Zwięźle i na temat - pytania i odpowiedzi

Temat ogólny dotyczący rozgrywki gry w Wowa jak również pytania i odpowiedzi. Sądzę, że takiego brakuje zwłaszcza, że to subforum jest aktywne. Mam nadzieje, że weterani będą pomocni :)

To może ja zacznę od pytań :

1. Czy opcja kupienia battlechesta bez najnowszego dodatku ma sens ? Chyba nie wszyscy ludzie pouciekają na nowy kontent ?

2. Kupując battlechesta z keye.pl ( i tego rodzaju stron) aktywuję go normalnie na battlenecie czy trzeba coś wykminiać skoro to nie jest bchest zakupiony za eurosy wprost od blizzarda ?

3. Wiem, że może nie jest to najlepsze pytanie, ale jaka klasa jest dobra, jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z Wowem. Grałem priestem/druidem jak na razie na starterze i bardzo sobie ich chwale mimo, że to są healerzy.

1. Jeżeli chcesz spróbować gry, to battlechest jest niezłym wyborem, wszystkie dodatki oprócz najnowszego + 30 dni darmowe. Dzięki dungeon finderowi i nowym battlegroundom cały czas coś znajdzie się do roboty, nieważne czy to 20 lvl czy 100. Ludzi jest naprawdę sporo, a kolejki teraz na dużych serwerach są po 3000 osób. Niemniej jednak jeżeli chcesz prawdziwy endgame no to dodatek musisz mieć najnowszy.

2. Nie musisz nic wykminiać, kupowałem niedawno prepaida i normalnie aktywowałem klucz na stronie battle.net.

3. Polecam postacie elastyczne - druid, paladyn i monk umożliwiają bycie tankiem/healerem/dpsem w zależności od buildu. Jak już wykminisz ulubioną rolę to łatwiej będzie znaleść ulubioną klasę. Przyjazny też jest hunter do solowania.

Czy jest mag w wowie jest największym dpsem ? Co z pozostałymi klasami, bo nie mogę się zdecydować pomiędzy magiem,warlockiem,druidem oraz priestem pod dmg tzw shadow. Czy te klasy, które wymieniłem nadają się do solowania i która jest natrudniejsza/najłatwiejsza do opanowania wg. Was

Jeżeli chodzi o największy dmg jest to sprawa "płynna" i zależy od patcha. Z wymienionych najbardziej polecam druida gdyż jest uniwersalny (może pełnić każdą rolę), jeżeli chodzi o solowanie to masz na myśli exp'ienie czy pvp? Bo jeżeli to pierwsze to nie ma większej różnicy, nawet początkujący każdą klasą bez problemu ogarnie co i jak aby bić spokojnie ten lvl. Tak samo jest mi trudno wypowiedzieć się na temat trudności po prostu jako osoba która gra od nie wiadomo ile uważam każdą klasę za łatwą jedynie jednymi mi się przyjemniej gra a drugimi mniej. Więc według mnie powinieneś zastosować tradycyjną metodę prób i błędów, grając każdą pasującą Ci postacią chociaż do 16-18lvl'a i wybrać najlepszą opcję. Uwierz mi jest to najlepsze wyjście gdyż nie ma nic gorszego niż zorientowanie się już na wysokim lvl'u że tak przez wszystkich polecana postać to jednak nie to co lubisz.

Zrobiłem sobie druida oraz shadow priesta mam tam po 15 lvl i obydwoma gra mi się dobrze hehe, ale raczej wybiore druida ze względu na jego "elastyczność" btw czy shadow priest w późniejszym etapie posiada jakiś dobry dps chodzi mi czy spotyka się takich na dungach,raidach itp ? Czy istnieje jakaś zależność klasa-rasa tj. druid to tylko nocny elf itp ? |( chodzi o jakieś dodatkowe statystyki )

to i ja mam pytanie na stronie keye.pl znalazłem pod Battlechestem taki opis to znaczy jak Gram teraz na trialu i będę chciał zmienić na pełne konto nie dostane 30 dni za darmo ?

World of Warcraft Battlechest w ofercie na keye.pl. Klucz aktywuje zarówno podstawową wersję gry, dodatek The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria oraz dodaje 30 dni darmowej gry. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net.
30 dniowy czas gry może zostać aktywowany wyłącznie dla nowych kont, nie działa na kontach już istniejących.

Tu chodzi chyba o to, że nie możesz aktywować kilka razy battlechest`a dla 30 dni abonamentu

Shadow preya na dungeonie z randomami widziałem raz i w skali dpsu mocno odstawal. Nie bralbym castera na pierwsza postać bo wolniej progresują w quest line'ach z poczatku. Bardzo miodni są hunterzy bo szybko progresują i łapią pety jakie chcą co urozmaica rozgrywkę. Dobre są hybrydowe klasy bo można dopasować się do potrzeb na dungeona. Jednakże trzeba pamiętać iz dungeony przyspiesza twoje lvlowanie, dostaniesz lepszy Gear niz z questow i szybciej ogółem wykoxasz postać, ale stracisz wiele z questline, ktore są całkiem dobre i interesujące. Palkiem ostatni outland i Northrend wbilem latając po instach przez co nie wyszedlem poza początkowe strefy z questami i był smuteczek.

Nabiłem 10 lvl druidem i mam wybór między feralem a balanced oba są pod dmg jakieś sugestie ? Czy będę mógł to zmienić w razie czego ?

A ja zapytam, jak posiadam konto na battlenecie i nigdy tam nie aktualizowałem żadnej płatnej gry a tym bardziej WoW'a na którym tylko ostatnio przegrałem triala. To jak wklepię kod z battlechesta to będę miał 30dni gry czy muszę robić nowe konto??

@Beathrax @Pawlikgk

Battlechest użyty na koncie trial dodaje 30 dni.

@Barosz

Spec można zmieniać nieograniczoną ilość razy - pod warunkiem, że cię na takową przyjemność stać. Pogadaj z trenerem swojej klasy, przeczytaj wszystko co ma do powiedzenia.

Z tego co słyszałem, Feral jest (naj)lepszy do levelowania na questach. Na dungach bez znaczenia, chociaż levelując alta widywałem więcej kotków (feral) niż boomkinów (balance).

Gdyby ktoś był zainteresowany tańszym Prepaidem/Battlechestem/WoDem lub innym produktem w cenie powyżej 50 zeta z Allergo, to tu https://kupony.allegro.pl/mobile/ jest kuponik do odebrania w aplikacji mobilnej. Kupon ważny jest do 1 grudnia. Radzę co miesiąc sprawdzać, ponieważ w listopadzie była podobna promocja.

Feral ewentualnie idzie misiem na instancje. Boomkiny szybciej czyscily dungi dzięki Aoe, ale jeśli chcesz chodzić na dungeony, to najlepiej jako heal bo najkrócej czekasz w kolejce.

@Barosz

Polecam na początek klasy jak: Paladyn, Hunter, Druid oraz Death Knight( gdy już będziesz maił taką możliwość).

Co do DPS. Sam ostatnio gram Battlegroundy(PVP) i za każdym razem resetuję licznik DPS przed atakiem na bossa, Czołówka to praktycznie zawsze są Paladyni i Druidzi.

Huntera odradzam, chyba, że chcesz szybko się znudzić.

OK, słuchajcie mam problem. Gdzie można zakupić kluczyk do Battlechesta od ręki? W sensie wysyłam pieniążki i zaraz dostaję kluczyk na maila ;)

Oprócz Keye.pl i fabrykakluczy.pl bo na nich brak kluczy na tę chwilę.

@UP

http://www.gamecodes.pl/world-of-warcraft-pl

Jak usunąć zalegające skile ze skillabara, bo szlak mnie trafia jak widzę tamtejszy bałagan !

OK, słuchajcie mam problem. Gdzie można zakupić kluczyk do Battlechesta od ręki? W sensie wysyłam pieniążki i zaraz dostaję kluczyk na maila Oprócz Keye.pl i fabrykakluczy.pl bo na nich brak kluczy na tę chwilę.

Ja właśnie zamówiłem battlechesta na Fabrykakluczy i teraz nikt nic nie wie kiedy będą dostępne, czekam drugi dzień, stawiam że będą za tydzień :/

Huntera odradzam, chyba, że chcesz szybko się znudzić.

Uzasadnij bardziej swoja odpowiedź bo szybko idzie się w sumie znudzić każda klasa jeśli się wciska 3 skille na krzyż.

Battlechesta mozna kupic bezposrednio przez battle.net. Bedzie drozej, ale bedzie natychmiast.

Sent from my BePhone UN030 using Tapatalk