Straszna GRA (HORROR)

Witam , szukam jakiegoś tytułu gry która jest osadzona w klimacie horror np; zombie , survival , niekoniecznie zombie , tak zeby gra była z mega dreszczykiem !
Nie znam takich tytułów wiec zdaję się na Was !. Piszcie ;D Jeżeli chodzi o kompa to pociągnie raczej wszystko. :)

Nosferatu,Outlast,Codemned.

Wymieniałbym tutaj trochę.

Z nowości to The Evil Within i Alien Isolation.

Starsze to F.E.A.R (1,2,3), Amnesia (+ Amnesia Machine for Pigs) i może ewentualnie Metro Last Light, 2033, chociaż nie jest to do końca horror jak w poprzednich tytułach, ale można się przestraszyć :)

Penumbra

Narobisz ze strachu. Oczywiście noc i słuchawki.

Ja nie jestem w stanie polecić Ci jakiegoś konkretnego tytułu ale jeśli szukasz dobrego horroru to obczaj sobie kanał youtube RojoV12 i serię Horrojki może któryś z prezentowanych tam tytułów przypadnie Ci do gustu.

(Kurcze wszystko w jednym zdaniu :) )

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

pomoże ktoś ? Sciągam The Evil Within ale mam problem z Keye'm. Tu jest strona do pobrania : http://www.boltfiles.com/394d8eba wie Ktoś jak obejść te pytania : / ??

nie da sie, musisz wykonać ofertę :)

pomoże ktoś ? Sciągam The Evil Within ale mam problem z Keye'm. Tu jest strona do pobrania : http://www.boltfiles.com/394d8eba wie Ktoś jak obejść te pytania : / ??

Masz problem ze ściągnięciem na STEAMie?

Masz problem ze ściągnięciem na STEAMie?

Jakbym miał zamiar zapłacic i zagrać tak własnie bym zrobił ... Junior.

Slender

Jakbym miał zamiar zapłacic i zagrać tak własnie bym zrobił ... Junior.

Tu nie popieramy piractwa.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Jako, że użytkownik zbanowany został, temat już się nie przyda i go zamykam.

Witam , szukam jakiegoś tytułu gry która jest osadzona w klimacie horror np; zombie , survival , niekoniecznie zombie , tak zeby gra była z mega dreszczykiem !
Nie znam takich tytułów wiec zdaję się na Was !. Piszcie ;D Jeżeli chodzi o kompa to pociągnie raczej wszystko. :)