Co i jak

Jako, że wcześniej sporo się pogrywało w ET i jako, że jestem już zmęczony tymi wszystkimi codami i bfami zakupiłem sobie CSGO i tu problem walą mi hs ze wszyskiego, pewnie jak by chcieli to z kniefa tez bym dostał hs-a XD.

Staty nie mam takie złe jak na 3 dni gry w DM 30/20 12/15 pierwsza gra rankingowa z bomba remis, ale mnie wpienia jak nie mogę kolesia w plery zabic a on mi hs momentalnie zapodaje, albo spora odległość a on mi z uzi jednym strzałem (myślałem ze to broń na średni dystans :>)

Chodzi mi o jakieś filmy, dobry konfig itp., żeby ogarnąc to one hit one kill mapy już powoli zaczynam opanowywać

Jedyne co Ci mogę doradzić, to ogarnij sobie mapy aim. Znajdź filmy na YouTube o recoil, polecam adrena. I ćwicz. Rankingowe sobie odpuść póki nie ogarniesz się bardziej, bo tylko się zniechęcisz.

poszukaj sobie serwera aim dm TYLKO ZE 128TICK bo 64 to crap. ściągnij sobie mape z workshopu training map csgo2 (coś takiego) no i po prostu ćwicz. konfigów nie bierz od kogoś tylko zrób coś swojego i graj tak żebyś miał najwięcej fps.

Wpisz w yt: n0thing recoil
Majster pokazuje jak sprayować z broni, wszystko tłumaczy jeśli kumasz Angielski dasz radę.
Dwa: Bardzo dużo graj na DM'ach, nauczysz się strzelasz ;)

Jako, że wcześniej sporo się pogrywało w ET i jako, że jestem już zmęczony tymi wszystkimi codami i bfami zakupiłem sobie CSGO i tu problem walą mi hs ze wszyskiego, pewnie jak by chcieli to z kniefa tez bym dostał hs-a XD.

Staty nie mam takie złe jak na 3 dni gry w DM 30/20 12/15 pierwsza gra rankingowa z bomba remis, ale mnie wpienia jak nie mogę kolesia w plery zabic a on mi hs momentalnie zapodaje, albo spora odległość a on mi z uzi jednym strzałem (myślałem ze to broń na średni dystans :>)

Chodzi mi o jakieś filmy, dobry konfig itp., żeby ogarnąc to one hit one kill mapy już powoli zaczynam opanowywać