HotS Team

Poszukuje 4 graczy, do stworzenia teamu do Heroes of the Storm. Blizzard już zapowiedział tryb rankedowy, więc dobrze było by zawczasu stworzyć drużynę i ćwiczyć już na zwykłych premadach aby być przygotowanym :)

TS3 mam do dyspozycji więc nie będzie problemu.

Czego wymagam:

-TS3 + Mikro (nie wystarczy tylko nasłuch musisz też mówić, HOTS jest zbyt dynamiczny i trzeba informować na bieżąco)

-Kultura osobista

-Zaangażowanie i chęci - nie szukam osób które po tygodniu zrezygnują

-Czas, przynajmniej ta godzinka, ew. dwie dziennie ale to w zasadzie już mniej ważna kwestia, każdy z nas ma inne zajęcia i nie zawsze można grać w danej chwili

-18+ dobrze by było ale bardziej dojrzałość (nie szukam rage kidów)

-no i oczywiście dostęp do HotS :)

Zainteresowani proszę o pw lub info w temacie.

Jakbym miał kluczyk, mógłbym pograć na razie jest lipa pod tym względem. Jednak jak już wpadnie w moje ręce, gry nie oddam z chęcią z kimś bym pograł. Pewnie standardowo - postaciami na dystans.

No właśnie, wiecie jak zdobyć dostęp do HoTS?

ja mogę spróbować swoich sił ^^

No właśnie, wiecie jak zdobyć dostęp do HoTS?

Podobno jeśli masz znajomego który posiada hotsa i on wbije 20 lvl to dostaje +1 hotsa którego może podarować znajomemu

19 listopada będzie losowanie każdego graza który ma 20lvl+. Ci którzy zostaną wylosowani będą mogli zaprosić wszystkich swoich znajomych z battle.net

PS Ja też będę mógł pograć. Zależy od limitu ilu będzie mogło być graczy w drużynie.

a rankedy będą polegały na tym samym co normale że bedą jakiś mod losować (pirat,smok) Itd ?

To jest ktoś kto ma ten 20 poziom już? Żeby osoba mogla dostać dostęp musi być w friendliscie znajomego.

Aktualnie pykam w wowa, więc zawsze moge komuś coś pomóc.

Dodajcie mnie do listy znajomych :

mój btag: Riberix#2167

PS: Jak dostane dostęp, to sie w jakiś sposób odwdzięczę :)

Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to :

https://www.facebook.com/HeroesoftheStormpl?sk=app_291599091046814&app_data

Po 1, tak będzie 20.11 losowanie wśród 20+lvl ale zostaną dodani przyjaciele TYLKO których zaprosiliśmy przed ogłoszeniem eventu.

A po 2, to nie temat o dostępie do HotSa, więc jak chcecie o tym porozmawiać załóżcie nowy temat bo ten zaśmiecacie.

Ja byłbym chętny, mam dostęp do HoTS-a.

Jakby była dobra duszyczka, co by dała mi klucz. To bym sobie pyknął, mam wielką ochotę na grę.

Ja mam 22lvl, mój main to abatur, gdybyście byli mną zainteresowani, pw.

Również chętnie pogram w jakimś teamie ;)

Qrls#2791 -> zapraszam ingame

Od siebie dodam że w razie czego mam serwer venta w razie czego na którym możemy przesiadywać (wole osobiście vt niż ts3 ^^' ). W moby może nie grałem za wiele po za prekursorem czyli dota dawien dawno lol mi nie pasuje za bardzo no i w smite swego czasu sporo grywałem, wiek jest 24 latka strzeliły a w mmo gram od ponad 10 lat przelatując masę tytułów ;)

Poszukuje 4 graczy, do stworzenia teamu do Heroes of the Storm. Blizzard już zapowiedział tryb rankedowy, więc dobrze było by zawczasu stworzyć drużynę i ćwiczyć już na zwykłych premadach aby być przygotowanym :)

TS3 mam do dyspozycji więc nie będzie problemu.

Czego wymagam:

-TS3 + Mikro (nie wystarczy tylko nasłuch musisz też mówić, HOTS jest zbyt dynamiczny i trzeba informować na bieżąco)

-Kultura osobista

-Zaangażowanie i chęci - nie szukam osób które po tygodniu zrezygnują

-Czas, przynajmniej ta godzinka, ew. dwie dziennie ale to w zasadzie już mniej ważna kwestia, każdy z nas ma inne zajęcia i nie zawsze można grać w danej chwili

-18+ dobrze by było ale bardziej dojrzałość (nie szukam rage kidów)

-no i oczywiście dostęp do HotS :)

Zainteresowani proszę o pw lub info w temacie.