Ohayo!

Witajcie Bracia i Siostry nazywam się Kamil interesuję się Gamingiem,Japońska sztuką Anime,Filmami,muzyką Rockową,Wrestlingiem oraz Zjawiskami Paranormalnymi, uwielbiam pływać i jeździć na rowerze,mam 24 lata studiuje BHP mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej.

taki duży chłopczyk i jeszcze ogląda bajki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

24 lata i bez zainteresowań, które wyszłyby poza monitor. Szkoda. Witam serdecznie na forum.

Pomijam już fakt że student nie umie pisać.

Ave

Ohayo.

no czesc, milego pobytu na forum

Siemka ;-)

Witamy.

P.S. BHP, to tak truje na egzaminach praktycznych T.T

Witamy ! :D

24 lata i bez zainteresowań, które wyszłyby poza monitor. Szkoda. Witam serdecznie na forum.Pomijam już fakt że student nie umie pisać.

musisz wytykać wady ? ;c

Witamy ! musisz wytykać wady ? ;c

Tak. Zawsze to robiłem. Bo czemu by tego nie robić?

Musisz upowszechnic te wiedze! "Jak ocenic osobe po poscie jego" , na nobla nie masz co liczyc ale na odpowiednie skierowanie juz tak

Tak. Zawsze to robiłem. Bo czemu by tego nie robić?

Osoba chce się grzecznie wprosić w społeczność forum , a czytając twoje zbędne komentarze tylko się zniechęca .... Nie znasz dokładnego powodu dlaczego pisze tak , a nie inaczej :D

@gorky, ty chyba sam nie wiesz co piszesz xd. Jesli np plywanie i jazda na rowerze to dla cb nie wyjscie po za monitor to ja tobie wspolczuje bo tu nic nie pomoze ;). Analogicznie do cb - czemu by nie wymieniac twoich wad? ;)

I witam nowego czlonka forum! :D Czuj sie tutaj jak u siebie ;D

Musisz upowszechnic te wiedze! "Jak ocenic osobe po poscie jego" , na nobla nie masz co liczyc ale na odpowiednie skierowanie juz tak

Nikogo nie oceniam. Skąd ten wniosek? Chyba nie do mnie powinno trafić to skierowanie.

Osoba chce się grzecznie wprosić w społeczność forum , a czytając twoje zbędne komentarze tylko się zniechęca .... Nie znasz dokładnego powodu dlaczego pisze tak , a nie inaczej

Rozumiem to przecież. Ale nie czuję się zobowiązany aby być miły dla każdego. Jeżeli rejestruje się na forum i chce brać udział w dyskusjach, nie zabraniam mu tego - ale było by na prawdę miło z jego strony, gdyby tak jego posty były na wysokim poziomie pod względem estetyki. Czy to jest na prawdę tak niesamowicie trudna rzecz? A jeżeli potrafi go zniechęcić tak skrajnie minimalny wymóg, to na prawdę... cóż, nie mnie oceniać przecież.

Nie muszę znać jego wersji, powód znam. Lenistwo. Może mieć dysgrafię, dysleksję i co ino - ale jest wieeele narzędzi, które pozwalają korygować błędy do takiego stopnia, że nie są one widoczne i nie przeszkadzają w czasie czytania. Słowniki masz wszędzie, za darmo. A nawet strony do poprawnego stawiania przecinków. Trzeba chcieć.

@gorky, ty chyba sam nie wiesz co piszesz xd. Jesli np plywanie i jazda na rowerze to dla cb nie wyjscie po za monitor to ja tobie wspolczuje bo tu nic nie pomoze . Analogicznie do cb - czemu by nie wymieniac twoich wad?
  • Spędzanie wolnego czasu =/= Zainteresowanie. To tak jakbym się interesował bieganiem, bo chcę schudnąć. No litości. Zainteresowanie to albo poszerzanie wiedzy w jakimś temacie, albo szkolenie w danej dyscyplinie. Nie wiem, ćwiczenie Taekwondo, czy uwielbienie militariami.
  • Zaznajom się, co oznacza słowo 'analogicznie'.
  • Nie będę wymieiał swoich wad, bo nie ma takiej potrzeby.

ps. tymczasem, zachęcam aby nie robić więcej offtopu. Zlitujcie się.

A co do tematu, tak swoją drogą. To czemu akurat BHP? Co w tym takiego, że cię to pociągnęło?

(Pha, unik)

Tak. Zawsze to robiłem. Bo czemu by tego nie robić?

Witaj bracie bardzo mi miło ,masz niesamowity dar oceniania ludzi po jednym poście, wbrew twoim pozorom mam życie towarzyskie, nie siedzę 12 godzin na kompie pominę to że 4 razy w tygodniu biegam widocznie sam nie masz życia po za Pecetem, no ale widocznie lubisz się na kimś dowartościować, pisać to ja sobie mogę jak chce ważne żebym był rozumiany ,czytam książki nie martw się po za tym dla mnie liczy się kto jest jakim człowiekiem nie ważne czy mądry czy głupi nie oceniam ludzi w ten sposób pochwal się swoimi zainteresowaniami? BHP to pomyłka chodzę po prostu żeby mieć wyższe.

Witaj bracie bardzo mi miło ,masz niesamowity dar oceniania ludzi po jednym poście, wbrew twoim pozorom mam życie towarzyskie nie siedzę 12 godzin na kompie pominę to że 4 razy w tygodniu biegam widocznie sam nie masz życia po za Pecetem, a teraz zabawię się w ciebie, po twoim poście widzę że jesteś bardzo stereotypowym człowiekiem dlaczego siedzisz na stronce o grach? przecież gry są dla dzieci ! no ale widocznie lubisz się na kimś dowartościować pozdro

Nie zniżaj się do jego poziomu :D

Inteligentny człowiek ignoruje internetowe zaczepki :P

Witaj bracie bardzo mi miło ,masz niesamowity dar oceniania ludzi po jednym poście, wbrew twoim pozorom mam życie towarzyskie, nie siedzę 12 godzin na kompie pominę to że 4 razy w tygodniu biegam widocznie sam nie masz życia po za Pecetem, no ale widocznie lubisz się na kimś dowartościować, pisać to ja sobie mogę jak chce ważne żebym był rozumiany ,czytam książki nie martw się po za tym dla mnie liczy się kto jest jakim człowiekiem nie ważne czy mądry czy głupi nie oceniam ludzi w ten sposób pochwal się swoimi zainteresowaniami? BHP to pomyłka chodzę po prostu żeby mieć wyższe.

Hola. Proszę o przytoczenie fragmentu, w którym cię oceniłem. Mam gdzieś jakie i czy w ogóle masz życie towarzyskie, dobrze dla ciebie. Ale jaki to ma związek ze sprawą?

12 godzin na kompie pominę to że 4 razy w tygodniu biegam widocznie sam nie masz życia po za Pecetem,
Witaj bracie bardzo mi miło ,masz niesamowity dar oceniania ludzi po jednym poście

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

pisać to ja sobie mogę jak chce ważne żebym był rozumiany

Oh, no oczywiście że możesz. Przecież cię nie zmuszę do tego. Ale jak pisałem wcześniej i aż zacytuję sam siebie.

Jeżeli rejestruje się na forum i chce brać udział w dyskusjach, nie zabraniam mu tego - ale było by na prawdę miło z jego strony, gdyby tak jego posty były na wysokim poziomie pod względem estetyki. (Pha, unik)

Reszta to już absolutny stek bzdur, więc go pominę. Ręce opadają.

W razie czego, zapraszam na Skype: howard.oficjalnie, w celu wyjaśnienia sobie wszystkiego. Nie będziemy tobie paskudzić przecież tematu, bo nie ma to większego sensu.

Lecę po popcorn!

Ohayo!

Hola. Proszę o zacytowanie fragmentu, w którym cię oceniłem. Mam gdzieś jakie i czy w ogóle masz życie towarzyskie, po prostu zwróciłem ci uwagę na popełniony błąd. Czemu go nie skorygujesz i się nie dostosujesz, tylko zaczynasz mnie atakować i wmawiać mi jakieś bzdury o tym, że chcę się dowartościować?

To już jest twoja interpretacja ,ja nie czuję się od nikogo lepszy, jeżeli lubisz wytykać wady komuś to o czym to świadczy? uwierz osoba na prawdę zadowolona z życia tak nie postępuje, ja nie cierpię kogoś oceniać wytykać itp. co do zainteresowań to nie masz racji, każda rzecz w jakimś stopniu rozwija człowieka Peace !

To już jest twoja interpretacja ,ja nie czuję się od nikogo lepszy, jeżeli lubisz wytykać wady komuś to o czym to świadczy? uwierz osoba na prawdę zadowolona z życia tak nie postępuje, ja nie cierpię kogoś oceniać wytykać itp. co do zainteresowań to nie masz racji, każda rzecz w jakimś stopniu rozwija człowieka Peace !

Nigdzie nie napisałem, że lubię wytykać ludziom błędy. Po prostu nie widzę w tym nic złego. I ciekawe wnioski wysuwasz, za chwile się okaże że się tnę i prowadzę smutnego tumblra by zwrócić na siebie uwagę.