Problem z netem

Wczoraj popołudniu normalnie mialem internet.Moj komuter troche sie zabrudil wiec postanowilem go wyczyscic.Za pomoca kompresora przedmuchalem go cały kurz wylecial lecz gdy podpiołem go zpowrodtem to nie ma neta...Użyłem opcji wyszukiwania problemow i stwierdziło ze kabel jest uszkodzony, ale sprawdzilem i nie wyglada na to. Jest taka mozliwosc zeby cos sie odpieło??

Wczoraj popołudniu normalnie mialem internet.Moj komuter troche sie zabrudil wiec postanowilem go wyczyscic.Za pomoca kompresora przedmuchalem go cały kurz wylecial lecz gdy podpiołem go zpowrodtem to nie ma neta...Użyłem opcji wyszukiwania problemow i stwierdziło ze kabel jest uszkodzony, ale sprawdzilem i nie wyglada na to. Jest taka mozliwosc zeby cos sie odpieło??

Sprawdź ten kabel na innym komputerze, albo po prostu kup nowy. Uruchom ponownie modem i zresetuj router, a jak to nie pomoże to dzwoń do dostawcy. Jak nie robiłeś nic ze sterownikami karty sieciowej i zgłasza ci powyższy błąd to powinno pomóc.

ten kabel to 5 zł wiec zobacz czy dziala.

znacy sie mam 2 karty sieciowe i byl jakis blad przy 1 (nie do nie j jset podpiery kabel) wiec automatycznie mi pobralo nowe serowniki i usuneło bład ale z druga karta nic nie robiło tak ze nie weim co sie dzieje i naprwde watpie zeby to kable zawiodl... Ja nie mam routera mam tylko taka czarna skrzyneczke gdzie wchodzi kabel z anteny i kabel laczacy z komputerem.Ale jesli cos sie porobilo z sterownikami tamtej karty sieciowej to co mam zrobc nie moge przywrocic systemu bo nie zroblem zapisu....

Podpiołem już kabel do laptopa i tu normalnie działa tak ze raczej tak jak mówiłeś to wina sterowników.A dokładniej to teredo tunneling pseudo-interface kod 10 nie wiem co zrobic z tym...Czytałem o tym i ten blad sprawia ze rozłacza nas z internetem ale u mnie jak podepne kabel nic sie nie dzieje nie ma reakcji jedynie jak wlaczam kompa to widze ze sie laduje (to takie kóleczko obok ikony). juz nie wiem co robic...Zainstalowac nowe sterowniki ? do tego teredo tunneling pseudo-interface?A moze to wylaczyc ?

Gościu naucz się pisać. Proszę Cię...

Czyli masz czarną skrzynkę jak w samolocie? Nie to w cale nie jest router.

Może jak przedmuchiwałeś ten kurz to wleciał ci do wejścia karty od neta. Odkurz wejścia i zobacz.

tyle ze to nie byl odkurzacz tylko kompresor a to jest różnica....

Sprawdź czy karta sieciowa jest dobrze dociśnięta, możliwe że przy czyszczeniu niechcący o nią zawadziłeś i jest lipa.

dociskałem zmieniłem slot i nic

czy ten sposób naprwy cos da ? https://www.youtube.com/watch?v=NJTdDYUXY_8

No łał... Myślisz, że nie wiem co to jest kompresor?

Przeczyść/odkurz/zassaj wejścia na karte.

A i czy w Menedżerze urządzeń widać karte?

I nie rób DP. Istnieje takie coś jak opcja EDYTUJ.

Możliwe uszkodziłeś kartę sieciową, możesz podpiąć ją pod innego komputer ? W ten sposób będziesz miał pewność czy karta, czy coś źle podłączone.

W menedżerze widac ta karte

To skontaktuj się z dostawcą internetu, tak będzie najszybciej

ok juz wszystko działa okazało sie ze windows niepoprawnie zainstalował sterowniki

Wczoraj popołudniu normalnie mialem internet.Moj komuter troche sie zabrudil wiec postanowilem go wyczyscic.Za pomoca kompresora przedmuchalem go cały kurz wylecial lecz gdy podpiołem go zpowrodtem to nie ma neta...Użyłem opcji wyszukiwania problemow i stwierdziło ze kabel jest uszkodzony, ale sprawdzilem i nie wyglada na to. Jest taka mozliwosc zeby cos sie odpieło??