Szukam... Kogoś kto zaciągnie mnie do jakiejś gry!

Witam. Temat ten odbiega nieco od pozostałch, w których to autor szuka graczy do tytułu w który sam gra. Ja chciałbym poszukać ludzi / grup grających w jakąś grę, która szuka np. nowego gracza. Mogę grać w masę gier, oczywiście jestem ograniczony czasowo (praca), jednak jestem otwarty na wszelakiego rodzaju propozycje.

W co grałem:
Heroes & Generals
Tibia (dużo)
Dekaron (dużo)
Path of Exile (duużo)
League of Legends
TERA Online

Neverwinter Online
NETHER
Team Fortress 2
PokeXGames
Star Wars: The Old Republic
Call of Duty (dużo części)
Battlefield 3 (premium)
Diablo 3
All Points Bulletin
War Rock
CrossFire
CS:GO

Mógłbym tak wymieniać długo, jednak zależy mi na tym aby ktoś z Was wciągnął mnie do jakiejś gry. Propozycje proszę pisać w temacie. Może to być powrót do którejś z w/w gier, lub coś zupełnie nowego. Pozdrawiam :)

Lol i skill,2 dobre gry gdzie hajs nie ma prawie żadnego znaczenia.(tam drobne szybkości w nabijaniu lv i skiny to wszystko)

Hmmm dobrą grą jest jeszcze Aion i world of tanks

Można też FOnline 2 i Smite.

Mogę zaproponować CS'a lub Kingdom Wars. Sam dużo pracuję, ale jednak na te obie gry czas mam zawsze :) Jeżeli jesteś zainteresowany to możesz mnie znaleźć na RaidCall'u/Steam'ie. Numer kanału RaidCall: 6488284 / Steam: Tasmorden. Pozdrawiam

PS. Wszystkich, którzy to przeczytali i chcą dołączyć do wspólnej gry również zapraszam.

Ja to bym proponował zagrać BlackLight Retribution :3
coś na zasadach CrossFire :D

Blacklight brzmi znajomo, nie mój ping na takie gry (problemy z wydajnością i lagami)
CS: mam, grywam, ale jestem w to rzadki ja kupa.

SMITE : Nie podoba mi się perspektywa 3os.
SKILL: Grałem, fala cheaterów mnie odepchnęła.
Kingdom Wars - widze ze ponoc p2p.
FOnline... bo ja wiem, nigdy nie miałem styczności z FallOutem.

Na obecna chwile nie ma sensu zaczynac w cokolwiek procz Archeage bo nie dogonisz ludzi lub gra ich poprostu bardzo malo juz....co do samego archeage jezeli nie masz czasu okolo 5h dzinnie to nie gra dla Ciebie .

Ja chciałbym poszukać ludzi / grup grających w jakąś grę
Mógłbym tak wymieniać długo, jednak zależy mi na tym aby ktoś z Was wciągnął mnie do jakiejś gry. Propozycje proszę pisać w temacie. Może to być powrót do którejś z w/w gier, lub coś zupełnie nowego.

Hm, a może Guild Wars 2?

Jeśli chciałbyś stabilną grupę grającą w ten tytuł, to zerknij pod adres: Aiwe.eu

Gdybyś się zdecydował, to rekrutacje prowadzimy pod zakładką /forum/ - a w razie pytań wal śmiało :)

(A wiadomo jak to w gildii, czasem ludzie u nas bawią się również w innych tytułach itp - traktując to jako odskocznie :) )

Smite xD

Nie ma na liscie :P

Sama niedawno zaczelam grac (wczoraj) i powiem ci ze bardzo mi sie spodobal :)

Moze ci sie rowniez spodoba :)

Elderlands :P

Hmmm... Gram razem z kilkoma znajomymi w Cabal Online na serverze europejskim (Mercury). Przedwczoraj zaczęliśmy budować nowe postacie. Zaoferować mógłbym ci to, że jeśli się zdecydujesz to będziesz grał z osobami, które mają ponad 3 lata doświadczenia i bez problemu odpowiedzą na każde pytanie czy też pomogą ci stworzyć postać bezbłędnie. Cabal sam w sobie jest grą, która przeżywa drugą młodość po wejściu dużego patcha z nowymi Dungeonami i nową klasą, także jest z kim grać, a także znana jest z tego ze do 100 lvla leci bardzo szybko, a potem rozpoczyna się grindfest, także nie skupia się tylko na jednej z tych form.

Nie wiem co mógłbym jeszcze dodać, ale decyzja należy do Ciebie :)

@Siekanek odezwij się pw w sprawie Cabala :)

Hmmm... Gram razem z kilkoma znajomymi w Cabal Online na serverze europejskim (Mercury). Przedwczoraj zaczęliśmy budować nowe postacie. Zaoferować mógłbym ci to, że jeśli się zdecydujesz to będziesz grał z osobami, które mają ponad 3 lata doświadczenia i bez problemu odpowiedzą na każde pytanie czy też pomogą ci stworzyć postać bezbłędnie. Cabal sam w sobie jest grą, która przeżywa drugą młodość po wejściu dużego patcha z nowymi Dungeonami i nową klasą, także jest z kim grać, a także znana jest z tego ze do 100 lvla leci bardzo szybko, a potem rozpoczyna się grindfest, także nie skupia się tylko na jednej z tych form.Nie wiem co mógłbym jeszcze dodać, ale decyzja należy do Ciebie

Szczerze już dawno chciałem spróbować Cabala... Jeśli dacie mi na siebie jakiś namiar (ts) to chętnie się wezmę za wspólne granie! :)

Jasne. Znajdź mnie in game pod nickiem : Miyal - Tam wszystko ci powiem :)

Oni chyba nie mają ts.

Owszem mamy. Przecież ci podałem na PW :D

Chodź do nas do GW2 ;-)

Kiedy wychodzi Cabal 2? Bo nie wiem czy jest sens wracać do 1 :)

Jeśli patrzeć na to co pisze na ich stronie to "SOON"

Mam problem z instalatorem ;/ wyskakuje mi problem NSiS