[PS FLYFF LOW RATE] Szukam ekipy do gry

Witam, Poszukuję graczy do FLYFF'a.

Posiadam Team Speak itp.


Więcej informacji na priv. Ponieważ Moderatorzy cały czas usuwają temat. Ponieważ wiąże się z " piractwem ".

Pisałem do założyciela tematu na priv, ale nie odpisuje, wie ktoś może na jakim serwerze gra? Nick?

Wysłałem tobie już wiadomość na priv. Niestety w temacie nie można pisać temat serwera bo łamie regulamin forum( Co moim zdaniem jest totalną głupotą ).
Oferuję pomoc w formie przedmiotów i ew. troche penya na start.

BUMP

Możliwe że się dołączę ale nic nie jest pewne póki nie poznam szczegółów :P Proszę o priva z info.

podeślij mi nazwe servera :D może też z wami pogram

Też poproszę :P

Ja chciałem pograć, twórca podesłał info o serwerze i nick, który jest niepoprawny =/ samemu nie rozpoczynam, może podaj nick tutaj i poprawny.

Ehh myślałem że to będzie "coś". Jak zobaczyłem co za Donate sprzedają to ja podziękuję :D

Ehh myślałem że to będzie "coś". Jak zobaczyłem co za Donate sprzedają to ja podziękuję

Możesz rozjaśnić co masz na myśli? Kiedyś się grywało w to..

Możesz rozjaśnić co masz na myśli? Kiedyś się grywało w to..

Idź do Flaris zobacz co oferuję Npc Koło banku :P

Podeślij mi nazwę serwera i ewentualnie swój nick

Mam nadzieje, że administracja nie usunie tego postu.
Nazwa servera to Horizon, a moj nick to TheAllien(Main), HatsuneMiku(Alt), TheAIIien(alt), Diego(alt), PolskiPolak(alt), Suki(alt).
Jeżeli ktoś będzie chciał grać to chętnie mogę z nim poexpic od nowa bo muszę zrobić sobie postacie na Dungeony.

Gram z wami :D

Tyle zgłoszeń, a nikt nie gra.

Żeby nie łamać regulaminu forum. Serwer możecie znaleźć za pomocą Google.pl wpisując tam " Horizon Flyff ".
Po kilku dniach farmienia mogę pomóc w początkowej rozgrywce i również podać passy do mojego RM'a(dzięki temu nie musicie prosić bo buffy).
Kontakt zemną jest bardzo prosty ponieważ wgrze jestem około 12h dziennie od godziny ~10-~22.

/say TheAllien


PS Jak będzie kilka chętnych osób można również rozmawiać na Team Speak:)

Polecam grę na tym serwerze :). Zacząłem grę 2 dni temu i Pan wyżej sporo mi pomógł. Idzie się dogadać. Teraz tylko czekać na większą ekipe więc zapraszam do gry.

Witam, Poszukuję graczy do FLYFF'a.

Posiadam Team Speak itp.


Więcej informacji na priv. Ponieważ Moderatorzy cały czas usuwają temat. Ponieważ wiąże się z " piractwem ".