Dragon prophet zaprasza!

„Husarz kopije jeno co swe złoży
Niejeden na szpil zostaje wetchniony,
Co ich nie tylko zamiesza, lecz strwoży,
Sztych nieuchronny i nie odłożony,
Bo kogo trafi, tyrańsko się sroży
Biorący czasem i po dwie persony,
A drudzy pierzchną tak skwapliwym tropem,
Jak muchy przykrym sobie przed ukropem”
Samotny jeźdźcu ty który łapiac smoki zdobywasz chwałę, wstąp w nasze szeregi i broń swoich przekonań.
Stańmy razem do walki by broniąc naszych twierdz odnieść zwycięstwo i stłumić siłę wroga.
Odważ się i wkrocz w świat niebezpiecznych stworzeń, walk na śmierć i życie, łapiąc i trenując smoki które pomogą ci zwyciężać nawet z najsilniejszymi przeciwnikami.
W wolnym czasie odwiedz swoje domostwo i z przyjaciółmi zorganizuj impreze by odpocząć po męczącym dniu lub stwórz dla siebie odpowiedni wyposażenie które pomoże ci w walce.
Przygotowany TS pomoże ci porozumiewać się z towarzyszami broni by opracowywać taktyki na instancje i walki z wrogimi gildiami.
Zjednocz się z nami już dziś i pomóż nam zwyciężać .
Myślą przewodnią towarzyszącą Nam w Dragon’s Prophet jest wspólna gra i zabawa w miłym, zgranym i wspierającym gronie. W miarę możliwości oferujemy pomoc wszystkim członkom gildii, bez względu na poziom ich postaci, aby jak najszybciej mogli dołączyć do rozrywek, które gra oferuje na maksymalnych poziomach.

Hussars Zaprasza w Swoje szeregi !!!

Tutoriale, eventy i nagrody!
Oferujemy pomoc nowym graczom
forum.novasociety.com można składać podania
Zainteresowanych proszę o whispowanie do
Smoczakrew, Dizzyd, Xlinkax, Finqa.

https://www.youtube.com/watch?v=ufE4seAoFrM

Gildia cały czas rekrutuje zapraszamy na nasze forum lub stronę

Strona: gaming.novasociety.com

Forum: forum.novasociety.com - zapraszamy tutaj do składania podań

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry :P .

Fajny smoczek, w razie czego odezwę się. Pozdrawiam

To akurat Boss w Ds więcej smoków jest i lepsze. Na filmiku jak tylko poprawie można se będzie zobaczyć.

Kiedyś Jak grałem była nie zła zabawa ;p (gdyby ktoś chciał screeny pw ;p)

Zapraszam do Nas Obecnie prowadzimy wojny z Niemcami D: jak ktoś lubi ich bić.

Potem dodam kilka fotek

Pobrałem kilka dni temu, pograłem pół dnia, odinstalowałem, po mapce biegało kilka osób. Jednak powodem usunięcia była bardzo słaba optymalizacja jak i questy, które od 1 lvla do 25 kilkukrotnie sie bugowały, nie dało się oddać lub w miejscu gdzie miało być zadanie nic się nie znajdowało. To tylko moje odczucia, może ktoś będzie mieć więcej szczęścia.

Gildia cały czas aktywna zapraszamy do składania podań na forum.novasociety.com

Ogólnie gra ma słabą optymalizację i wgl nie ma ma co tam robić, grałem w nią dawni od opb i naprawdę oprócz smoków to nic nowego. Wróciłem do C9 klimat się o wiele poprawił wdlg mnie

warn_ico.png
Offtop ~ NS

nie wiem co to miało na celu ale chyba tylko nabicie sobie posta nic do to tematu nie dało.

Rekrutacja cały czas otwarta zapraszam na forum.novasociety.com jak i do gry

„Husarz kopije jeno co swe złoży
Niejeden na szpil zostaje wetchniony,
Co ich nie tylko zamiesza, lecz strwoży,
Sztych nieuchronny i nie odłożony,
Bo kogo trafi, tyrańsko się sroży
Biorący czasem i po dwie persony,
A drudzy pierzchną tak skwapliwym tropem,
Jak muchy przykrym sobie przed ukropem”
Samotny jeźdźcu ty który łapiac smoki zdobywasz chwałę, wstąp w nasze szeregi i broń swoich przekonań.
Stańmy razem do walki by broniąc naszych twierdz odnieść zwycięstwo i stłumić siłę wroga.
Odważ się i wkrocz w świat niebezpiecznych stworzeń, walk na śmierć i życie, łapiąc i trenując smoki które pomogą ci zwyciężać nawet z najsilniejszymi przeciwnikami.
W wolnym czasie odwiedz swoje domostwo i z przyjaciółmi zorganizuj impreze by odpocząć po męczącym dniu lub stwórz dla siebie odpowiedni wyposażenie które pomoże ci w walce.
Przygotowany TS pomoże ci porozumiewać się z towarzyszami broni by opracowywać taktyki na instancje i walki z wrogimi gildiami.
Zjednocz się z nami już dziś i pomóż nam zwyciężać .
Myślą przewodnią towarzyszącą Nam w Dragon’s Prophet jest wspólna gra i zabawa w miłym, zgranym i wspierającym gronie. W miarę możliwości oferujemy pomoc wszystkim członkom gildii, bez względu na poziom ich postaci, aby jak najszybciej mogli dołączyć do rozrywek, które gra oferuje na maksymalnych poziomach.

Hussars Zaprasza w Swoje szeregi !!!

Tutoriale, eventy i nagrody!
Oferujemy pomoc nowym graczom
forum.novasociety.com można składać podania
Zainteresowanych proszę o whispowanie do
Smoczakrew, Dizzyd, Xlinkax, Finqa.

https://www.youtube.com/watch?v=ufE4seAoFrM