Jakaś Tibia

Witam, chciałbym stworzyć taką mała gildie pod pvp i quesciki, może to być shadowcores, or inny shiznt.
Nie interesuje mnie wersja Tibii mogę grac jak i na 7.1 jak i na 10.41. Po prostu poorałbym się w jakieś zgranej drużynce.
Ktoś chętny?

Podawać propo co do otsów, na shadowcores mam 202ek.

Witam.

Chętnie bym pograł właśnie w takiej zgranej ekipie;d Już od dłuższego czasu się zastanawiałem nad powrotem, i chętnie zagrałbym z kimś normalnym.

Wiek-19
TS/SKYPE- jest

STEAM- evesin

Można się na steamie kontaktować, chciałbym jak najszybciej zacząć najlepiej.

Pozdrawiam.

Też chciałbym pograć , jeżeli nie przeszkada mój wiek 15 lat :)

Skype

mnicho345

Jeżeli chcecie to można pograć na Antice.

Sam dopiero wróciłem do Tibii i mam 21lvl.

Nick : Allien Shi

W przyszłości mogę załatwić za darmo POI etc. Również mogę podrzucić jakieś eq na start.

Ambera.net < od twórców tibianica, niedawno wystartował. Spoko ots, exp nie za duży, mam aktualnie 105 rp gra tam od 600 do 1000 ludzi dziennie.

Mój nick w grze: Setny

Jeśli chodzi o RL to mógłbym na Quili pograc, 63 ek, ale wole płóki co ots.

Wiek: 22

Chętnie bym pograł właśnie w takiej zgranej ekipie;d Już od dłuższego czasu się zastanawiałem nad powrotem, i chętnie zagrałbym z kimś normalnym. ?

__________________________________

We provide guarantee to pass VCP550 with online exam training 1z0-599 and pass 4 sure you can also get coloradotech.edu along with pba for your guaranteed success.

Ambera.net < od twórców tibianica, niedawno wystartował. Spoko ots, exp nie za duży, mam aktualnie 105 rp gra tam od 600 do 1000 ludzi dziennie.Mój nick w grze: SetnyJeśli chodzi o RL to mógłbym na Quili pograc, 63 ek, ale wole płóki co ots.Wiek: 22

Ja myślę że to od twórców Hexany :P

Witam, chciałbym stworzyć taką mała gildie pod pvp i quesciki, może to być shadowcores, or inny shiznt.
Nie interesuje mnie wersja Tibii mogę grac jak i na 7.1 jak i na 10.41. Po prostu poorałbym się w jakieś zgranej drużynce.
Ktoś chętny?

Podawać propo co do otsów, na shadowcores mam 202ek.