Spadki fpsów przy każdej wymianie ognia po nowej operacji

Też tak macie? normalnie mam 80-120 fps a przy jakimkolwiek strzelaniu sie z kimś spadają nawet do 30.. Nie którzy też mają coś takiego po wyjściu nowej operacji. Ktoś sie orientuje co zrobić żeby wszystko wróciło do normalności? bo z takimi fpsami nie da celować.

Hmm też czasami lekko to odczuwam, ale u mnie nie ma to aż takiego wpływu na grę. Spróbuj zmniejszyć jakość efektów.

Nie rozumiesz.. tak sie stało od nowej operacji. zawsze grałem na najniższych i zawsze było te 80-120.

@ref mam to samo

Ma ktoś pomysł jak pozbyć się tych spadków. U mnie występują tylko spadki fps gdy jestem blisko smoke

Ja miałem podobnie.

Zmieniłem z najniższych na najwyższe (cienie na low, antyalising wył, vsync i różne takie wyłączone) i gra mi o wiele lepiej chodzi

Więc spróbuj zrobić tak, jak ja i sprawdź (efekty możesz wtedy na low zrobić)

edit. Wiem, że to jest głupie, ale mi działa

Moje FPS po zmianie - 60-70 (bez spadków)

FPS przed zmianą - 70-75 (spadki do -30)

A więc tak, spróbuj :

- [ lapek ] ustawić plan zasilania na wysoką wydajność

- w ustawieniach uruchamiania CS:GO wpisać " -high "

- w pliku autoexec wpisać " cl_forcepreload 1 " i " r_dynamic 0 "

Wy nie rozumiecie... CAŁY CZAS GRAŁEM NA NAJNIŻSZYCH USTAWIENIACH GRAFICZNYCH... Nie piszę o smołkach ale o takich sytuacjach gdzie wybiegam na siebie z przeciwnikiem i zaczynamy strzelać. Troche tu ustąpiło. Czasem w ogóle mnie nie laguje ale ostatnio znowu czuje że dostałem po ryju bo ja nie mogłem spokojnie sie wcelować.

Ja miałem podobnie.Zmieniłem z najniższych na najwyższe (cienie na low, antyalising wył, vsync i różne takie wyłączone) i gra mi o wiele lepiej chodziWięc spróbuj zrobić tak, jak ja i sprawdź (efekty możesz wtedy na low zrobić)edit. Wiem, że to jest głupie, ale mi działaMoje FPS po zmianie - 60-70 (bez spadków)FPS przed zmianą - 70-75 (spadki do -30)

Efes, czytanie ze zrozumieniem

Też tak macie? normalnie mam 80-120 fps a przy jakimkolwiek strzelaniu sie z kimś spadają nawet do 30.. Nie którzy też mają coś takiego po wyjściu nowej operacji. Ktoś sie orientuje co zrobić żeby wszystko wróciło do normalności? bo z takimi fpsami nie da celować.