Witam witam :)

Witam wszystkich.

Mam na imie Radosław i mam 20 lat. Z grami jestem za pan brat od malego (pegasus). RPG to mój żywioł. Skończyłem technikum informatyczne w Plońsku (moje rodzime miasto w którym obecnie mieszkam) .

Gry multiplayer które wciągnęły mnie na dłużej : Dekaron [*], Tibia, Ultima, Exteel [*], C9, CS:GO. Znając życie o kilku zapomnialem ale to jak sobie przypomne to dopisze :). Edit: Mobilnie gram w Clash of Clans :)

Obecnie hobbystycznie gram w CS:GO i jakies kilka singli takich jak Bound by flame, Skyrim.

Moje zainteresowania to książki fantasy (obecnie czytam "Zwiadowcy" John'a Flanagan'a), Anime (One piece <3 i wiele innych), Manga, Paintball i chyba jak kazdego na tym forum interesuja mnie gry :).

Nick w grze: Najczesciej Radeon121

Witaj, Radosławie !

Uszanowanko !
uważaj na trolli :3

Witamy.

P.S. Fanboy radeonów?

Witamy.P.S. Fanboy radeonów?

aż też mnie zaciekawiło czy pracuje na radeonie :D

Witamy! Posiedź z nami trollami trochę dłużej :)!

Witamy! Posiedź z nami trollami trochę dłużej !

Czyżbyś Ty był jednym z większych trolli ? ;D

A Ty nowy jesteś :P! Niet, ja jestem ten cichy który wszystkich kocha i traktuje jak rodzine.

Uszanowanko ! uważaj na trolli

To niech trolle uwazają na mnie :).

Witamy.P.S. Fanboy radeonów?

Nope. GeForce zawsze zajęty ;(.

Joke :) po prostu od imienia jakos mi tak przyszło.

aż też mnie zaciekawiło czy pracuje na radeonie

A tutaj Cie pewnie zawiode ale cisne na GeForce ;(

A Ty nowy jesteś ! Niet, ja jestem ten cichy który wszystkich kocha i traktuje jak rodzine.

Mam nadzieję że mnie tez pokochasz Braciszku :)

:) Hey :)

Witam serdecznie i życzę miłego pobytu na forum jaki na portalu. Pozdrawiam

Witam wszystkich.

Mam na imie Radosław i mam 20 lat. Z grami jestem za pan brat od malego (pegasus). RPG to mój żywioł. Skończyłem technikum informatyczne w Plońsku (moje rodzime miasto w którym obecnie mieszkam) .

Gry multiplayer które wciągnęły mnie na dłużej : Dekaron [*], Tibia, Ultima, Exteel [*], C9, CS:GO. Znając życie o kilku zapomnialem ale to jak sobie przypomne to dopisze :). Edit: Mobilnie gram w Clash of Clans :)

Obecnie hobbystycznie gram w CS:GO i jakies kilka singli takich jak Bound by flame, Skyrim.

Moje zainteresowania to książki fantasy (obecnie czytam "Zwiadowcy" John'a Flanagan'a), Anime (One piece <3 i wiele innych), Manga, Paintball i chyba jak kazdego na tym forum interesuja mnie gry :).

Nick w grze: Najczesciej Radeon121