Fallout. Która część?

Która część Fallout NV: ultimate czy Fallout 3: GOTY ?

Która i dlaczego ?

Wolałbym dłuższą grę a nie jak zew prypeci tydzień i monolit leży :<

Ja tam uwielbiam tylko Fallouta 1 i 2 :D. Ale pierwsza - forever :D A opowiadając na twoje pytanie. Obie są tak samo dobre.

No 1 i 2 każdy lubi :]

A teraz naszła mnie chęć z wyprzedaży i nie wiem 3 czy nv, bo tłuczenie w kółko stalkerów już mnie nudzi :<

Skyrim też się obgrał, coś świeżego a kaski mało i tylko na jedną część starczy

Fallout 3 jest bardziej nastawione na fabułę podobną do F2.

Fallout New Vegas jest bardziej rozbudowany ale za to bardziej sandbox(Jak grałeś w Far Cry 2 to wiesz co mam na myśli).

Tak, tak Farcry też obgranie ( oprócz 4 ), cóż 2 nie przyprawiła mnie o zawał serca a sandbox, to + do granie, dzięki flesh :]

Zamknięte badam NV :]

NV. Moim zdaniem większy rozmach. Sam spędziłem mile wspominane 150 godzin masternując grę, a zostały mi jeszcze DLC i parę osiąnięć z postawki. I ukończenie fabuły po czwartej stronie konfliktu.

Która część Fallout NV: ultimate czy Fallout 3: GOTY ?Która i dlaczego ?Wolałbym dłuższą grę a nie jak zew prypeci tydzień i monolit leży :<

Fonline2 - bo jest najdłuższa, najbardziej rozbudowana, najbardziej sandboxowa i najbardziej hardcore'owa. Jeżeli jesteś fanem starszych Falloutów, a po temacie wnioskuje, że tak to koniecznie sprawdź wymieniony przerze mnie tytuł.

http://fonline2.com/pl

Fonline2 - bo jest najdłuższa, najbardziej rozbudowana, najbardziej sandboxowa i najbardziej hardcore'owa. Jeżeli jesteś fanem starszych Falloutów, a po temacie wnioskuje, że tak to koniecznie sprawdź wymieniony przerze mnie tytuł.http://fonline2.com/pl

Owa osoba prosiła o wybór między F3 a F:NV a nie pozostałymi.

Info dla autora tematu:Jak już kupywać Fallout 3 lub New Vegas to trzeba pamiętać o nexusmods(Więcej modów jest w New Vegas przez co można bardziej i bardziej rozbudować grę).

wa osoba prosiła o wybór między F3 a F:NV a nie pozostałymi.

Pamiętaj, że w życiu jest zawsze trzecia opcja! Chociaż nie zawsze jest ona oczywista :D

Yang, 1 i 2 obgrane :]

Na nexusie się znam bo sam robiłem kilka pseudo-modów do skyrima ( proste mieczyki z 9999dmg :] )

Zamykaamy NV, kupione z full dodatkami (ULLTIMMMATTE) obym spędził +500 godzin

Która część Fallout NV: ultimate czy Fallout 3: GOTY ?

Która i dlaczego ?

Wolałbym dłuższą grę a nie jak zew prypeci tydzień i monolit leży :<