Nie ma w co grać

Witam, mam pewien problem, od pewnego czasu nie mam w ogóle żadnej gry w którą mógłbym grać. Ktoś by mógł polecić kilka tytułów w które grało większość prawdziwych graczy? Zacząłem używać komputera do grania ostatnio, dlatego nie wiem jakie tytuły są fajne. i najlepiej jakby ktoś mógł napisać gdzie moge kupić daną grę. gatunki: RPG,Akcji,Przygodówki,horrory

Polecam Guild Wars 2 ;-)

Zapomniałem dodać, że chce single player

Trylogia ME, Dragon Age, Gothic ale tylko do 3, Two Worlds 1 i 2, Diablo 2,3 , FIFA 14,15 , Fallouty , BF, CoD, Far Cry 1 i 3, Sacred 1,2,3, Newerwinter Nights 1,2 Legendary, Wiedźminy wszystkie... jak coś se przypomnę to dopiszę

Wszystko co podala osoba wyzej + jezeli lubisz starsze, klasyczne tytuly to standardowo polecam sage Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment. I jeszcze Vampire The Masquerade.Naprawde warto. Nie zrazaj sie grafika. Tam nie o nia chodzi. Nie o nia chodzi w ogole, przynajmniej dla mnie.

Dla mnie średnio liczy się grafika :P

Boderlands 1,2 i presequel, civ 5, Byound earth, total war cała seria, Warhammer 4000 Dawn of war cała seria, Supremme Commander cała seria, Diablo 1,2 z dodatkami, sc 1,2 tylko 2 wymaga połaczenia z netem.

Dodałbym jeszcze serie Assassin's Creed, może Titan Quest, Torchilight 1 i 2, gier jest masa, więc ciężko wypisać wszystkie - wiadomo. Najlepiej sprawdź parę tytułów które już padły i wtedy napisz co Ci się najbardziej podobało i będzie się wybierać dla Ciebie odpowiednie gry :]

Torchilight,Wiedźminy, gothicy. i dodam, że jak byłem młodszy lubiałem grać w Punishera i Postala 2 (u kumpla xd)

Widze ze jeszcze tu nie było Dungeon Siege 1 i 2, dla mnie bardzo dobre gry :). Tak samo zapomnieliscie o starym dobrym Morrowindzie :)

jesli fallout przypadl ci do gustu to z pewnoscia przypadnie TES5 skyrim

Morrowind/Oblivion/Skyrim, to co @up i @2up, zwłaszcza, że skyrima legendary edition możesz za 30-50 zł na allegro dostać :) a bez dodatków to nawet za 15 zł :)

Po co każdy podaje te same tytuły???

Bo są najlepsze?

Jako że wszystko co mógłbym polecić już było, to odpowiem na ostatnie pytanie: Najlepiej szukać gier podanych tutaj w wersji Steam na allegro, często dużo taniej niż gdziekolwiek indziej.

Może Recettear: An Item Shop's Tale, dla mniej typowego podejścia do RPG

Wiedźmin, Dragon Age, Gothic, Risen lub Assasin Creed

A ja polecam tytuł, który jeszcze nie został wymieniony, a mianowicie Mass Effect całą serię.

Jeżeli lubisz klimaty sc-fi to napewno przypadnie Ci do gustu. Gra oferuje świetną fabułę gdzie ciągle coś się dzieje. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła część pierwsza.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

A ja polecam tytuł, który jeszcze nie został wymieniony, a mianowicie Mass Effect całą serię.Jeżeli lubisz klimaty sc-fi to napewno przypadnie Ci do gustu. Gra oferuje świetną fabułę gdzie ciągle coś się dzieje. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła część pierwsza.Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

było, jeden użytkownik napisał Trylogia ME czyli Mass Effect

było, jeden użytkownik napisał Trylogia ME czyli Mass Effect

Faktycznie.

Mogę polecić również Jade Empire ze względu na ciekawą fabułę i różne style walki, oczywiście jeśli nie przeszkadzają Ci klimaty azjatyckie.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Można jeszcze dodać polskie Death Island :] bardzo dobra gierka

Gorky17. Turówka, strategia, świetna produkcja.

Można jeszcze dodać polskie Death Island :] bardzo dobra gierka

Dead Island. I takie polskie tylko na reklamach.

Dużo tego a jakoś tak nie mam ochoty grać w żadne z podanych ://// Może Fable: Zapomniane Opowieści?