80 lvl i co dalej?

Witam

mojemu thiefowi wbiłęm 80 lvl , ale głównie za tom of knowlege zdobyte na PvP bo praktycznie gram tylko PvP .

Pomyślałem ze trzeba by zając się czymś innym jak np kompletowanie eq pod np WvW . Jakieś porady jak skompletować eq na WvW . Bo to co leci za mijse lub z mobów do słabe

Dungi > Fractale w tej kolejności :)

Dungi/craft/TP. Bierzesz exo gear, full berserker (ascended zojja).

to mam jeszcze 2 pytania

1. craftem w GW2 sie nie zajmowałem więc macie jakieś porady ? tzn czym się zająć crafcić bronie zbroje ? czy wszystko rozwijać po trochu ?

2. przy opisie party w dungach jeśli jest napisane full zerk to co to znaczy ? albo np fast run 3g ?

1. Można mieć 2 crafty, rób co chcesz. Jak weźmiesz armor/weapon craft to potem możesz sobie zrobić ascended gear.

2. Full zerk - 4 warriory i mes lub 5 warriorów w setach berserker.

Fast run 3g - Mało walki poza bossami, 3g nie wiem (3ci path?)

to jeszcze chciałbym zapytać o jedną rzecz

pisaliście aby robić dungi , a można napisać o tym coś więcej ? np opłaca się jakiś konkretny dung powtarzać ? co konkretnego można za nie zdobyć ?

Thief jest przydatny na dungi ? czy jednak tylko warrior guard ?

To tak, zacznę od końca:

- thief jest najlepszym single target dpsem w grze, jednak trzeba go opanować, gdyż thief działa w systemie binarnym tj ma 2 stany : stoi i dpsuje, albo leży martwy. Wystarczy że boss się na ciebie krzywo spojrzy i leżysz.

Z pugiem może być ci ciężko znaleźć pt ze względu na powyższy powód. Dlatego częściej biorą warriora, bo nie trzeba zbytnio ogarniać żeby dpsować.

Z dungów polecam:

ac 1,2,3
ta up/fw
se 1,3
cof 1,2

Warto też robić arahy, gdyż dużo za nie płacą, jednak wymagają one doświadczenia.

Nie opłaca się powtarzać dungeonów, gdyż chodzi się tam po tokeny i 1-3g za skonczenie go.

Ascalonian Catacombs - ścieżki 1 i 3 są na tyle łatwe że i z totalnymi noobami można zrobić.

Citadel of Flame - ścieżka 1 i 2.

Honor of the Waves - ścieżka 1.

Crucible of Eternity - wszystkie ścieżki są możliwe.

Za dungi dostajesz gold (za który możesz sobie kupić gear) oraz szeroko pojęty loot.

Warrior czy thief? Sytuacja jest taka: każdą klasą możesz robić dungeony tylko dochodzi do tego jedna rzecz: którą bardziej się opłaca (i którą jest się przydatniejszym w party)?.

Moim zdaniem na dungi lepiej sprawuje się warrior (co z resztą potwierdza fakt, że wojów chętniej zabierają na wypady).

Jak już jest temat to mam takie pytanie czy w ostatnich patchach coś zmieniało się pod kątem balancu postaci ( nie grałem ok. 4-5 miechów), czy nadal full berserk na wszystkim i głownie warriory biegają?

Dalej tak samo.

szkoda... a trafiłem na flimik "Brazil'a" i mówił on coś ze u Rangera jest teraz op któryś spirit , prawda to jest? czy nadal nic ciekawego ?

a z jaki zestawem broni radzicie biegac po dungach ?

@edit

jeszcze jedno pytanie . Dlaczego nie moge sprzedawać wydropionych przedmiotów ze skrzynek z dungów ?

http://metabattle.com/wiki/Category:Meta_Dungeon_Builds

tu masz meta buildy na dane klasy.

a jak z przydatnoscią necro na dungi ? jaka jest jego rola ?

nekrus na dungi raczej srednio, jest za to swietnym wyborem do pvp/wvw

Zerki i inne meta buildy sobie zostaw jak bedziesz mial te 5k Achievement Point, a do tego czasu biegaj z tym z czym najlepiej ci sie gra. Na fast runy i tak wymagaja minimum 5k AP, przed tym to calkowity random. Tak wiec baw sie ucz, experymentuj i nie pytaj, sam dojdziesz do wszystkiego..

Jedyne co ci moge podpowiedziec to ze z powodu mozliwosci robienia unikow czyli -100% dmga przyjetego, mozesz skupic sie na booscie dmga.

A ogloszenia na dungi ktos sie wyzej pytal to juz tlumacze

Fast run- nie idz tam jak nie znasz dunga na pamiec.

3 5 7AP only- ultra zfarmieni weterani tylko, nie masz szans na to party

zerk only- sprawdzaja gear, odpada ;)

a jesli masz np ''legit run p2 last boss 3g'' - to jest dung do Achivementa za hajs, placisz dung sie robi.

3g 5g czy iloekowiek g to po prostu cena :)

a jak z przydatnoscią necro na dungi ? jaka jest jego rola ?

Moim zdaniem obecnie w PvE nie ma za bardzo czegoś takiego jak rola.

Role w grupie za to jak najbardziej istnieją w PvP.

1. Można mieć 2 crafty, rób co chcesz. Jak weźmiesz armor/weapon craft to potem możesz sobie zrobić ascended gear.2. Full zerk - 4 warriory i mes lub 5 warriorów w setach berserker.Fast run 3g - Mało walki poza bossami, 3g nie wiem (3ci path?)

Nie wprowadzaj w błąd. Full zerk to znaczy tylko, że wszyscy mają eq pod zerk (dmg).

Zresztą 4 warriorów co to za meta... thief robi sam więcej dmg, nie mówiąc o staff ele.

szkoda... a trafiłem na flimik "Brazil'a" i mówił on coś ze u Rangera jest teraz op któryś spirit , prawda to jest? czy nadal nic ciekawego ?

Brazil na nowym patchu wbija tak wielki dps z rangera z sword/axe ze to glowa mala. Ale ludzie nadal mysla ze ranger jest slaby, choc to nie prawda.

Nie wprowadzaj w błąd. Full zerk to znaczy tylko, że wszyscy mają eq pod zerk (dmg).Zresztą 4 warriorów co to za meta... thief robi sam więcej dmg, nie mówiąc o staff ele.

Nawet nie czytam Twoich postów o Gw2 po tym popisie. D:

Zaerk 4*warrior + mesmer to najlepsza kombinacja na szybką farmę.

Witam

mojemu thiefowi wbiłęm 80 lvl , ale głównie za tom of knowlege zdobyte na PvP bo praktycznie gram tylko PvP .

Pomyślałem ze trzeba by zając się czymś innym jak np kompletowanie eq pod np WvW . Jakieś porady jak skompletować eq na WvW . Bo to co leci za mijse lub z mobów do słabe