Silkroad - gra ktoś jeszcze?

Siema, czy jest tu ktoś kto pyka lub chciałby z kimś pograć w Silka?

Na jakiej wersji?

No tak, zapomniałem. Na ISRO.

też bym Zagrał jeśli będzie więcej chętnych :P

Kilkukrotnie na tym forum zbierała się ekipa do gry w Silkroad. Za każdym razem byłem chętny, ponieważ jako weteran tego tytułu, bardzo lubię do niego wracać pograć z ekipą. Lecz niestety zapał ludzi szybko malał, chociaż przez kilkanaście dni bardzo dobrze się grało. Tutaj jest nasz stary temat , jest tam bardzo dużo screenów z naszych wypadów na uniqi. Widać, że dalej można się tam świetnie bawić, a i ludzi mieliśmy wspaniałych.
Jednak proponuje wersje SRO-R, ponieważ dużo szybciej się tam expi i dużo przyjemniej gra.

Pozdrawiam Hawran.

Stare dobre czasy silkroada ;-) aż się łezka w oku kręci. Pograłby. Szkoda ze niektóre screeny z naszych wypadów są juz przedawnione

Można by wrócić starą ekipą ;) Ostatnio było na prawdę przyjemnie. Ustalmy wersję(tak jak Hawran, polecam SRO-R, szybciej się expi i mniej wymaganego sp na skille), ts i można coś zacząć expić. No i gildie zrobić od nowa.

Ja już ściągam SRO-R, pamiętam, że mam tam jakąś postać a nawet 76 silków :D

Tym razem beze mnie :-( nie mam ani komputera ani nawet czasu żeby grać w ciągu tygodnia.

Co Ci się stało z komputerem?

Można by wrócić starą ekipą Ostatnio było na prawdę przyjemnie. Ustalmy wersję(tak jak Hawran, polecam SRO-R, szybciej się expi i mniej wymaganego sp na skille), ts i można coś zacząć expić. No i gildie zrobić od nowa.Ja już ściągam SRO-R, pamiętam, że mam tam jakąś postać a nawet 76 silków

A skąd pobrać tego silka bo jestem chęty i mogę z wami zagrać

Wpisz sro-r w google i chyba pierwszy link od góry. Od joymaxu, ale wersja z R na końcu.

Można coś pograć ;3

Zacznę grać około 16 jak wrócę z pracy. Może założę gildie jak się wszyscy zgadamy na ts'ie. :)

@Hawran pamiętasz jaki serwer na sro-r? Na jednym mam jakieś postacie, tylko teraz nie pamiętam jak serwer, mogę sprawdzić dopiero jak wrócę z pracy.

i ja z checia sie dołacze jesli mozna :)

Wszystkich chętnych przyjmiemy, im więcej nas tym lepiej ;)

Wiecie co jak tak popatrzyłem na te screeny z unikatów to masakra :P w stare ISRO grałem jeszcze za czasów jak yangan było pełno ludzi na niskich lvlach i nikt nie słyszał o botach a żeby wbić na serwer to resetowało się clienta z 20 razy XD ( pamiętam jak z kolegą wbijaliśmy i kto 1 ten dzwonił na stacjonarny i puszczał muzyczke z lobby XDDDD. piękne czasy szkoda że nie wrócą ). Tak więc zaczynam zasysać i proszę o jakiś kontakt na pw :P

@Madirius też te czasy pamiętam, jak przed wyjściem do szkoły uruchamiałem silka, a 8 h później dalej byłem w kolejce. Jednak ta gra ma swój klimat, że zawsze chcę do niej wrócić jak jest ekipa :)

Dalej tam tyle botów biega?

@Oynoki

Już pobrałem i zainstalowałem więc jak wrócisz z roboty to daj info na PW o serwie itp.

Pewnie, wrócę i wszystko podam, tylko byłoby fajnie jakby ktoś ts'a załatwił, chociaż pokój.

Co do botów, to na sror nigdy jakoś tak dużo ich nie było, nie wiem jak teraz, ale pewnie dalej nie wiele.