Szukam ludzi do gry w Lineage 2 priv lub global

Witam a wiec jak w temacie szukam grupki chetnych osob do pogrania w lineage 2 i tu moje pytanie lepiej grac na privie czy EU ???jesli na privie to zapodajcie jakis dobry serwer;p

ja mogę pograć tylko powiedz mi na jakiej kronice chcesz grać

Tzn pierwszy raz bede gral w lineaga ;D ale slyszalem ze ponoc interlude byla najlepsza wiec sam zdecyduj ja poprostu mam ochote pograc ;D

tylko privy

fakt faktem najlepiej grać na privach bo oficjalne serwery są już strasznie casualowe.. czy interlude najlepsze to bym nie powiedział ale jest dobre w sumie jak każda kronika do Gracia Final bo po tym to już zwykłe ułatwienia szły i człowiekowi się odechciewało grać.. no ale z privów to albo znajdziesz właśnie interlude albo serwer z jedną z najnowszych kronik.. ja jak mówiłem mogę pograć choć już dawno nie grałem.. tyle że serwera żadnego nie mam więc najlepiej by było gdyby się zebrało jeszcze kilka osób i ktoś znał jakiegoś dobrego priva

Jutro startuje rpg club x3 bez dotacji :)

można spróbować ale żeby jakaś ekipa jednak była

na rpg x3 bym poszedl ale nie z nowymi graczami bo tam trzeba doswiadczonych hardcorowcow . Powiem tak nowym polecam serwery mid rate np l2mid z bufferem

noo to lajtem ludzie zacznal sie zbierac czyli jak gramy na tym rpg club x3???

StevenSeagal nie przesadzaj.. ja byłem nowym graczem na hardokorowym serwerze i szczerze ci powiem lepiej mi to zrobiło niż bym miał grac na jakimś midzie czy cuś.. po za tym jak się zbierze grupka takich ogarniętych to nowi szybko podłapią i będzie można na spokojnie grać.. ja dawno nie grałem ale sądzę że jak już zacznę grać to sobie poprzypominam to i owo.. można grać na tym rpg x3

Witam, w zasadzie też bym się skusił, grałem swojego czasu co nieco więc na poczatku dałbym sobie radę:)

Noo i ludzie sie zbieraja to moze zapodajcie linka do tego rpg cluba ;p

ja sie nie pisze!

warn_ico.png
Warn za spam. - Might

I jak macie ochote zaczac grac na tym rpg club ??

jak bd ekipa 10 + osób to mogę pójść z wami jak mniej to się nie opłaca musi być zgrana gildia i rozsądni ludzie. Dla funu to się gra na serwerach wysoko ratowych a tutaj już trzeba dużo wysiłku

moge sprobować, nie mam duzo czasu na gre ale jesli chodzi o l2 to zawsze chetnie!

10+ ludzi to jednak lekka przesada.. na początek starczy zgrana grupka z tankiem healem i buffem.. ale co fakt to fakt na późniejszy etap już się przyda większa ekipa.. ja mogę grać ale też z ekipą.. bez ekipy mi się nie chce

musi byc blade dancer bish jaki dmg dealer i tank

bez tanka sie obejdzie. najlepiej zrobic pod magow czyli ee bd se 2 nukow i moze pp

Panowie powoli, plany snujecie a kroniki nie znacie nic nie wiecie a juz wymagania stawiacie, z tego co rozumiem bedzie to priv, sa rozne privy i rozne ustawienia czasem nuk ownuje na innym support a raz nawet gralem na servie gdzie songer byl best ot the best.

Jest tryliard czynnikow ktore trzeba wziac pod uwage.

Np. przy wyborze servera trzeba sie zdecydowac na low rate czy high, kronika perlude c3-4 czy freya h5 lub nawet god na ofie. Czy bedzie to cp "z zasadami" czy luzne praty "grasz kiedy mozesz lub chcesz" pozniej mozecie dopiero dobierac klasy (lub olac wszystko i isc na server z najwieksza iloscia graczy lub najwyzszy w rankigu na jakiejs stronie www)

Zalozyciel tematu podkreslil ze nigdy nie gral w l2 i chcialby sprobowac ale nie chce sam.

Jak juz wszystkie sprawy formalne zostana rozwiazane przed wyborem klas wartalo by sie zorientowac cos na temat ekonomi servera, byc moze sam spoil moze byc bardzo przydatny dla grupy a nikt niziołkiem grac nie bdzie chcał.

Jesli chodzi o moja skromna osobe to jestem nastawiony na powolny ale dlugo terminowy koks na bardzo niskich ratach z duzo iloscia graczy (milo tez bylo by spotkac pare polskich nickow), preferuje starsze kroniki ale h5 tez moze byc ( god odpada bo w kazdej chwili moge sobie wrocic na ofa i grac dalej swoimi postaciami)

W zaleznosci od kroniki gralem roznymi klasami ale preferuje support oraz spoila ( na h5 spoil ma mniejsze znaczenie ), bede bral czynny udzial w dyskusji i jestem pewien ze do jutro polowa osob, ktore dzis sie wypowiedzialy zapomna albo ich zapał znaczaco opadnie, wiec do wytrwalych nastawiajacych sie na dluzsza przygode lapcie mnie na priv.

Pozdro

P.S

Wypadalo by zrobic ankiete gdzie poprzez demokracje wyloni sie kornika rate i in ne