WoW czy Tera?

Tak jak w temacie, nie wiem którą grę wybrać.

Grałem w oba tytuły i przy obu świetnie się bawiłem. Tylko nie wiem jak jest później, ponieważ nie wbiłem zbyt wysokiego lvl.

Dlatego proszę, żebyście napisali co o tym sądzicie, w której grze się zatracić? :D

Proszę o odpowiedź.

Jeżeli nie przeszkadza ci abonament (chyba, że będziesz grał na privie) to wybierz WoWa. W Terze mamy piękne widoczki, non-target combat itp. ale end game jest słaby i ogólnie to jest gra raczej do zobaczenia niż do grania na dłuższą metę. Do tego w EU wydawcą jest Gameforge... Za to w WoWie end game jest świetny, pvp rozbudowane (areny, pojedynki, battlegroundy, pvp na ogólnych mapach z przeciwną frakcją), w pve co jakiś czas masz dodane kilka instancji + rajd. Ogólnie celem gry w WoWa nie jest samo wbicie max lvla, tylko wygearowanie postaci, wymaksowanie profesji, zdobycie mountów (które wyglądają świetnie i jest ich naprawdę dużo- ponad 200, a niektóre są bardzo unikatowe, np. niski drop pokroju 0,5%) i wiele innych.

Zapomniałem dodać, że w WoWie masz lepsze community, p2p robi swoje ;)

Jeśli stać Cię na zapłatę abonamentu ( a pewnie stać bo jak zaoszczędzisz 10 zł tygodniowo to styknie ) to bierz WoW'a . Jest to chyba obecnie najlepszy produkt . No chyba ze wcale nie obchodzi cię fabuła to wtedy aż tak dobry nie jest . Znaczy dalej jest świetny ale nie ma już tego czegoś co daje fabuła .

Stać - wow
Nie stać - TERA

easy ; d

Jeśli stać Cię na zapłatę abonamentu ( a pewnie stać bo jak zaoszczędzisz 10 zł tygodniowo to styknie ) to bierz WoW'a . Jest to chyba obecnie najlepszy produkt . No chyba ze wcale nie obchodzi cię fabuła to wtedy aż tak dobry nie jest . Znaczy dalej jest świetny ale nie ma już tego czegoś co daje fabuła .

Treść questów będę raczej pomijał, ponieważ brak mi cierpliwości na czytanie wszystkiego, w dodatku znam tylko podstawy angielskiego, więc nadal warto zainwestować pieniądze i czas w tą grę w moim przypadku?

No pewnie... ja mimo, że znam angielski, to też nie czytam questów, chyba, że dotyczą mojej ulubionej postaci w tym uniwersum. A mimo to świetnie się bawię podczas grania, raidowania, pvp, zbierania matsów, ogarniania profesji i expienia ;)

Zdecydowałem się na WoWa, dziękuję za wszystkie odpowiedzi :).

Temat do zamknięcia.

Tak jak w temacie, nie wiem którą grę wybrać.

Grałem w oba tytuły i przy obu świetnie się bawiłem. Tylko nie wiem jak jest później, ponieważ nie wbiłem zbyt wysokiego lvl.

Dlatego proszę, żebyście napisali co o tym sądzicie, w której grze się zatracić? :D

Proszę o odpowiedź.