Katolicyzm, a hitler oraz tiso racjonalista

Witam. Jestem katolikiem i to skrajnym (nie uważam to za coś złego Bardzo szczęśliwy). Strasznie mnie denerwuje pewien gość, który nazywa siebie historykiem.

Oto jego filmy "historyczne"

https://www.youtube.com/watch?v=kLUG55JxOA4

https://www.youtube.com/watch?v=KmPdJSPLNEs


Czy można go jakoś pozwać do sądu za obrazę uczuć religijnych, albo pokazać mu gdzie manipuluje faktami i kłamie?

Z góry przepraszam moderację, jeśli dałem do złego działu.

:ph34r:

Kiedy ja słyszę o obraza uczuć religijnych,zawsze mysle idź człowieku walnij się w łeb.

Dokładnie, ciesz się że masz wolność wypowiedzi, nie jesteś dyskryminowany. Każdy może oceniać tak jak mu się podoba.

Jak jesteś skrajnym katolikiem to na pewno czytałeś Biblię, a jednym z rzeczy których uczy Biblia jest wyrozumiałość.

Plagiator65
Cebulak65

31oc7j5.jpg

Plagiator65Cebulak65

To i jeszcze to:

1942792800_1416265534.png

Prosiłbym o wyrzucenie tego człowieka z Internetu. Dziękuję.

A zostawię to tutaj i spadam, nara.

Art. 256 KK

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Ku..a nie wierze, że ludzie są aż tak zje.ani xD

Obraza uczuć religijnych?

Jak te filmiki uważasz za obraźliwe to ich nie oglądaj!

Haha! Jesteś katolikiem i to skrajnym? a co to znaczy dla ciebie? najpierw uświadom sobie, że wierzysz w coś pochodzącego z piasków pustyni i w coś co zostało narzucone mieczem, krzykiem, gwałtem, oszustwem i pogardą przez ludzi, którzy wszystko inne od swojego uważali za gorsze. Byli to ludzie, którzy zbeszcześcili praktycznie całą ziemie i historie twoich przodków i zadbali o to byś w chwili obecnej nawet o nich nie myślał.

Jak ktoś już to wcześniej powiedział, kretynizmem jest brak znajomości przed katolickiej historii swojego narodu.

Nasi przodkowie mieli tak piękne zwyczane, wierzenia i tak pięknie wyglądający dom ( europe ) a zostało to zgnojone przez ludzi, którym z d*py dobrze jeszcze piasek nie wyszedł.

Twoje zachowanie jest identyczne do zachowania ludzi nieszanujących twoich pradziadów i pokazuje jak płytka i ogłupiona jest praktycznie cała społeczność katolicka.

Możesz sobie podawać mnie do sądu, ale dla mnie ważniejsza, jest ziemia po której chodze i dzięki której żyje, a dla twojej świadomości... jest takie coś jak wolność słowa i ten człowiek z tego filmu, którego nawet nie widziałem może sobie mówic praktycznie co mu się podoba. Czy to jest złe czy dobre nie mi oceniać, ale wiem, że głupio by mi było jak by ktoś zabraniał mi dojść do słowa.

Twierdzisz, że jesteś szczęśliwy ( wywnioskowałem z twojego tekstu ) więc pewno żyje ci się dobrze, więc nie podcinaj nóg innym i nie zaciągaj ich do swojego koryta bo twój świat to twój świat i zostaw go dla siebie i swoich bliskich jak sobie tego życzą.

Otwarty umysł to klucz do sukcesu, więc polecam go otworzyć na to co się dzieje dookoła.

I pamiętaj o tym, że polak istnieje, ziemia po której chodzisz istnieje i czyny i emocje, ktore na tej ziemi mialy miejsce tez istnieja, a co do istnienia boga nie mamy pewności więc sam wybieraj czego wolisz bronić.

Ale religia oparta na przemocy i kłamstwie to zła religia, a że nie ma rzeczy złych, a tylko ludzie złem śmierdzą to domyśl się sam co mam na myśli zły człowieku.

Pozdrawiam i życze ci byś stał się mądrzejszy lub chociaż wyrozumialszy bo świat to nie tylko zdanie twoich rodziców, księdza i tych co uczą w szkole.

To zwykły prowokator i troll. Polecam zbanować.

Myśli, że robi coś wartościowego, a tak naprawdę ma najzwyczajniej w świecie wyprany mózg.

_________________________________________________________________

https://www.youtube.com/watch?v=tRTHFx6f_D8

Wiem! ;) ale tego typu tematy traktuje jako jednorazowa możliowść przekazania kilku słów mądrości ( niegroźnej ) by ludzie zaczeli wychodzić z czarnodupia.

Nie dla wszystkich to jest, ale znaczna ilosc ludzi tego potrzebuje.

Specjalnie dałem końcówkę 65 jak ten gość z filmiku, żeby kojarzono tematy.

Po drugie, skąd tyle hejtu? chciałem tylko prostej rady, a nie hejt.

Specjalnie dałem końcówkę 65 jak ten gość z filmiku, żeby kojarzono tematy.Po drugie, skąd tyle hejtu? chciałem tylko prostej rady, a nie hejt.

Może dlatego, że chcesz na siłę pokazać jaki to jesteś fajny, bo wierzysz w boga? Gardzę ludźmi, którzy myślą, że jak wierzą, to im wszystko wolno. Jak pies Ci naszcza do butów, to też go do sądu wyślesz?

Cześć. Hitler byl zly i nie wolno mówić o nim bo Cię zamkną. Filmik spoko, ale mało miałeś FPS'ów. Nie wiem jak ta gra mogła Ci pójść. No i Himmler i Goering też byli źli, a "Gebels" podobno był Żydem. Zmniejsz ustawienia grafy żeby płynniej chodziła. Heh, mój kiciuś wchodzi na monitor xd. Przemówiłem.

Czy można go jakoś pozwać do sądu za obrazę uczuć religijnych, albo pokazać mu gdzie manipuluje faktami i kłamie?

Pomijając resztę tematu, pozew do sądu w sprawie "obrazy uczuć religijnych" jest śmieszny. Przez ostatnie lata, "skrajni katolicy" nagminnie wykorzystywali ten przepis prawa (w ogóle, kto coś takiego wymyślił?), aby zgłaszać na policję cokolwiek, co nie pod pasowało im, lub proboszczom.

Co do filmików. Obejrzałem jeden przelotnie. Zdawało mi się że opowiadał o współpracy Watykanu z nazistowskimi Niemcami. Tylko że to nie jest do końca "manipulacja faktami". Powszechnie wiadomo że pod koniec drugiej wojny światowej, klasztory pomagały wywozić nazistów do Ameryki Południowej. Samo to że chcesz pozwać do sądu kogoś za filmik w internecie dziwi mnie. Jest tam tyle głupich filmów (głównie pseudo nauka), a nikt sobie tym głowy nie zawraca.

Wdajecie się w dyskusje. Dokładnie tak jak autor tematu (i jednocześnie filmików, co jest oczywiste) chciał.

Ludzie...

Tu jeszcze małe co nieco. To z pierwszego od góry komentarza z pierwszego filmiku.

1776612800_1416337192_thumb.jpg 2862674100_1416337193_thumb.jpg 3349827600_1416337194_thumb.jpg

Także nie zdziwcie się jak zaraz włączy się do rozmowy ktoś z zerem albo z dwoma postami.

Może pobawimy się w taką fajną grę. Kto od teraz coś tutaj odpisze ten debil, ok ? :) No to start !

Challange accepted!

Haha! Jesteś katolikiem i to skrajnym? a co to znaczy dla ciebie? najpierw uświadom sobie, że wierzysz w coś pochodzącego z piasków pustyni i w coś co zostało narzucone mieczem, krzykiem, gwałtem, oszustwem i pogardą przez ludzi, którzy wszystko inne od swojego uważali za gorsze. Byli to ludzie, którzy zbeszcześcili praktycznie całą ziemie i historie twoich przodków i zadbali o to byś w chwili obecnej nawet o nich nie myślał.Jak ktoś już to wcześniej powiedział, kretynizmem jest brak znajomości przed katolickiej historii swojego narodu.Nasi przodkowie mieli tak piękne zwyczane, wierzenia i tak pięknie wyglądający dom ( europe ) a zostało to zgnojone przez ludzi, którym z d*py dobrze jeszcze piasek nie wyszedł.Twoje zachowanie jest identyczne do zachowania ludzi nieszanujących twoich pradziadów i pokazuje jak płytka i ogłupiona jest praktycznie cała społeczność katolicka.Możesz sobie podawać mnie do sądu, ale dla mnie ważniejsza, jest ziemia po której chodze i dzięki której żyje, a dla twojej świadomości... jest takie coś jak wolność słowa i ten człowiek z tego filmu, którego nawet nie widziałem może sobie mówic praktycznie co mu się podoba. Czy to jest złe czy dobre nie mi oceniać, ale wiem, że głupio by mi było jak by ktoś zabraniał mi dojść do słowa.Twierdzisz, że jesteś szczęśliwy ( wywnioskowałem z twojego tekstu ) więc pewno żyje ci się dobrze, więc nie podcinaj nóg innym i nie zaciągaj ich do swojego koryta bo twój świat to twój świat i zostaw go dla siebie i swoich bliskich jak sobie tego życzą.Otwarty umysł to klucz do sukcesu, więc polecam go otworzyć na to co się dzieje dookoła.I pamiętaj o tym, że polak istnieje, ziemia po której chodzisz istnieje i czyny i emocje, ktore na tej ziemi mialy miejsce tez istnieja, a co do istnienia boga nie mamy pewności więc sam wybieraj czego wolisz bronić.Ale religia oparta na przemocy i kłamstwie to zła religia, a że nie ma rzeczy złych, a tylko ludzie złem śmierdzą to domyśl się sam co mam na myśli zły człowieku.Pozdrawiam i życze ci byś stał się mądrzejszy lub chociaż wyrozumialszy bo świat to nie tylko zdanie twoich rodziców, księdza i tych co uczą w szkole.

Mogę prosić o więcej na priv.? Zainteresowało mnie to. :) Większość katolików nie wie jak zapoczątkowała się ta religia ja chciałbym się zagłębić w to,jeżeli byłbyś w stanie dać mi parę fajnych artykułów to będę wdzięczny.

Challenge Complited.!

Internet jest rzeczą w której masz wybór,albo to czytasz(oglądasz) albo unikasz.Tyle w temacie.

I to mi się podoba!

Coś ci na pw podrzuce przed snem.

Wdajecie się w dyskusje. Dokładnie tak jak autor tematu (i jednocześnie filmików, co jest oczywiste) chciał.Ludzie...Tu jeszcze małe co nieco. To z pierwszego od góry komentarza z pierwszego filmiku. Także nie zdziwcie się jak zaraz włączy się do rozmowy ktoś z zerem albo z dwoma postami.Może pobawimy się w taką fajną grę. Kto od teraz coś tutaj odpisze ten debil, ok ? No to start !

Szczerze, to mnie nie interesuje co ten gość pisze w komentach. Faktem jest jednak, że jest dwóch plagiatorów, który jeden trolluje drugiego, ale co to ma do tematu?

Jakikolwiek przekłamanie w filmie bym chciał, abym mógł to napisać w komentarzu i go zagiąć i ośmieszyć. Skoro nie masz wiedzy merytorycznej, to nie pisz, bo to zwyaczjny off top i chamstwo z twojej strony.