[Fonline2] Full Metal Rage

raw533.png


Jesteśmy niewielką grupą graczy Fonline2. W naszej małej społeczności mamy kilku weteranów różnych odsłon Fallouta Online, także podejrzewam, że mamy dość obszerny zasób wiedzy na temat tej rozbudowanej i być może momentami skomplikowanej gry. Ponieważ chcemy walczyć o lepsze jutro (dla naszego gangu oczywiście) potrzebujemy jeszcze kilku towarzyszy broni. Chętnie przyjmiemy zarówno całkowicie nowych graczy jak i również tych bardziej ogranych. Bawimy się we wszystkie aspekty gry - PvE, PvP, różnego rodzaju dungeony, karawany, jak również w jakiejś bardziej abstrakcyjne pomysły typu gra w "rosyjską ruletkę" w naszej głównej bazie z użyciem waluty w grze. Stawiamy przede wszystkim na społeczność i w miarę sympatyczną atmosferę - nie wymagamy określonej aktywności, czy umiejętności gry.

Zdarzają nam się również "poważniejsze" eskapady i wtedy trzeba umieć zrobić stfu i słuchać lidera. :]

Wymogi:

- wiek 20+ (możliwe są jakieś wyjątki, jednak większość osób z gangu mieści się w przedziale 25-30 także raczej te 20+ to takie minimum)
- teamspeak, mikrofon, słuchawki

Jak się zgłosić:

- Napisać w tym temacie lub do mnie na PW wiadomość zawierającą krótką informację dotyczącą Twojego wieku, doświadczenia z Fonline oraz aktywności / czasu gry.

Bump, jakiś screen z dzisiejszej Far Go Traders karawany:

screen101.jpg

Dzisiaj na pustkowiach doszło do poniższej sytuacji, razem z Gustolem podróżowaliśmy sobie razem z karawaną, aż w pewnym momencie na nasz encounter wbił na motorze taki oto obywatel. Finał historii jest taki, że motor zmienił właściciela. :)

dsaddsxxntitled_1.jpg

ale z nas bandyci ....

To przez te narkotyki

Rozumiem, że przyjmujecie osoby bez doświadczenia, lecz czy przyjmiecie kogoś, kto dopiero ma zamiar zacząć w to grać? Powoli się do tego przymierzam, ale dopiero od następnego tygodnia najlepiej, bo pierw kolokwia dobrze by było zaliczyć na uczelni.

Pyjmiemy, przeszkolimy, pomożemy. :]

To przez te narkotyki

Kolego masz moze jeta?

W jakich godzinach gracie bo chciałbym dołączyć do was a z tego co zauważyłem to chyba późno w nocy jesteście dopiero aktywni ?

Jak kolega pisał, większość z nas to osoby 20+ co najczęściej wiąże się z pracą wiec wiekszość osób przysiada do kompa wieczorami ale w ciagu dnia też znajdzie się ktos do pobiegania :) A z tą późną nocą też bym nie przesadzał bo ludziki już ok 18 zaczynają się zbierać.

pozdrawiam

Kilka marnych, źle strzelonych screenów z dzisiejszych manewrów w Mariposa... Totalnie nie oddają one epickości akcji, która miała miejsce, wbiliśmy na plecy 7 gościom którzy robili właśnie tego dungeona i wyrznęliśmy ich wszystkich bez żadnych strat własnych - przy naszej 5 osobowej załodze...

Bump, rekrutacja otwarta

Ja z miłą chęcią dołącze. Mój nick w grze: Faydee

Rekrutacja otwarta.

Screen z bazy, przyłapałem chłoipaków na ćpaniu przed wyprawą do dungeona, jedyny Adiq kulturalnie ćpa po kryjomu. :D

screen_20dsa14.jpg

Bump, rekrutacja otwarta - obecnei mamy około 10~ aktywnych osób, co na tą dość niszową i oldskulową gierkę jest i tak neizłym wynikiem - jednak przydałoby się nas więcej bez wątpienia.

Untitled_das1.jpg

bump, rekrutujemy dalej.

Hej , Też bym zagrał , Chociaż to bd pierwszy kontakt z grą . :)

screen_201das4.jpg


Rakietnica vs Krowy 1:0


Rekrutacja ON!

TS już wstał - tak dla zainteresowanych - no more spam plax. :D

screen_2014das_12.jpg



screen_2014_12.jpg

Podczas dzisiejszych wojaży z Adiczkiem zostaliśmy zatrzaśnięci w Vault12, więc postanowiliśmy poczekać na naszych wybawców w windzie:

Untitleddsada_4.jpg

Wpadliśmy też na chwilę do Mariposy, ale pozostałe 2 ekipy chyba nie były gotowe na nasze przybycie:

screen_201dsad5_01.jpg

Później biegaliśmy w większym gronie, ale z tych wypraw nie ma już tak dobrych kadrów. :]

Niemniej, dzisiejsze szpagaty, uważam za udane.