Kluczyk do HotS

Ma ktoś może kluczyk do Hotsa ? Na pewno się jakoś odwdzięcze. :)

Do HotSa nie dostaje się klucza. Po prostu dostajesz dostęp do grania przez aplikację battle.net.

Mozna tez smialo powiedziec, ze jezeli nie jestes popularnym streamerem grajacym w gry blizza, albo nie posiadasz wykupionych przynajmniej jednej podstawki do ich gier, to do cb nie dostaniesz sie. Pytalem ludzi ingame i niemal wszyscy mieli wykupione suby na wowa a reszta sc2 z hotsem.

Może też być D3 z RoS'em :) Z kluczy Blizzard zrezygnował po tym co się działo przy Heartstone i sprzedaży za $$

Mozna tez smialo powiedziec, ze jezeli nie jestes popularnym streamerem grajacym w gry blizza, albo nie posiadasz wykupionych przynajmniej jednej podstawki do ich gier, to do cb nie dostaniesz sie. Pytalem ludzi ingame i niemal wszyscy mieli wykupione suby na wowa a reszta sc2 z hotsem.

nie zgodzę się; na koncie z diablo 3 + ros oraz wow'em z 3 miechami czasu gry do tej pory nie dostałem hotsa a na drugim gdzie mam tylko hearthstone już tak ;)

19 listopada będzie losowanie wśród graczy 20lvl+. Każdy kto zostanie wylosowany będzie mógł zaprosić wszystkich swoich znajomych na battle.net.

Ja mam diablo 3 z ros-em tylko z płatnych i dostałem dostęp do alphy nie wiem jakim cudem ale mam :D

Tak więc trzeba wierzyć że się uda :)

Nivis ja czekałem od momentu mozliwosci zgłoszenia swojej kandydatury i z tego co można wywnioskować pytając ludzi w grze . Wniosek jest właśnie prosty, płacisz za ich produkty, to masz szanse zagrać w ich mobę. Moim zdaniem jest to słuszna koncepcja otwarcie pokazująca, że płacisz i masz bo nie ma nic za darmo.

Edit.

Dodam iż warto czekać, bo to bardzo przyjemna gierka póki co. Maks gry 20 minut w bezstresowych warunkach.

Mała bzdura z tymi produktami Zamieci. Nie mam nic od nich na koncie, a się dostałem.

Natomiast kolega, który ma SC2+HotS, WoW opłacany i Diablo+RoS dalej nie jest w Alphie.

Ja mam D3, WoW: MoP, Starcraft 2 WoL.

I od początku zapisów do alphy nie otrzymałem wejściówki.

3 konta, na 1 hs od bety; na 2 Diablo 3 + Ros + Hs + Wow, zapisałem się do bety pierwszego dnia i nic... Blizzard robi świetne gry, ale odległość między zapowiedziami, a dostępem jest zbyt duża. Po pewnym czasie ludzie po prostu tracą zainteresowanie. Wie ktoś, kiedy jest to losowanie na fb?

19 listopada będzie losowanie wśród graczy 20lvl+. Każdy kto zostanie wylosowany będzie mógł zaprosić wszystkich swoich znajomych na battle.net.

nieprawda nie tak to działa........... każdy znajomy wylosowanej osoby(który został dodany do listy przed upublicznieniem tego postu przez firme blizzard) dostaje dostęp na konto i niema tak że zostaniesz wylosowany to se zaprosisz kogo chcesz......... a co do tego ze ci co mają kupione gry to nie prawda bo ja dostałem dostęp na 2 konta 1 miałem all na drugim 0 gier.............

edit: cytuje FAQ pod tym postem blizzardu: Jeśli system mnie wylosuje, ilu spośród moich znajomych otrzyma zaproszenia do alfy technicznej?

Zaproszenia otrzymają wszyscy twoi znajomi, którzy zostali dodani do listy przed dniem 16 października 2014.

Dzięki. A jednak miałem pozwolenie na gre :) Tylko był to mail z końca października wiec nie czytałem wcześniej. Dostałem też maila że jak osiągnę 20 lvl to mogę zaprosić do gry znajomego. Wie ktoś o tym coś więcej.? I nie prawda że trzeba mieć konto z battleneta za w ch*j hajsu. Ja miałem tylko konto z hearthstonem a zaproszenie dostałem. Więc kwestia szczęścia :)

Korzystasz z tego konta, gdzie masz 0 gier?

Korzystasz z tego konta, gdzie masz 0 gier?

niestety nie masz na co liczyć...... oddałem je odrazu jak sie o nim dowiedziałem koledze który aż płakał mi na rękach że ja mam a on nie ale czatuje jeszcze z 3 kontami (kumple pomyśleli że mam szczęście to mi znowu dropnie i byłem zmuszony załozyć :) )

Blizz jest jednak zajefajny:) Dziś stuknęła mi 30-tka, a w prezencie od nich dostałem dostęp do HotS:)

Ja nadal nic. Powoli opada hype na tę grę, blizzard powinien zapowiadać gry trochę bliżej premiery. Pomimo opadających chęci i tak będę się zagrywał, ale pewnie dużo ludzi sobie przez to odpuści

Dziś musiał być kolejny rzut, bo kumpela też dostała inva.

Vences, Ty i kumpela mieliście jakiekolwiek gry od Blizza na koncie ? Sprawdzam, czy faktycznie Blizz wysyła zaproszenia do alfy, tym którzy coś od nich kupili.

Powoli opada hype na tę grę, blizzard powinien zapowiadać gry trochę bliżej premiery. Pomimo opadających chęci i tak będę się zagrywał, ale pewnie dużo ludzi sobie przez to odpuści

Blizzard zawsze tak robił i zawsze ich gry były popularne i bardzo grywalne. (D3 popsuło i m trochę passe, ale wciąż to popularna gra ze sporą ilością graczy.

Było tak ze StarCraftem 1 i 2, z Diablo 2 i 3 i z Warcarftem 3. Jak to oni mówią "premiera będzie gdy gra będzie skończona".

No przecież wiem, że zawsze tak robi. Jakby było inaczej, to bym tego nie pisał, c'nie? :P

Żeby nie było, że offtop, to powiem, że wydaje mi się, iż wysyłają dla tych co kupili i też dla tych, którzy mają czyste konto