+3 do teamu HotS, na poważnie :)

Tak jak w temacie, poszukuję 3 ogarniających tematykę moba graczy do Heroes of the Storm. W docelowym zamiarze jest wspólna gra oraz trening pod profesjonalną rozgrywkę. Od siebie: 22 lata, student, 2 lata dota, 3 lata hon, 3 lata lol (diament). Wymogiem każdej gry jest obecność na tsie, ale to raczej oczywista oczywistość :)

reszta wymyślonych sobie wymagań:

- 18+

- ogarnięcie w moba (info o osiągnięciach i stażu w dota/hon/lol, najmniej smite etc.)

- dojrzałość emocjonalna, brak wyzwisk, nerwów, kłótni

- świadome podejście do gry oraz naciska na OSIĄGNIĘCIE czegoś w tej grze :)

Piszcie w tym temacie/priv/w grze: wiek, staż oraz specjalizacja w grze :)

btag: kravter#2221

Ja bym pograł, ale nie wiem czy się kwalifikuję :(

Macie jakies miejsce jeszcze? Gold 2 w Lolu - dawno nie gralem. SMITE - ponad 300 rankingow przegranych. W hotsie jestem nowy, dostep od wczoraj. Potrzebuje jakichs porad - ale tez mysle ze dosyc dobrze gram. Aktualnie gram Sonia.

ok. 2 lata DotA 2, w lol'a grałem mało ( gra ta nie jest dla mnie wyzwaniem ). Przygodę z HoTS zaczynam właśnie.

Pytanie mam, jaka częstotliwość grania jest przewidywania ( Studentem jestem :D )

Nie będe robił nowego tematu, mam pytanie odnośnie HoTS, jak w to zagrać, mam konto battlenet, wysyłałem prośbę o granie na becie ale nic nie dostałem.

@Down

OK dzęki wam, możę będe miał trochę szczęścia i dostanę klucz :D, a jak nie to czekam do stycznia.

@edit

Czy jest mozliwosc, zeby ktos dal inva do HotS??

UP musisz mieć szczęście, ja też wczoraj dostałem dostęp do bety, a mam tylko d2, wraz z dodatkiem na koncie, masa ludzi ma sporo gier i zaproszeń nadal nima

Zapisac sie do alphy i modlic sie zeby dostep przydzielili. A jak nie to czekac do 13 stycznia. Bedzie closed beta. - chyba tam juz beda klucze wysylac.

Gra miazga, będzie mogła śmiało konkurować z LoL-em czy Dotą od stycznia wchodzą gry rankingowe i nowe mapy, więcej info tu http://hotscenter.pl/aktualne-wiesci/tag/gry-rankingowe

zwiastun nowej aktualizacji z BC https://www.youtube.com/watch?v=ZbC7mWarg7w#t=14 zapowiada się epicko xD

Tak jak w temacie, poszukuję 3 ogarniających tematykę moba graczy do Heroes of the Storm. W docelowym zamiarze jest wspólna gra oraz trening pod profesjonalną rozgrywkę. Od siebie: 22 lata, student, 2 lata dota, 3 lata hon, 3 lata lol (diament). Wymogiem każdej gry jest obecność na tsie, ale to raczej oczywista oczywistość :)

reszta wymyślonych sobie wymagań:

- 18+

- ogarnięcie w moba (info o osiągnięciach i stażu w dota/hon/lol, najmniej smite etc.)

- dojrzałość emocjonalna, brak wyzwisk, nerwów, kłótni

- świadome podejście do gry oraz naciska na OSIĄGNIĘCIE czegoś w tej grze :)

Piszcie w tym temacie/priv/w grze: wiek, staż oraz specjalizacja w grze :)

btag: kravter#2221