Populacja w Rohanie

Witam, wczoraj pobrałem sobie rohana po roku przerwy. Zacząłem grać na nowym serwerze, wbiłem 16 level i widziałem może z 7 osób. Przebiegłem się do grot Ursa, a tam jedna osoba. Zrobiłem postaci na innych serverach i tam tak samo, tzn. w mieście human może 4 osoby. Więc tu moje pytanie, gra jeszcze ktoś tam? Może ktoś z forum? Może jest w jakiejś gildii? Bo granie w grę gdzie biega 10 wykokszonych osób na krzyż mi się nie widzi. Pozdrawiam

Groty Ursa to chyba w Rappelzie, a nie w Rohanie, co? :D

W Rohanie właśnie.

Rohan jest na wymarciu. Powstał nowy serwer niby bez p2w, bo można zdobyć wszystko w grze, ale nadal jest duża przewaga nad płacącymi. Nie polecam tej gry, chyba, że Death i Marvetick z forum zrobią priva.

EDIT@

To nie są groty ursa, tylko Akhma Cave :P

To niech zrobią, wróciłbym do tej gry, pomimo jednej wady mobki respawn'ują się tam tak blisko siebie, że nie ma opcji żeby nie zaczęło Cię atakować kilka mobków naraz.

Aaaaale problem XD Exp i tak głównie w party. Chyba, że robisz questa na sub-klasę, a i tak w tedy mobki są słabe.

Aaaaale problem XD Exp i tak głównie w party. Chyba, że robisz questa na sub-klasę, a i tak wtedy mobki są słabe.

Rohan jest na wymarciu. Powstał nowy serwer niby bez p2w, bo można zdobyć wszystko w grze, ale nadal jest duża przewaga nad płacącymi. Nie polecam tej gry, chyba, że Death i Marvetick z forum zrobią priva.EDIT@To nie są groty ursa, tylko Akhma Cave

i upadnie po tygodniu bo nie ogarnie DDoS'a hue taki z niego informatyk jak z koziej d*** trąba :D DeadlyData to miał serwer, Nikt już nie zrobi lepszego.

po za tym to forum nie wspiera piractwa! :)

Hmmm no rzeczywiście łatwo jest na nowym servie, dużo gratisów i można solo expić póki co, ale chodzi mi głównie właśnie o tą populację, no tak akurat wszedłem po południu wczoraj to było trochę więcej osób, zależy jakie miasto, nawet 2 osoby w party biegały po mobach, no nic pogram jeszcze trochę, ale jak nie spotkam nikogo do gry to najwyżej przestanę. Szkoda że tak się dzieje, bo to naprawdę świetna gra.

Szkoda mi tej gry ze tak skończyła grałem w nią z 7 lat ale najlepiej wspominam server Vendetta od Aeria games stał z rok czasu ale nie było tam takiego p2w jak od ynk

Witam, wczoraj pobrałem sobie rohana po roku przerwy. Zacząłem grać na nowym serwerze, wbiłem 16 level i widziałem może z 7 osób. Przebiegłem się do grot Ursa, a tam jedna osoba. Zrobiłem postaci na innych serverach i tam tak samo, tzn. w mieście human może 4 osoby. Więc tu moje pytanie, gra jeszcze ktoś tam? Może ktoś z forum? Może jest w jakiejś gildii? Bo granie w grę gdzie biega 10 wykokszonych osób na krzyż mi się nie widzi. Pozdrawiam