+ i - tych gier

Jedyna gra z jaką miałem styczność to Ghost i fajnie mi się grało jak by nie to że na średnich dalej lagguje/tnie itp..
Ale wracają do tematu mam do wyboru 3 gry:

  • Ghost
  • Titanfall
  • ArmA3
  • BF4

Chciałbym usłyszeć wasze głosy odnośnie tych gier słyszałem/czytałem opinie o Titanfall'u że jest bardzo dynamiczny itp. Gameplay'e też oglądałem i bardzo mi się ta gra spodobałą tylko teraz pytanie czy opłaca się ją kupić? Czy nie skończy się tzn. będą pustki na serwerach?

TitanFall-CoD z elementami sci-fi.

ArmA3-Realistyka na poziomie bardzo wysokim,jak grałeś w Operation Flashpoint to wiesz o co biega. Multi i single jest bardzo good.

BF4-Grałeś w BF3?? To w takim razie dodaj 0.75 do BF3 i wychodzi BF3.75(Chodzi mi,że i tak dużo jest rzeczy będących w BF3).

COD Ghosts:Czy trzeba przypominać,że BF i CoD się zbytnio nie zmieniają??

ArmA, Titanfall

I tak jak pisałem już wcześniej - jeżeli akceptujesz politykę EA na te premium i sto DLC, to bierz BF4. Jeżeli nie - CoD. ArmA to apogeum realistycznej rozgrywki i dobrej zabawy, masa modów i takich tam. Spodoba ci się, jak się wkręcisz. Titanfall to produkt robiony przez ludzi, którzy odeszli od Activision i zrobili "swojego CODa". Taki CoD z wodotryskami. Biegasz po ścianach, jakieś tam niewidzialności, tarcze, mechy.

Czyli zostaje ArmA i Titanfall
Jak to jest z armą w sensie np. ja lubię grać snajperem to będę mógł wybrać klase czy jak? bo widziałem żę tam chyba tak nie ma?

Ja ci polecę Titanfall`a i BF4 :) będziesz miał i sci-fi i realia wojny ;) BF4 Daje wiele zabawy .. ale może się znudzić wtedy wkraczasz w klimat sci-fi Titanfall`a i bawisz się świetnie ... Ale z czasem zatęsknisz za BF4 i wracasz ;) i tak się koło zamyka aż się znudzi wszystko

Titanfalla bym kupi w ciemno bo bardzo mnie zaciekawił ale mogę tylko jedną grę kupić więc wybór zostaję między Armą a Titanfallem.
Więc jak to jest z Armą sa tam klasy i można sobię wybierać je czy nie? I czy nie znudzi się po jakimś czasie bo rozgrywka nie jest bardzo dynamiczna ze względu na wielkość mapy?

Titanfalla możesz pobrać i pograć w niego za darmo przez 48h na Origin. Czas liczy się od pierwszego uruchomienia, a sama gra trochę waży bo 50gb, ale z tego co testowałem to jest całkiem przyjemny

Ok dzięki a jak to jest z ta Arma w końcu?

Co do ArmA'y - Polecam :)

W 3ce podobno nie masz klas, ale masz wybór broni to napewno. Multi epicki jak i Single, genialna fizyka i mody (np. Polish Army)

Co do army 3. Jeżeli nie masz procesora od Intela o nie jest to jakaś lepsza I5(a najlepiej nawet I7) to zapomnij o grze w płynności większej niż 30FPS a czasem nawet i mniejsza. ArmA jest jedną z nielicznych gier gdzie proc jest nr 1. Co do samej gry.... Ogromna masa modów, ogromny multik gdzie ludzie grają w dziwne tryby :). Ale jest tryb dość oblegany king of the hill. Jak lubisz kampic to gra snajperem ma tam sens. TYLKO snajper w ArmA to nie snajper z CoD czy BFa. To symulacja wiec opad pocisku, siła kinetyczna, przebijalnosc materiału... Wszystko jest tam brane pod uwagę.

Jedyna gra z jaką miałem styczność to Ghost i fajnie mi się grało jak by nie to że na średnich dalej lagguje/tnie itp..
Ale wracają do tematu mam do wyboru 3 gry:

  • Ghost
  • Titanfall
  • ArmA3
  • BF4

Chciałbym usłyszeć wasze głosy odnośnie tych gier słyszałem/czytałem opinie o Titanfall'u że jest bardzo dynamiczny itp. Gameplay'e też oglądałem i bardzo mi się ta gra spodobałą tylko teraz pytanie czy opłaca się ją kupić? Czy nie skończy się tzn. będą pustki na serwerach?