie mogę wydawać waluty z gry, gdy wchodzę w okno transferów z liczby tejże waluty nagle robi się 0, a gdy próbuje kupić jakaś paczkę wyskakuje błąd, z tego co pamiętam pisze tam coś w stylu "Zakup nie powiódł się".

Jeśli ktoś miał ten sam problem i udało mu się go rozwiązać, bardzo proszę o pomoc.